Yerba Mate Forum » Gatunki » Colon » Colon Traditional (Elaborada - con Palo) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (5): « previous 1 [2] 3 4 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
Colon Traditional (Elaborada - con Palo)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
szak
Newbie

Registration Date: 20-04-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Pierwsza dawka Colon-a i stwierdzam, że jest smaczniejszy ( choć bardziej gorzki ) od Pajarito, a moc jak trzeba. Narazie tyle. Zobaczę jak będzie po przepuszczeniu drugiej dawki przez bombillę.
21-04-2008 22:15 szak is offlineSearch for Posts by szakAdd szak to your Buddy List
sHd sHd is a male
Newbie

Registration Date: 02-05-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

witamSmile dzisiaj mialem pierwszą styczność z Colon i efekt jest niesamowity.
Chodze nakrecony jak zegarek, az chce sie cos robic, boje sie co bedzie w nocy czy sune wogoleTongue wczesnie pilem rosamonte i pajarito i bardzo dobre byly, ale colon rewelacja jak dla mnieSmile
02-05-2008 21:34 sHd is offlineSend an Email to sHdSearch for Posts by sHdAdd sHd to your Buddy List
freddy
unregistered

mój ostatni zakup to pajarito, colon i rosamente. Pajarito najmocniejsze, colon ciut minimalnie słabsze, smak bardzo podobny. Rosamente.. ot lekka cherbatka, pije ją sobie głownie w pracy aby zabardzo się nie pobudzać.
07-05-2008 23:24
kingamusic kingamusic is a female
Full Member

/images/avatars/avatar-141.gif

Registration Date: 19-08-2007

Co ważne - Colon długo utrzymuje smak.
08-05-2008 06:24 kingamusic is offlineSend an Email to kingamusicSearch for Posts by kingamusicAdd kingamusic to your Buddy List
elwis elwis is a male
Newbie

Registration Date: 08-05-2008

Nie wiem, mo|e straciBem zmysB smaku i powonienia, a mo|e zle parz, ale spodziewaBem si czego[ intensywniejszego ;p W ka|dym razie jest bardzo sypka. Lepiej mi si ni parzy ni| inne, które miaBem okazj próbowa(pajarito i rosamonte). Nie pobudza zbyt mocno, ale zauwa|alnie (tak jak lubi). Mi si bardzo podobna i my[l, |e nie po|auj, |e kupiBem od razu caBy kilogram...
08-05-2008 12:20 elwis is offlineSend an Email to elwisSearch for Posts by elwisAdd elwis to your Buddy List
uszak uszak is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-302.jpg

Registration Date: 13-12-2007

Właśnie popijam Colon i wydaje mi się taką zwykłą mate (ani mocna, ani słaba). Bardzo drobno mielona, ale bombilli nie zapycha.
13-05-2008 22:30 uszak is offlineSend an Email to uszakHomepage of uszakSearch for Posts by uszakAdd uszak to your Buddy List
m651 m651 is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-562.jpg

Registration Date: 20-03-2008

dla mnie rakieta , żadna yerba mnie tak nie pobudza jak Colon. bardzo dobry zdecydowany smak yerby i ta moc .polecam wszystkim przed treningiem , maratonem itp,

11-06-2008 13:25 m651 is offlineSend an Email to m651Search for Posts by m651Add m651 to your Buddy List
maly maly is a male
Full Member

Registration Date: 07-07-2008

Jak dla mnie bardzo dobra intensywna no i oczywiscie pobudzająca,niemam porównania z innymi ponieważ jestem uzytjkownikiem z krutkim starzem,(sorry piłem jeszcze pajarito,smaczna lecz słabsza)

08-07-2008 16:23 maly is offlineSend an Email to malySearch for Posts by malyAdd maly to your Buddy List
katano_88
Newbie

Registration Date: 26-03-2008

Właśnie spróbowałem Smile Musze powiedzieć, że dla mnie jest świetna. Smak wyśmienity, pycha. No ale ja uwielbiam mocną yerbe. Dla wielbicieli Mocy pozycja obowiązkowa. Właściwie szukałem czegoś mocniejszego od Pajarito elaborada i znalazłem Smile
10-07-2008 21:11 katano_88 is offlineSend an Email to katano_88Search for Posts by katano_88Add katano_88 to your Buddy List
krtek
Double Ace

/images/avatars/avatar-864.jpg

Registration Date: 11-07-2008

colon, drobno mielona paragwajka, o intensywnym, kwaśnawym smaku, jak dla mnie chyba zbyt intensywnym, całkiem mocno pobudza

edit: dzis smakuje wybornie, moze to kwestia wody? a może ja inaczej odbieram
wniosek 1- czasami warto dać drugą i trzecią szansę
wniosek 2 - każdego dnia nasze odczucia smakowe mogą się różnić od poprzednich

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by krtek: 28-08-2008 08:51.

24-08-2008 19:06 krtek is offlineSend an Email to krtekSearch for Posts by krtekAdd krtek to your Buddy List
karred karred is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1248.gif

Registration Date: 06-10-2007

MOCNA
SMACZNA
PIĘKNY AROMAT
(opakowanie też ładne Smile

krótko mówiąc: GODNA POLECENIA

(no może osoby które chcą dopiero zacząć yerba-przygodę mogą zostać wprost "porażone" jej cudowną goryczką... ;-P

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by karred: 03-10-2008 16:43.

03-10-2008 16:42 karred is offlineSend an Email to karredHomepage of karredSearch for Posts by karredAdd karred to your Buddy List
Olcio Olcio is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1246.jpeg

Registration Date: 24-10-2008

Właśnie mam próbkę chyba właśnie Colon drobny bardzo rybny w smaku ochyda ale moc podobna do kawy po amandzie despeladzie czuć zdecydowanie mocniejszy długo trzyma kto szuka wrażeń smakowych to się zawiedzie dobry tylko przed wysiłkem fizycznym i umysłowym

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Olcio: 25-10-2008 12:44.

25-10-2008 12:43 Olcio is offlineSend an Email to OlcioSearch for Posts by OlcioAdd Olcio to your Buddy List
garnetka garnetka is a female
Lord

/images/avatars/avatar-339.gif

Registration Date: 28-01-2008

pyszna, mocna w smaku i działaniu, podobna do pajarito ale smak jest inny, może nawet ciekawszy, drobna ale nie pylista, długo trzyma smak

30-10-2008 21:07 garnetka is offlineSend an Email to garnetkaSearch for Posts by garnetkaAdd garnetka to your Buddy List
con palo
Forum Ace

/images/avatars/avatar-808.jpg

Registration Date: 11-10-2008

az musze sprobowac colona a co do smau rybnego to kwestja temeratury wody z tego co zauwazylem i to sie dotyczy wielu odmian ja czasami nie zwracam uwagi na temerature tylko zalewam i ciągnę i zdarzało się że np raz rosamonte mi rybą smakowała a raz była gorzka naprawde mysle ze zalezy to od temp wody

31-10-2008 00:03 con palo is offlineSend an Email to con paloSearch for Posts by con paloAdd con palo to your Buddy List
Lord

myślę, ze ci którzy czuli rybę mieli jakieś trefne próbki, tak samo jak ci którzy czują różę w rosamonte, mi się takie odczucia smakowe nie przytrafiają, bo nie kupuję próbek, od razu 0,5 kg, wypije się nawet jak nie dobre będzie

31-10-2008 08:16 garnetka is offlineSend an Email to garnetkaSearch for Posts by garnetkaAdd garnetka to your Buddy List
con palo
Forum Ace

/images/avatars/avatar-808.jpg

Registration Date: 11-10-2008

no i kupiłek colon - nie powaliła mnie na kolana. Narazie w smaku dla mnie mocna jak by słona nie wiem jak to określić. Co do mocy pobudzenia też bez rewelacji. Myślałem, ze bedzie porazająca moc a jak narazie z mocy nici a smak bardzo mocny, prawie nie traci smaku cały czas smakuje bardzo intensywnie, ale jak dla mnie na dzien dzisiejszy za mocna to narazie nie to.

11-11-2008 21:01 con palo is offlineSend an Email to con paloSearch for Posts by con paloAdd con palo to your Buddy List
roofman roofman is a male
Junior Member

Registration Date: 21-11-2008

Przyłączam się do pozytywnych opinii. Smile
U mnie w moim małym rankingu jest zaraz za Pajarito. Faktycznie po otworzeniu torebki ładnie pachnie i smakuje jeszcze lepiej Smile

28-11-2008 07:30 roofman is offlineSend an Email to roofmanSearch for Posts by roofmanAdd roofman to your Buddy List
macqo
Member

/images/avatars/avatar-809.jpg

Registration Date: 25-09-2007

He, nie zapomna pierwszego razu z Colon - co za kopnicie - odjechaBem w kosmos... Niestety ale to tylko tak za pierwszym razem byo... Wink

01-12-2008 20:42 macqo is offlineSend an Email to macqoHomepage of macqoSearch for Posts by macqoAdd macqo to your Buddy List
Lord

mi się zdarza, że colon zwala mnie z nóg a innym razem nawet nie za bardzo obudzi, co nie przytrafia mi sie przy selekcie ani pajarito, podobnie mam jedynie z la rubią, ciekawe czemu, wodę zawsze ma 80 stopni

01-12-2008 20:47 garnetka is offlineSend an Email to garnetkaSearch for Posts by garnetkaAdd garnetka to your Buddy List
Arbo Arbo is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-881.jpg

Registration Date: 03-01-2008

.. długo się przymierzałem do Colona .. podszedłem jak najbardziej pozytywnie, spodziewając się "paragwajskiego smaku" znanego mi z selecty i pajarito .. liczyłem też, że troszku bardziej kopnie - bo Colon ma taką mołojecką sławę ..

.. niestety .. pierwszy zonk - moja czterdziestka jedynka puszcza pył .. to mnie zdziwiło, bo dotychczas z paragwajkami radziła sobie wyśmienicie .. smak - początkowo nijaki i nienachalny , z każdym kolejnym łykiem coraz bardziej irytujący przypominający nie tyle rybę, ile mieszaninę szamba i przypalenizny .. lekko mnie zemdliło i przez chwilę miałem ochotę pluć i rzygać .. lekko spęczniałem ..

.. nie dokończyłem jeszcze pierwszego zalania, gdy poczułem moc .. no, proszę państwa .. specjalnie nie jestem zwolennikiem mocnych wrażeń, ale Colon kopnął .. oho .. szybko i precyzyjnie ..jak za dziewiczych czasów .. ok .. wybaczam mu gówniany smak i trochę aż się boję iść do roboty .. Wink

05-12-2008 11:09 Arbo is offlineSend an Email to ArboSearch for Posts by ArboAdd Arbo to your Buddy List
Pages (5): « previous 1 [2] 3 4 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Colon » Colon Traditional (Elaborada - con Palo)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: