Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » bez bomilli i matero???? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
bez bomilli i matero????
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
cemilia cemilia is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-1138.jpg

Registration Date: 23-05-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No swoją drogą to trynity55 mogłaby się podzielić swoimi doświadczeniami...

Stety-niestety blondynką przestałam być od bodajże wczesnej podstawówki. Tongue

17-01-2009 21:10 cemilia is offlineSend an Email to cemiliaHomepage of cemiliaSearch for Posts by cemiliaAdd cemilia to your Buddy List
Sigvid
Double Ace

/images/avatars/avatar-962.jpg

Registration Date: 25-12-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Slomka nie zdaje egzaminu Smile Na posiedzeniu w czasie którego spozywana była yerba przez dlugopis, tez pomyslelismy o slomce. Ale jest za malo sztywna i sie zgniata kiedy chce się pic. Dlugopis spisal sie o wiele lepiej.

18-01-2009 10:58 Sigvid is offlineSend an Email to SigvidHomepage of SigvidSearch for Posts by SigvidAdd Sigvid to your Buddy List
damian_kalisz damian_kalisz is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1018.jpg

Registration Date: 30-12-2008

Dziwne ja kiedyś właśnie zrobiłem taki manewr ze słomką i muszę powiedzieć że służyła mi kilka dni i nie było żadnych trudności w picu więc jako doraźny środek jak dla mnie była ok. Ale jak u Ciebie nie daje rady to musisz pobawić się MacGyvera i pokombinować Smile
18-01-2009 13:52 damian_kalisz is offlineSend an Email to damian_kaliszSearch for Posts by damian_kaliszAdd damian_kalisz to your Buddy List
Sigvid
Double Ace

/images/avatars/avatar-962.jpg

Registration Date: 25-12-2008

Wole bombille wlozyc do kieszeni Tongue rurka z dlugopisu byla jak dla mnie ostateczna ostatecznoscia Smile

18-01-2009 16:24 Sigvid is offlineSend an Email to SigvidHomepage of SigvidSearch for Posts by SigvidAdd Sigvid to your Buddy List
cemilia cemilia is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-1138.jpg

Registration Date: 23-05-2008

Jeśli udaję się gdzieś na dłużej i chciałabym tam napić się yerby, to zabieram ze sobą i yerba mate i bombille. Kubek jest zbędny, bo zawsze się jakiś znajdzie. Jeśli miałabym pić przez jakiekolwiek długopisy itd, to wolałabym już przecedzić yerbe na przykład przez sitko.

18-01-2009 16:31 cemilia is offlineSend an Email to cemiliaHomepage of cemiliaSearch for Posts by cemiliaAdd cemilia to your Buddy List
Bendigo Bendigo is a male
Lord

/images/avatars/avatar-714.jpg

Registration Date: 15-08-2008

A swoją drogą czemu nie robią plastikowych bombilli, były by tańsze i obojętne dla yerby.

18-01-2009 18:55 Bendigo is offlineSend an Email to BendigoHomepage of BendigoSearch for Posts by BendigoAdd Bendigo to your Buddy List
garys
Forum Ace

/images/avatars/avatar-980.jpg

Registration Date: 13-12-2008

quote:
Bendigo napisał(a)
A swoją drogą czemu nie robią plastikowych bombilli, były by tańsze i obojętne dla yerby.

i bez metalicznego posmaku...

18-01-2009 19:02 garys is offlineSend an Email to garysHomepage of garysSearch for Posts by garysAdd garys to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1085.gif

Registration Date: 19-05-2008

hmm no a czemu nie pijemy z plastikowego naczynka?

18-01-2009 19:28 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
sanborn sanborn is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-1050.jpg

Registration Date: 13-01-2009

Ja też staram się zabierać naczynko i bombille w różne ciekawe miejscaWink
Niestety raz wróciłem do domu po kilku dniach, a w tym czasie leżały w foliowej torebce (o zgrozo!), no i naczynko (nie wiem z jakiego było drewna) zapleśniało.
Teraz piję z tykwy ale jest za duża jak na moje indywidualne potrzeby.
Na szczęście dowiedziałem się na forum, że jest fajne miejsce w Lublinie gdzie można nabyć PS i mam zamiar sobie zafundowaćSmile
Pzdr
18-01-2009 19:39 sanborn is offlineSend an Email to sanbornSearch for Posts by sanbornAdd sanborn to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » bez bomilli i matero????

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: