Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » UWAGA !!!!!! Oddam yerba mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
UWAGA !!!!!! Oddam yerba mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Lui
Newbie

Registration Date: 02-04-2008

UWAGA !!!!!! Oddam yerba mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Uwaga Moi Drodzy!!!!
Dla Was smakoszy yerby mate oddam 7 opakowan yerby po 100g + bombilla ze sprezynka + szczoteczka do czyszczenia bombilli za tylko 50 PLN (koszt przesylki pokrywa kupujacy).Wszystko jest nowiusienkie, herbatki oryginalnie zapakowane z opisem. Zakupione w sklepie yerbamarket.Pajarito Menta Limon, CBSe Hierbas Serranas, Taragui Citricos del Litoral, Purahej, Pajarito Hierbas Naturales, Cruz de Malta Semidulce Endeluzada, CBSe Endulzada slodka. Oddaje w dobrej cenie. W sklepie za taki zestaw zaplacicie prawie 90 zl + przesylka. Ja oddaje poniewaz kupilam na probe, wybralam sobie rozne smaki, ktore byly tak zachwalane i duzo osob polecalo, ale po samym zapachu juz mnie odrzucilo, a po pierwszym sprobowaniu tego smaku uwazam, ze jest ohydne.Nie moge sie zatem przekonac do picia tego cudu.Szkoda, bo wydalam pieniadze, a ktos mowil jeszcze, ze do tego smaku mozna sie przyzwyczaic, ale dla mnie to jak zaparzony tyton np. mentolowy. Mam tez tykwe, ale uzylam jej juz raz, wiec nie proponuje, jesli jednak ktos bylby zainteresowany...
02-04-2008 10:33 Lui is offlineSend an Email to LuiSearch for Posts by LuiAdd Lui to your Buddy List
Kurvik Kurvik is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-143.jpg

Registration Date: 07-10-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja chętny. Zgłoś się na PW.

Aha, jeśli chcesz za to 50 złotych to to nie jest "oddam". Na przyszłość uważniej dobieraj nazwę tematu bo wprowadzasz w błąd.

A poza tym to Cejrowski ssie.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Kurvik: 03-04-2008 08:58.

03-04-2008 08:57 Kurvik is offlineSend an Email to KurvikSearch for Posts by KurvikAdd Kurvik to your Buddy List
nerhaa nerhaa is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-871.png

Registration Date: 30-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A ja powiem tak:

Za pierwszym razem gdy spróbowałem yerby to myślałem, że ludzie ją pijący to banda oszołomów Wink Ale przypomniałem sobie jak to było z kawą - pierwszy kubek mnie odrzucił a dziś pijam kawunię mocną, gorzką i uważam, że jest pycha Smile Potem przypomniałem sobie jak to było z fajkami, przy pierwszej się prawie porzygałem, a dziś palę i jestem szczęśliwy (prawie), a fajka (taka drewniana) pierwszy raz był do bani, nie pamiętam, bym miał się czym zachwycać, dzisiaj mam już trzy fajki do różnych tytonii. Z wieloma rzeczami jest tak, że nam za pierwszym razem nie smakują.

Dziewczynę do pierwszego łyka yerby zmusiłem (tak właśnie) wypiła krzywiąc się, za drugim razem chciała mnie bić, ale już zauważyła, że to nie tylko pety - obecnie wybrała sobie mięta+cytryna i jej smakuje a nawet nie pogardzi moją zwykłą.

Musisz przyzwyczaić kubki smakowe do smaku i na początek wsyp sobie 1/5 a nawet 1/7 naczynka i zalej, pij małymi łyczkami - kubki smakowe opanują smak i stopniowo sobie zwiększysz ilość yerby. Możesz też zacząć od yerby saszetkowej, to słabizna i ma delikatny smak. Pomyśl o yerbie jako o lekarstwie - to musi mieć trochę goryczy i dziwnego smaku skoro ma w sobie tyle witamin i cudownej mocy Smile

Jest też opcja, że źle zaparzyłaś yerbę i sparzyłaś liście, przez to wydzieliło się więcej goryczy...

Ostatecznie daj komuś z rodziny jako prezencik, chłopakowi, albo bratu -- może załapią bakcyla Wink

03-04-2008 10:21 nerhaa is offlineSend an Email to nerhaaSearch for Posts by nerhaaAdd nerhaa to your Buddy List
uxia uxia is a female
Member

/images/avatars/avatar-318.gif

Registration Date: 21-12-2007

ja bym się nie zrażała tak szybko. nie ma co liczyć, że za pierwszym razem od razu nam zasmakuje.
lepiej nie działać pochopnie i nie wyprzedawać swoich skarbów za szybko, aby potem nie żałować. jeśli ma się skompletowany cały osprzęt to nie warto się go pozbywać tanio, bo może z czasem stanie się dla nas cenny Smile

07-04-2008 17:41 uxia is offlineSend an Email to uxiaHomepage of uxiaSearch for Posts by uxiaAdd uxia to your Buddy List
janciovodnik janciovodnik is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-288.jpg

Registration Date: 05-01-2008

Ja dzisiaj odebrałem przesyłkę z yerbamatestore... Mate jest nieziemska Smile Juz nie moge doczekac próbowania róznych gatunków i smaków. Zacząłem od Pajarito zwykłego. Mniam, choc lekko przydymione. Kto pił ten wie Wink
Nie zniechęcaj się... Czy pierwsze zalanie wyplułaś?? Drugie, trzecie to dopiero jest to !!!
Poza tym bardzo dobre gatunki kupiłaś.

17-04-2008 23:03 janciovodnik is offlineSend an Email to janciovodnikHomepage of janciovodnikSearch for Posts by janciovodnikAdd janciovodnik to your Buddy List
blackangelek
Double Ace

Registration Date: 04-04-2008

nie zniechecaj sie tak szybko.
ja jak pierwszy raz pilem swoje la marced myslalem to jesy ohydne ;p
wciagnalem sie po 2 tygodniach;p
teraz doszlo palo santo i bombilla i pije standardowo po polowe naczynka ;p
i uwazam ze jest pyszna
18-04-2008 06:55 blackangelek is offlineSend an Email to blackangelekSearch for Posts by blackangelekAdd blackangelek to your Buddy List
friend friend is a male
Triple Ace

Registration Date: 06-04-2008

quote:
blackangelek napisał(a)
nie zniechecaj sie tak szybko.
ja jak pierwszy raz pilem swoje la marced myslalem to jesy ohydne ;p
wciagnalem sie po 2 tygodniach;p
teraz doszlo palo santo i bombilla i pije standardowo po polowe naczynka ;p
i uwazam ze jest pyszna
Kolega ma absolutnie racje, wszystko na poczatku jest trudne by na koniec było wspaniałe Big Grin
18-04-2008 07:06 friend is offlineSend an Email to friendSearch for Posts by friendAdd friend to your Buddy List
uxia uxia is a female
Member

/images/avatars/avatar-318.gif

Registration Date: 21-12-2007

Ja początkowo piłam yerbę z rozsądku - lepiej szła mi nauka. Zresztą w ogole na samym początku zaczynałam od cocido więc bardzo lajtowo. Dopiero potem zaczęłam parzyć w tradycyjnie i musiało naprawdę minąć sporo czasu zanim w tym zasmakowałam.

18-04-2008 11:22 uxia is offlineSend an Email to uxiaHomepage of uxiaSearch for Posts by uxiaAdd uxia to your Buddy List
friend friend is a male
Triple Ace

Registration Date: 06-04-2008

quote:
uxia napisał(a)
Ja początkowo piłam yerbę z rozsądku - lepiej szła mi nauka. Zresztą w ogole na samym początku zaczynałam od cocido więc bardzo lajtowo. Dopiero potem zaczęłam parzyć w tradycyjnie i musiało naprawdę minąć sporo czasu zanim w tym zasmakowałam.

Pije od tzrech dni i już opowiadam innym o yerba mate i częstuje. kolega z pracy dał się poczęstować.... Big Grin
18-04-2008 11:25 friend is offlineSend an Email to friendSearch for Posts by friendAdd friend to your Buddy List
zulu
Newbie

/images/avatars/avatar-395.gif

Registration Date: 04-03-2008

,, Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

j polubiłęm mate od pierwszego łyku i pije ja cały czas od jakis 2 lat Smile to samo było z marią i z haszykiem jedynie nigdy nie posmakował mi tytoń zawsze żygam pofajkach nie wytrzymuje tez długo w klubie w którym sie pali.
..

09-05-2008 13:26 zulu is offlineSend an Email to zuluSearch for Posts by zuluAdd zulu to your Buddy List
rachool
Lord

Registration Date: 26-08-2007

wrzuc foto tykwy ile bys chciala za nia ?
a i bylo currado ?
09-05-2008 15:51 rachool is offlineSend an Email to rachoolSearch for Posts by rachoolAdd rachool to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » UWAGA !!!!!! Oddam yerba mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: