Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba Mate a lepsze samopoczucie ? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (5): « previous 1 [2] 3 4 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate a lepsze samopoczucie ?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Polaczka
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja po kawie rowniez moge zasnac Smile Gorzej po coli, po niej nigdy nie bierze mnie na spanie, moge siedziec cala noc.
Dzisiaj chyba sprobuje zrobic sobie terere, ale watpie ze bedzie mi smakowalo.. Ale kto wie Roll Eyes
19-07-2007 13:01
Iapetus Iapetus is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-257.jpg

Registration Date: 19-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja ostatnimi czasy wyżłopałem tyle kawy, że przestawała na mnie działać. Mam nadzieję, że z mate tak nie będzie.
19-07-2007 13:07 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
LaEsperanza LaEsperanza is a female
Junior Member

Registration Date: 17-07-2007

Mnie po kawie ,zawsze boli wątroba... Mam nadzieję,że z mate tak nie będzie Smile

19-07-2007 13:09 LaEsperanza is offlineSend an Email to LaEsperanzaHomepage of LaEsperanzaSearch for Posts by LaEsperanzaAdd LaEsperanza to your Buddy List
Polaczka
unregistered

Na mnie kawa dziala, bo przewaznie pije rano i wieczorem. Wszystko, ale z umiarem, a skutki beda lepsze Smile

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Polaczka: 19-07-2007 13:19.

19-07-2007 13:19
LaEsperanza LaEsperanza is a female
Junior Member

Registration Date: 17-07-2007

Ja już nigdy nie będę piła kawy! Całkowicie przerzucam się na mate!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by LaEsperanza: 19-07-2007 13:23.

19-07-2007 13:23 LaEsperanza is offlineSend an Email to LaEsperanzaHomepage of LaEsperanzaSearch for Posts by LaEsperanzaAdd LaEsperanza to your Buddy List
Fosfolipid Fosfolipid is a male
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Registration Date: 14-07-2007

Działanie kawy to właściwie sama kofeina podnosząca ciśnienie krwi i dajaca "kopa". Z mate jest inaczej, bo poza kofeiną są jeszcze głowne składniki wszystkich preparatów na koncentrację (Magnez, wit. B6, żelazo...). Dlatego nie ma po mate tego typowego "zjazdu".

Poza tym jeszcze cały szereg innych składników, co gdzieś ktoś już wymiemił, które ogólnie poprawiają kondycję naszego organizmu, a wiadomo: w zdrowym ciele - zdrowy duch Big Grin I stąd całodzienny banan na twarzy i nieprzebrane chęci do życia Big Grin

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
19-07-2007 13:58 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
Moderator

Dziś nie spałem całą noc (tak jakoś wyszło). Koło 5:30 wypiłem troche yerby (tak ze 3 zalania) i dalej powoli sobie sączę. Czuję się tak jak po najlepszym śnie. Co za zioło, dobry towar. Big Grin
19-07-2007 14:02 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
sebo33 sebo33 is a male
Forum Ace

Registration Date: 13-07-2007

Z Rana Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie ma to jak rano o 5 mocna Yerba w duzym naczynku hehe dodaje skrzydelSmile lepiej niz red bull

20-07-2007 20:35 sebo33 is offlineSend an Email to sebo33Search for Posts by sebo33Add sebo33 to your Buddy List
Polaczka
unregistered

Red bull to gowno =p na meni przyanjmej nei dziala.. Jutro z rana wyjezdzam wiec chyba fundne sobie dawke yerby
20-07-2007 21:00
Moderator

quote:
Polaczka napisał(a)
Red bull to gowno =p na meni przyanjmej nei dziala.. Jutro z rana wyjezdzam wiec chyba fundne sobie dawke yerby

Red Bull to sama chemia. Nie to co naturalna yerbusia. Big Grin
20-07-2007 21:50 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
Fosfolipid Fosfolipid is a male
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Registration Date: 14-07-2007

Dokładnie. Po co psuć sobie żołądek jakimiś paskudstwami, jak Natura oferuje tyle ciekawych środków działających tak samo, a bez efektów ubocznych np. w postaci wrzodów...

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
21-07-2007 00:20 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
polonez polonez is a male
Member

Registration Date: 20-07-2007

quote:
Fosfolipid napisał(a)
Dokładnie. Po co psuć sobie żołądek jakimiś paskudstwami, jak Natura oferuje tyle ciekawych środków działających tak samo, a bez efektów ubocznych np. w postaci wrzodów...

ja też jestem za naturalnością Wink
21-07-2007 10:15 polonez is offlineSend an Email to polonezSearch for Posts by polonezAdd polonez to your Buddy List
Yerba Yerba is a female
Forum Ace

quote:
ja też jestem za naturalnością

Ja też,mam to po babci.. ale nie wszystko co naturalne jest zdrowe i lepsze!
21-07-2007 11:13 Yerba is offlineSend an Email to YerbaSearch for Posts by YerbaAdd Yerba to your Buddy List
didrong didrong is a female
Moderator

/images/avatars/avatar-42.jpg

pamietam jak moja znajoma w podrozy pociagiem do bodajze wa-wy wziela termos kawy... powiedziala ze pomoze jej to nie zasnac - tak mama jej poradzila... no wiec przyszedl czas zmiany warty - wiadomo jak to jest z polskimi nocnymi pocigami, i wypila dwa termosowe kubeczki kawy...a ja poszlam spac... w sumie chciala usnac ale jakos nie moglam...ale za to zauwazylam jak moja znajoma odplywa...15 min. po wypicu kawy zasnela... pozniej jak sie jej zapytala co sie stalo to powiedziala ze wypila kawe i spoko...ale po 5-10 minutach zaczelo ja meczyc...i po 15 juz nie wytrzymala i odplynela...

historia ta potwierdza ze na rozne osoby roznie kawa dziala... moj chlopak ma podobnie... kawa na niego nie dziala...a na mnie dziala. - ale jej nie lubie....

co innego z yerba... i lubie yerbe...i mnie pobudza...wiec same plusy...

edit: a redbulla pilam raz - w czasie sesji...obrzydliwy ladnrynkowy smak i niepokojace walenie serca...

"Szczyt chamstwa: Zagłosować na PiS i wyjechać za granicę"

Malin linkblog - blog mojego chlopaka

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by didrong: 23-07-2007 01:36.

23-07-2007 01:35 didrong is offlineSend an Email to didrongSearch for Posts by didrongAdd didrong to your Buddy List
malin
Junior Member

/images/avatars/avatar-43.jpg

dokladnie... dzialanie kawy zalezy od organizmu i wielu innych czynnikow... na mnie wlasnie kawa wogole nie dziala... nawet redbull jakos slabo...a wieciej jak jednego to nie odwazylem sie wypic - bardzo niedobry smak... a yerba... no pobudza...ale nie jaks mega... a pijam narazie tylko Rosamonte...wiec moze jak zamowie inne odmiany to inaczej bedzie kopac... pozyjemy zobaczymy

23-07-2007 01:43 malin is offlineSend an Email to malinHomepage of malinSearch for Posts by malinAdd malin to your Buddy List
YerbOla YerbOla is a female
Member

Registration Date: 22-07-2007

Ja pijam yerbę ze względu na działanie jakim jest pobudzanie. Przy moim trybie życia yerba bardzo mi pomaga.Kiedy mam chwile,że nie chce mi się tańczyć,że nie mam siły zaparzam mate i jest mi lepiej Wink Kawy już nie pijm bo na mnie nie działa.. Może kiedyś znów zacznie ale to nie prędko..
23-07-2007 11:37 YerbOla is offlineSend an Email to YerbOlaSearch for Posts by YerbOlaAdd YerbOla to your Buddy List
Polaczka
unregistered

Tak, yerba dodaje sil i pobudza.. Kiedys tak sie czulam po kawie, z czasem przestala dzialac
27-07-2007 19:33
Siwa Siwa is a female
Forum Ace

Registration Date: 27-07-2007

quote:
Polaczka napisał(a)
Tak, yerba dodaje sil i pobudza.. Kiedys tak sie czulam po kawie, z czasem przestala dzialac

Bo yerba ma takie właściwości,a poza tym zawiera kofeinę Wink
28-07-2007 12:12 Siwa is offlineSend an Email to SiwaSearch for Posts by SiwaAdd Siwa to your Buddy List
milkah
unregistered

ja już się odzywczaiłam od picia normalnej herbaty a kawy to już w ogóle, samopoczucie mam dobre i działa super jeśli ktoś chce zarwać nocke Big Grin
28-07-2007 18:09
Lee Lee is a male
Junior Member

Registration Date: 28-07-2007

też tak mam Big Grin Tylko yerba i yerba choć czasem mam oche na kawe
28-07-2007 18:39 Lee is offlineSend an Email to LeeSearch for Posts by LeeAdd Lee to your Buddy List
Pages (5): « previous 1 [2] 3 4 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba Mate a lepsze samopoczucie ?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: