Yerba Mate Forum » Promocje, kupony, rabaty » Wakacyjna promocja z kubeczkami » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Wakacyjna promocja z kubeczkami
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
strus strus is a male
Member

/images/avatars/avatar-41.png

Registration Date: 21-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Za koszulkami jestem "ręcoma i nogoma" ZA!
Czekam na nie...
(Tylko nie zróbcie nam takiego "świństwa" i nie dajcie samych różowych... Tongue )
21-07-2007 16:45 strus is offlineSend an Email to strusSearch for Posts by strusAdd strus to your Buddy List
dusiolek dusiolek is a male
pasterz gwiazd

/images/avatars/avatar-8.png

Registration Date: 03-07-2007

[Naczynko] Nowe?... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Albo wcześniej cierpiałem na pomroczność i to: http://www.yerbamatestore.pl/index.php?p...ramiczne-z-logo jest tak stare, że fanom nie chce się nawet mówić na ten temat, albo to coś nowego. Jeśli to pierwsza z wymienionych możliwości, proszę o wywalenie tego co tu właśnie radośnie wypisuję...

Jeśli druga to... Czasy się zmieniają. Nie sądziłem, że można tak szybko spełnić marzenia części forumowiczów. No, no... Nareszcie będzie można pytać o dostępne kolory, o to, czy będą dodawane jako bonus do zamówienia, w jakich jeszcze barwach występuje logo, albo czy przypadkiem nie uda się go rozbić metalową bombillą... Wink

Ale skoro okazuje się, że jak dobre wróżki, spełniacie marzenia to i ja podzielę się jednym. Wyobraźnia podsuwa mi bowiem obraz matero o kształcie bardziej tykwiano-bombiastym, bez nóżki, obszytym w skórę, a od dołu i góry wykończonego nierdzewiejącym metalem. Logo tłoczne na skórze. W wersji ekskluzywnej może być depilowane na futrze świnki morskiej, która z pewnością bez wahania poświęci swą doczesność dla naszej przyjemności. Takie matero, to tradycyjne w skórze, obiecuję nabyć gdy tylko będzie dostępne...
Poważnie, to myślę o gadżecie reklamowym, który nie będzie tani i łatwo dostępny, ale właśnie solidny, upiornie drogi, limitowany, wykonany niezwykle precyzyjnie i będzie mógł być przedmiotem pożądania polskich mateistów...

26-07-2007 23:39 dusiolek is offlineSend an Email to dusiolekHomepage of dusiolekSearch for Posts by dusiolekAdd dusiolek to your Buddy ListAdd dusiolek to your Contact List
didrong didrong is a female
Moderator

/images/avatars/avatar-42.jpg

Registration Date: 20-07-2007

RE: [Naczynko] Nowe?... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
dusiolek napisał(a)
(...) W wersji ekskluzywnej może być depilowane na futrze świnki morskiej, która z pewnością bez wahania poświęci swą doczesność dla naszej przyjemności. (...)

Nie, no rozwaliles mnie tym fragmentem... Big Grin co sie usmialam to moje... ale rowniez uwazam, ze powinniscie zrobic cholerenie drogi, cholerenie limitowany i cholernie eksluzywny gadzet reklamowy... znalazlo by sie paru takich co by to kupili tylko po to by postawic w miejscu najbardziej widocznym... w koncu pieniadze nie graja roli jesli chodzi o prestiz... oczywiscie dla niektorych Wink

"Szczyt chamstwa: Zagłosować na PiS i wyjechać za granicę"

Malin linkblog - blog mojego chlopaka
26-07-2007 23:47 didrong is offlineSend an Email to didrongSearch for Posts by didrongAdd didrong to your Buddy List
Iapetus Iapetus is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-257.jpg

Registration Date: 19-07-2007

RE: [Naczynko] Nowe?... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
dusiolek napisał(a)
Poważnie, to myślę o gadżecie reklamowym, który nie będzie tani i łatwo dostępny, ale właśnie solidny, upiornie drogi, limitowany, wykonany niezwykle precyzyjnie i będzie mógł być przedmiotem pożądania polskich mateistów...

W takim wypadku to raczej ciężko będzie mówić o gadżecie reklamowym. Gadżet reklamowy ma zazwyczaj to do siebie, że jest dość łatwo dostępny. Ma on cos reklamować, a reklama ma być właśnie łatwo dostępna. Reklamy nie są ekskluzywne tylko powszechne. Podmiot reklamujący mając do wyboru tanie długopisy z logiem i ekskluzywne pióra
z tym samym logiem w 90% przypadkach wybierze tanie długopisy. Wtedy reklama trafia do większej ilości klientów.Moim zdaniem "cholernie ekskluzywna" rzecz znajdzie nabywców niezależnie od ceny, ale "cholernie drogi, cholernie limitowany i cholernie ekskluzywny" gadżet reklamowy raczej nie.
27-07-2007 00:10 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
Moderator

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

no ale sprobuj zrobic tanio bardzo eksluzywny gadzet. Poza tym mi nie chodzi o tylko ekskluzywne gadzety... niech zrobia tez "plastikowe dlugopisy"

27-07-2007 00:23 didrong is offlineSend an Email to didrongSearch for Posts by didrongAdd didrong to your Buddy List
Moderator

quote:
didrong napisał(a)
no ale sprobuj zrobic tanio bardzo eksluzywny gadzet. Poza tym mi nie chodzi o tylko ekskluzywne gadzety... niech zrobia tez "plastikowe dlugopisy"

Fajnie byłoby mieć ekskluzywną rzecz związaną z mate i używać jej na codzień, ale gadżety mają to do siebie, że zazwyczaj nie są ekskluzywne. Niestety jest tak, że wiele ekskluzywnych rzeczy po umiesczeniu na nich loga reklamodawcy przestaje być ekskluzywne, a staje się zwykłym gadżetem. Po prostu tracą na wartości.
Pozostaje jeszcze kwestia opłacalności. Jeśli nabywców miałoby być tylko kilku to mogłoby się to wiązać ze stratami, zamiast przynieść zyski.
27-07-2007 00:28 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
Moderator

no wiesz nie do konca zgodze sie z tym, ze np. matero z logiem reklamodawcy nie moze byc ekskluzywny. Eksluzywnosc przedmiotu polega na tym, ze dana rzecz jest przeznaczony tylko dla pewnych, uprzywilejowanych osób, niedostępny dla ogółu. Moim zdaniem bardziej chodzi tu o ilosc tych gadzetow i "zapotrzebowanie" - im wiecej osob chce cos miec tym bardziej ekskluzywne to jest... Ale zgadzam sie z Toba jesli chodzi o oplacalnosc...

27-07-2007 00:54 didrong is offlineSend an Email to didrongSearch for Posts by didrongAdd didrong to your Buddy List
pasterz gwiazd

quote:
Iapetus napisał(a)
W takim wypadku to raczej ciężko będzie mówić o gadżecie reklamowym.

Słowa, słowa, słowa, słowa... Gdyby nie to, że Istnieją firmy produkujące jednocześnie tanie samochody i modele, na które stać tylko paru arabskich szejków (a mimo to muszą kilka lat czekać w kolejce), gdyby nie firmy kosmetyczne produkujące mazidła po kilkadziesiąt i kremy po kilka tysięcy euro, to bym się może z Tobą zgodził. Te właśnie te drogie modele są przedmiotem marzeń i motorem napędzającym sprzedaż tanich produktów. Mechanizm sobie wydedukuj...
Nie chcę obrażać Twojej inteligencji, ale... Jak sądzisz, jaki drogi w produkcji będzie fajansowy kubek obciągnięty skórą w kraju gdzie zamiast weterynarza używa się dubeltówki, a bydła nie liczy na sztuki tylko na wagony?...
A za kilka lat, gdy Jerbamatestore będzie firmą wiodącą na naszym rynku, przyślą mi taki kubas w podziękowaniu za pomysł. I to rydwanem zaprzężonym w różowe blondynki. Z uwiązaną na srebrnym, oksydowanym sznureczku, temperówką do pręcików z Palo Santo. Ich świeże wiórki będą mi odtąd uprzyjemniać swoim aromatem spożycie napoju...
Niezależnie od Twojego zdania, ja się chętnie posnobuję...

A na koniec, bo jakoś nie mogę się powstrzymać:
quote:
wiele ekskluzywnych rzeczy po umiesczeniu na nich loga reklamodawcy przestaje być ekskluzywne

Powtórzysz to w oczy właścicielom najdroższych modeli mercedesów?...

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by dusiolek: 27-07-2007 08:13.

27-07-2007 06:52 dusiolek is offlineSend an Email to dusiolekHomepage of dusiolekSearch for Posts by dusiolekAdd dusiolek to your Buddy ListAdd dusiolek to your Contact List
Moderator

"Słowa, słowa, słowa, słowa..."
Chyba nie spodziewałeś się niczego innego na forum internetowym?

Jeśli pozwolisz odniosę się do tych mercedesów. Mercedes nie jest gadżetem reklamowym, widziałeś kiedyś najdroższego mercedesa dodawanego jako gadżet do jakiegoś innego produktu? To chyba niezbyt częsta praktyka. Mnie osobiście śmieszy fakt, że ktoś się kręci się czymś z powodu, że jest na nim jakieś tam logo. Oczywiście kubeczek chętnie, ale jeśli można bez loga.
Napisałem, że "wiele ekskluzywnych rzeczy", nie napisałem, że wszystkie. Porównywanie Mercedesa do "kubasa" z Palo Santo wydaje mi się mocno przesadzone, nawet jeśli mają go przywieźć dwie blondynki zaprzężone do rydwanu. Poza tym na mercedesie nie ma znaczka właściciela salonu, w którym go kupiłeś tylko producenta. Tak samo z mate. Rozumiem znaczek Pajarito, ale kubka z logiem sklepu raczej bym nie chciał.
Podsumowując: bardzo rzadkim przypadkiem jest fakt iż gadżet reklamowy jest ekskluzywny.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Iapetus: 27-07-2007 10:26.

27-07-2007 10:26 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
pasterz gwiazd

quote:
Iapetus napisał(a)
Podsumowując: bardzo rzadkim przypadkiem jest fakt iż gadżet reklamowy jest ekskluzywny.

Nie chce mi się rozmawiać o znaczeniach słów, mechanizmach reklamy, internecie wypełnionym bezsensownymi postami... Nie dostrzeżesz ani żartu, ani ironii nawet jeśli wyskoczą z krzaków i ugryzą Cię w kuper... Dla mnie EOT.

Sęk w tym, że dalej nie wiem, czy naczynko o które pytałem to produkt nowy, czy dostępny od dawna... Ale już nie będę pytał. Bo znów się ktoś przylepi do jakiegoś słowa...

A wracając do mojego żartu. Teraz jeszcze bardziej podoba mi się pomysł drogiej limitowanej serii kubków... A im więcej będzie przeciwników... Ale ciiiii...
Następnym razem, będzie błąd ortograficzny. Tak dla ożywienia dyskusji... :>

27-07-2007 13:45 dusiolek is offlineSend an Email to dusiolekHomepage of dusiolekSearch for Posts by dusiolekAdd dusiolek to your Buddy ListAdd dusiolek to your Contact List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Promocje, kupony, rabaty » Wakacyjna promocja z kubeczkami

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: