Yerba Mate Forum » Akcesoria » jaką rurkę, wybór bombilli... » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (59): « previous 1 [2] 3 4 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
jaką rurkę, wybór bombilli...
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
incus
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Się okropnie zatyka, nie warto -- byłem tak sfrustrowany, że wołałem cedzić przez zęby niż jej używać.

225 polecam.
14-05-2008 14:17
ziaro ziaro is a male
Junior Member

Registration Date: 13-05-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

to moze ja kupie jedynie do kolekcji Tongue hehe
14-05-2008 14:25 ziaro is offlineSend an Email to ziaroSearch for Posts by ziaroAdd ziaro to your Buddy List
nerhaa nerhaa is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-871.png

Registration Date: 30-07-2007

W sumie każda z łyżeczkowym sitkiem jest dobra - nie zatyka się, choć przy pierwszych łykach trochę przepuszcza - nawet rozkręcana nie musi być, bo ładnie się wypłukuje.

Obecnie myślę nad alpaką, bo mam i nierdzewną z poprzecznymi szparkami, ale się zapycha łatwo, mam niklowaną, ale sitko rozkręcane, się już trzeciego dnia przekręciło i dziwnie teraz wygląda a i całe okryło się baaardzo nieładnym nalotem, którego co gorsza się pozbyć nie mogę :/

Najchętniej kupiłbym srebrną, ale musiałbym znaleźć producenta, bo kilkuset krotne przebicie cenowe boli strasznie...

25-05-2008 11:58 nerhaa is offlineSend an Email to nerhaaSearch for Posts by nerhaaAdd nerhaa to your Buddy List
blackangelek
Double Ace

Registration Date: 04-04-2008

quote:
krzym napisał(a)
na eBay za wielką wodą są ciekawe oferty, w .de równo o połowę taniej, a przesyłka aż 2 euro, albo zero. PayPal i luz Cool

ale znajac zycie wysylka do Polski kochanej cos kolo 10 euro ;p
25-05-2008 13:36 blackangelek is offlineSend an Email to blackangelekSearch for Posts by blackangelekAdd blackangelek to your Buddy List
szop
Newbie

Registration Date: 02-06-2008

http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...la-Taragui.html

A co powiecie o Bombilli taragui? Posiada ktos taka? Albo mial ktos z nia stycznosc? Zapycha sie? Mysle nad jakas tania (20-30 zl) bombilka, i ta mi sie podoba ze wzgledu na brak specjalnych zdobien..
02-06-2008 17:49 szop is offlineSend an Email to szopSearch for Posts by szopAdd szop to your Buddy List
cinul cinul is a male
Lord

/images/avatars/avatar-617.jpg

Registration Date: 18-04-2008

po teście Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

właśnie użyłem nowej bombilli -
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=372408989
brazylijska, łyżeczkowa, z mnóstwem dziurek. test na drobnej taragui sin palo wypadł nadzwyczaj dobrze, rano spróbuję z canarias Smile . niedroga, dałem na allegro 25 złotych. ma chyba z 200 dziurek i długo takiej szukałem.
jestem zadowolony - polecam !!!

cinul has attached this image (reduced version):

niklowkaPier(d).jpg

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by cinul: 02-06-2008 19:37.

02-06-2008 19:36 cinul is offlineSend an Email to cinulSearch for Posts by cinulAdd cinul to your Buddy List
herell herell is a male
Junior Member

Bombilla do 100 pln. Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Generalnie ma byc mozliwie tania, ale nie kosztem funkcjonalnosci. Ma bardzo dobrze filtrowac. Po prostu szukam najlepiej filtrujacej bombilli do 100 pln. Cena moze byc lekko wyzsza.
02-06-2008 19:57 herell is offlineSend an Email to herellSearch for Posts by herellAdd herell to your Buddy List
MarcinWroclaw
Member

Registration Date: 14-02-2008

Witaj,
polecam Ci tą:

http://herbatakawa.pl/go/_info/?id=615 (moja kobieta taką ma i też jest bardzo zadowolona, razem z tą w zestawie jest dodatkowo szczoteczka do czyszczenia)

Pozdrawiam i życzę miłego yerbowania Smile
02-06-2008 21:47 MarcinWroclaw is offlineSend an Email to MarcinWroclawSearch for Posts by MarcinWroclawAdd MarcinWroclaw to your Buddy List
herell herell is a male
Junior Member

Czytalem na forum, ze sa bombille z potrojnym filtrowaniem. Zna ktos moze link do sklepu gdzie mozna ja kupic? Ja jakos nie moge znalezc...
02-06-2008 22:15 herell is offlineSend an Email to herellSearch for Posts by herellAdd herell to your Buddy List
obrero obrero is a male
Member

/images/avatars/avatar-116.jpg

Registration Date: 28-09-2007

RE: Bombilla do 100 pln. Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Polecam zdecydowanie łyżeczkową i wykonaną z alpaki (alpaca - nowe srebro) nie przebarwia sie tak szybko i jest na prawde funkcjonalna.

02-06-2008 23:26 obrero is offlineSend an Email to obreroSearch for Posts by obreroAdd obrero to your Buddy List
dusiolek dusiolek is a male
pasterz gwiazd

/images/avatars/avatar-8.png

Registration Date: 03-07-2007

quote:
herell napisał(a)
Czytalem na forum, ze sa bombille z potrojnym filtrowaniem.

A są/bywają, tylko że w tej chwili pewnie jest brak, bo też nie widzę. Sam używam takiej i zawsze polecam. Bombilla jest ze stali nierdzewnej, nie przebarwia się, jest łatwa do wyczyszczenia, a gdy się nauczysz jej używać (to prawda, przy gatunkach bardzo pylistych trzeba odkryć sposób, co zrobić żeby się nie zatykała, albo zdjąć siateczkę;>) nie będziesz jej chciał zamienić na inną. Wygląda mniej więcej jak ta

03-06-2008 13:06 dusiolek is offlineSend an Email to dusiolekHomepage of dusiolekSearch for Posts by dusiolekAdd dusiolek to your Buddy ListAdd dusiolek to your Contact List
herell herell is a male
Junior Member

Kurcze zalezy mi na czasie, a nigdzie jej nie ma. Dranstwo Big Grin Nikt nie mysli o kliencie..

Przeniosłem. Nie twórz nowych wątków. Lepiej zapytać tu. [D.]

Wiecie gdzie mozna taka dostac? Nie moge nigdzie znalezc. Najlepiej byloby gdybyscie zamieszczali linki. Dzieki.
03-06-2008 13:16 herell is offlineSend an Email to herellSearch for Posts by herellAdd herell to your Buddy List
dusiolek dusiolek is a male
pasterz gwiazd

/images/avatars/avatar-8.png

Registration Date: 03-07-2007

quote:
herell napisał(a)
Kurcze zalezy mi na czasie, a nigdzie jej nie ma.

Zadzwoń i zapytaj. W sklepie zazwyczaj wiedzą, kiedy coś będzie ...

03-06-2008 13:28 dusiolek is offlineSend an Email to dusiolekHomepage of dusiolekSearch for Posts by dusiolekAdd dusiolek to your Buddy ListAdd dusiolek to your Contact List
MarcinWroclaw
Member

Registration Date: 14-02-2008

quote:
herell napisał(a)
Czytalem na forum, ze sa bombille z potrojnym filtrowaniem. Zna ktos moze link do sklepu gdzie mozna ja kupic? Ja jakos nie moge znalezc...

podałem Ci linka do potrójnej. Jest napisane ze podwójna ale jest potrójna !

Na zdjęciu widać, że są 3 części filtrujące i na opakowaniu jest napisane, że ma potrójny filtr...

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by MarcinWroclaw: 03-06-2008 14:08.

03-06-2008 14:04 MarcinWroclaw is offlineSend an Email to MarcinWroclawSearch for Posts by MarcinWroclawAdd MarcinWroclaw to your Buddy List
herell herell is a male
Junior Member

Tzn. bombilla z potrojnym filtrowaniem ukrywa sie pod pierwszym czy drugim linkiem? Czy moze pod jednym i drugim??
03-06-2008 14:23 herell is offlineSend an Email to herellSearch for Posts by herellAdd herell to your Buddy List
herell herell is a male
Junior Member

Udalo mi sie dowiedziec, ze bombilla z potrojnym filtrem za 61 pln, ktora jest tutaj tak chwalona jest do kupienia na www.herbatakawa.pl . Big Grin
03-06-2008 17:21 herell is offlineSend an Email to herellSearch for Posts by herellAdd herell to your Buddy List
rioanaconda rioanaconda is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-901.jpg

Registration Date: 06-06-2008

ja mam bombillę razem z "naczynkiem" od dłuższego czasu i sprawuje sie nawet OK.

http://www.yervita.home.pl/product_info..../products_id/66

Chociaż ktoś w recenzji napisał, że ma "szereg wad" ;/ to ja jakoś niedoszukałem sie rzadnej opróćz tego że jak ktoś ma grube paluchy to może niedoczyśćić dna naczynka... ja takich grubych niemam

http://www.youtube.com/watch?v=6EhD6lZLMN0&feature=channel_page

http://rioanaconda.blogan.pl

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by rioanaconda: 08-06-2008 13:03.

06-06-2008 23:04 rioanaconda is offlineSend an Email to rioanacondaSearch for Posts by rioanacondaAdd rioanaconda to your Buddy List
inv
Newbie

/images/avatars/avatar-568.jpg

Registration Date: 07-06-2008

Najlepsza bombilla, jakiej używałem
http://www.yerbamate.com.pl/component/pa...id,40/vmcchk,1/
Uczucie jest takie, jakbym pił colę ze zwykłej słomki - nic się nie przytyka, zero fusów (podwójne filtrowanie) tylko duży konkretny strumień pyyyysznej yerby :>
08-06-2008 13:49 inv is offlineSend an Email to invSearch for Posts by invAdd inv to your Buddy List
friend friend is a male
Triple Ace

Registration Date: 06-04-2008

Od kilku dni posiadam http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...a-NR-225CA.html i jestem z niej zadowolony. Dobrze się siorbie, bardzo wygodna, prosto i szybko można rozkrecić i wymyć. Dobrze filtruje.
Ładna, zgrabna i powadna. Na lata wystarczy.
09-06-2008 09:56 friend is offlineSend an Email to friendSearch for Posts by friendAdd friend to your Buddy List
yetta yetta is a female
Junior Member

Registration Date: 03-07-2008

Czy ktoś ma bombillę bambusową i jest zadowolony ? Bardzo podoba mi się bambusowa. Kupiłam jedną na próbę i Yerba mate La Merced de Campo. Jak dostanę, to się przekonamy, jak współgrają w takim duecie. Big Grin
A czy można gdzieś dostać bombillę bambusową jakąś porządną???
04-07-2008 15:14 yetta is offlineSearch for Posts by yettaAdd yetta to your Buddy List
Pages (59): « previous 1 [2] 3 4 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Akcesoria » jaką rurkę, wybór bombilli...

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: