Yerba Mate Forum » Gatunki » La Mulata » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
La Mulata
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
garnetka garnetka is a female
Lord

/images/avatars/avatar-339.gif

Registration Date: 28-01-2008

La Mulata Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

ktoś pił już tą yerbę?? ciekawa jestem czy jest godna uwagi?? czekam na opinie

09-02-2008 21:34 garnetka is offlineSend an Email to garnetkaSearch for Posts by garnetkaAdd garnetka to your Buddy List
obrero obrero is a male
Member

/images/avatars/avatar-116.jpg

Registration Date: 28-09-2007

RE: la mulata Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

też proszę o jakieś opinie , czy nikt tego gatunku jeszcze nie próbował ?

01-03-2008 17:53 obrero is offlineSend an Email to obreroSearch for Posts by obreroAdd obrero to your Buddy List
Namsen Namsen is a male
Member

Registration Date: 20-02-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja piłem. Bardzo drobno mielona, więc argentyńskie bombille nie mają szans. Ale mam na nią sposób...mieszam pół na pół z innymi, i jest ok. Oryginalną ( bez mieszania) La Mulate piłem tylko raz...smak ciekawy, wydaje się być mocna ale bez przesady, sprawdza się w mieszance z La Tranquera oraz z innymi słabszymi argentyńskimi yerbami.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Namsen: 01-03-2008 23:20.

01-03-2008 23:18 Namsen is offlineSend an Email to NamsenSearch for Posts by NamsenAdd Namsen to your Buddy List
magik38
Newbie

Registration Date: 08-03-2008

Frown Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

a jaka powinna być temperatura wody? kupiłam właśnie tę yerbę, ale na opakowaniu nie ma żadnej informacji. Frown
08-03-2008 13:54 magik38 is offlineSend an Email to magik38Search for Posts by magik38Add magik38 to your Buddy List
kingamusic kingamusic is a female
Full Member

/images/avatars/avatar-141.gif

Registration Date: 19-08-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jestem bardzo ciekawa smaku tej Yerby. Jaką ma moc?
10-03-2008 11:18 kingamusic is offlineSend an Email to kingamusicSearch for Posts by kingamusicAdd kingamusic to your Buddy List
Potain
Full Member

Registration Date: 03-09-2007

W smaku czuć korzenną nutę jak w Canarias, ale wyczuwalny jest także ziołowy aromat. Ma spokojniejszy smak od tej pierwszej. Mniej słodkawy.
W działaniu jest bardzo dobra. Szybko stawia na nogi.
17-03-2008 10:48 Potain is offlineSend an Email to PotainSearch for Posts by PotainAdd Potain to your Buddy List
Full Member

Do Magik38 Temperatura wody jak przy każdej yerbie. Zastanawiam się nad kupnem La mulaty - opakowanie i nazwa mnie kuszą. Jednak w sklepie widziałam tylko kilogramowe opakowania.
09-04-2008 19:35 kingamusic is offlineSend an Email to kingamusicSearch for Posts by kingamusicAdd kingamusic to your Buddy List
szak
Newbie

Registration Date: 20-04-2008

Dzień dobry. Pytanie :
Czy komuś udało się porządnie napić czystej La Mulaty?
Ja zakupilem 1 kg. Używam argentyńskiej bombilli, która sprawdzała się dotychczas przy wszelkich gatunkach ( Pajarito, Rosamonte, Cruz de Malta Despalada, La Merced ), ale przy brazylijce wysiadla. Jeśli się komuś udało to jak i czym to uczynił?
Dzięki
20-04-2008 22:30 szak is offlineSearch for Posts by szakAdd szak to your Buddy List
Full Member

La Mulata - hm;- dobry, długo utrzymywający się, trochę kwaskowaty smak. Jedyny minus to zatykanie bombilli, ale nie jest aż tak źle.
Jednak nie wiem czy zdecyduję się na kupno kilogramowej wersji tej mate.
23-04-2008 09:51 kingamusic is offlineSend an Email to kingamusicSearch for Posts by kingamusicAdd kingamusic to your Buddy List
Potain
Full Member

Registration Date: 03-09-2007

Bombilla ze sporym sitkiem i dużą ilością dziurek jest tutaj potrzebna. Inaczej nie ma to sensu. Na pytanie czy komuś się udało? Tak, tylko trzeba mieć taką rurkę jak mówiłem.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Potain: 23-04-2008 14:02.

23-04-2008 14:01 Potain is offlineSend an Email to PotainSearch for Posts by PotainAdd Potain to your Buddy List
krukens krukens is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1687.jpg

Registration Date: 15-07-2007

Kupiłem niedawno 1kg La Mulata Suave. Bez rewelacji, smak dość intensywny, jak ktoś wspomniał nieco kwaskowy, kopie dość dobrze, ale wrażenie psuje straszny pył. Nawet Canarias nie jest chyba taka "zapylona".
15-05-2008 23:55 krukens is offlineSend an Email to krukensSearch for Posts by krukensAdd krukens to your Buddy List
macqo
Member

/images/avatars/avatar-809.jpg

Registration Date: 25-09-2007

La Mulata Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

SpróbowaBem i zasadniczo nasuwa mi si nastpujce pytanie: czym wBa[ciwie rózni si ona od innej brazylijki Canarias? Dla mnie niczym, no mo|e smak La Mulaty nieco mniej intensywny...

17-05-2008 12:44 macqo is offlineSend an Email to macqoHomepage of macqoSearch for Posts by macqoAdd macqo to your Buddy List
Don Seastian Don Seastian is a male
Newbie

Registration Date: 25-06-2008

Nie polecam! Przy tej yerbie opiłem się tylko pyłu i prawie zadławiłem na śmierć hehe (bez żartów).

Ale obiektywnie patrząc smak pomijając gigantyczną ilość pyłu, dość zwyczajny nieco kwaskowaty (coś jak mocna kawa z niskiej półki). Bardzo krótko trzyma smak - do czterech zalań.

(piłem to dwa razy po 50 gram)

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Don Seastian: 25-06-2008 15:58.

25-06-2008 15:57 Don Seastian is offlineSend an Email to Don SeastianSearch for Posts by Don SeastianAdd Don Seastian to your Buddy List
Namsen Namsen is a male
Member

Registration Date: 20-02-2008

Wreszcie mi się udało wypić całą La Mulate....smak bardzo ciekawy, lekko słodkawy i nuta goryczki. Działanie - dla mnie średnie, choć zaliczana jest do raczej mocnych. Pył - a i owszem jest, ale przy dobrej bombil nie ma problemu. Uwaga - sprawdziłem również inny patent na tą yerbę - dosypuję ją do innych, najczęściej argentyńskich yerb i daje to bardzo dobre efekty.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Namsen: 27-08-2008 12:48.

27-08-2008 12:48 Namsen is offlineSend an Email to NamsenSearch for Posts by NamsenAdd Namsen to your Buddy List
vdowa vdowa is a female
Junior Member

/images/avatars/avatar-1135.gif

Registration Date: 19-12-2007

La Mulata skosztowana. Trafia na moją prywatną TOP listę tuż obok La Hoja i Canariasa.

Cóż, pył jest, ale moja bombilka się sprawdziła, poza tym.. google i youtube (szczególnie) po wywołaniu do tablicy "Chimarrao" pokażą jak prawidłowo przygotować Ervę by nie nachlać się pyłu, czy nie zatkać bombilki. Od dawna stosuję tą metodę właściwie do wszystkich pijanych i jest dobrze Big Grin

http://www.das.ufsc.br/~emerson/chimarrao/index-en.html pierwszy lepszy link

14-02-2009 01:13 vdowa is offlineSend an Email to vdowaHomepage of vdowaSearch for Posts by vdowaAdd vdowa to your Buddy List
Miśmael Miśmael is a male
Junior Member

Registration Date: 11-07-2009

Piłem tylko La Mulata Suave, która mnie nie zachwyciła. Smak bardzo dobry, ale działania brak! Przeleżała 0,5 roku w słoiku aż natknąłem się na film w internecie w którym gość mówił ze tworzy idealną parę z Cannarias. To prawda! Idealne połączenie. Siła Cannarias jeszcze przyjemniejsza dla języka. Polecam ten mix. Obecnie to mój nr. 1.
18-08-2009 08:07 Miśmael is offlineSend an Email to MiśmaelSearch for Posts by MiśmaelAdd Miśmael to your Buddy List
gafik gafik is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Registration Date: 05-03-2010

Odkopuję...
Dla mnie ble...
Jakbym się sproszkowanego drewna napił...
Najpierw gorzko i kwaśno, potem nic... bombilla się zapchała na ament
Zraziłem się do brazylijskich...
Kiedyś na pewno spróbuję jeszcze raz...
17-04-2010 13:04 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
RAV03 RAV03 is a male
Forum Ace

Registration Date: 06-05-2010

Typowa brazylijska yerba Big Grin Ja takie yerby bardzo lubię , ale raczej traktuje je jako trochę ekskluzywne i pije je na zmianę z klasycznymi Big Grin
15-02-2011 19:49 RAV03 is offlineSend an Email to RAV03Search for Posts by RAV03Add RAV03 to your Buddy List
AlanaMolino
unregistered
Thumb Up! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Originally posted by gafik
Odkopuję...
Dla mnie ble...
Jakbym się sproszkowanego drewna napił...
Najpierw gorzko i kwaśno, potem nic... bombilla się zapchała na ament
Zraziłem się do brazylijskich...
Kiedyś na pewno spróbuję jeszcze raz...

Big Grin
Kiedyś na pewno spróbuję jeszcze raz

No you read about Eat Stop Eat on http://weightwoo.com/eat-stop-eat if you like it.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by AlanaMolino: 17-11-2014 16:24.

01-03-2011 15:20
cad9 cad9 is a male
Member

/images/avatars/avatar-2133.jpg

Registration Date: 11-02-2011

Erva Mate La Mulata, to tradycyjna, smaczna brazylijska erva pakowana w Urugwaju. Zawiera wyłącznie bardzo drobno cięte listki. Posiada głęboki, lekko cierpkawy smak i długo utrzymujący się dymny posmak. Jej charakterystyczny, wyjątkowy smak, to mozaika zapachu kwiatów, smaku ziół i odrobiny słodyczy. Dzięki swym właściwościom pobudzającym jest bardzo cenionym i lubianym gatunkiem w Brazylii. Szybko regeneruje siły i dodaje energii. Brazylijczycy piją ją w dużych naczyniach z tykwy - porongo

21-04-2011 15:50 cad9 is offlineSend an Email to cad9Search for Posts by cad9Add cad9 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » La Mulata

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: