Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Rytuał picia yerba mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (3): « previous 1 [2] 3 next » Post New ThreadPost Reply
Rytuał picia yerba mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
BrutalDeLux
Member

/images/avatars/avatar-34.jpg

Registration Date: 18-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

U mnie ojciec powiedział ble. Nikogo nie będę zmuszać. On po prostu lubi słodsze napoje. Jedyne co pije gorzkie to piwo ;d;d;d;

01-08-2007 00:01 BrutalDeLux is offlineSend an Email to BrutalDeLuxSearch for Posts by BrutalDeLuxAdd BrutalDeLux to your Buddy List
Agaa Agaa is a female
Forum Ace

/images/avatars/avatar-44.jpg

Registration Date: 22-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja chyba wtedy za mocna zrobiłam i im nie posmakowało. Później jak jedna spróbowała łagodniejszej powiedziała ze nawet dobra. Przy nastepnym podejsciu zrobie słabszą Smile
01-08-2007 00:04 Agaa is offlineSend an Email to AgaaSearch for Posts by AgaaAdd Agaa to your Buddy List
IronLeon IronLeon is a male
Member

Registration Date: 31-07-2007

no już piłem z kolegami dziś i im posmakowało klimat był naprawde bardzo fajny
01-08-2007 12:52 IronLeon is offlineSend an Email to IronLeonHomepage of IronLeonSearch for Posts by IronLeonAdd IronLeon to your Buddy List
Agaa Agaa is a female
Forum Ace

/images/avatars/avatar-44.jpg

Registration Date: 22-07-2007

Moje koleżnaki nie dąły sie namówić, mówią ze zielska nie pija. Szkoda ze nawet nie spróbują.
01-08-2007 13:59 Agaa is offlineSend an Email to AgaaSearch for Posts by AgaaAdd Agaa to your Buddy List
KML
Junior Member

Registration Date: 01-08-2007

quote:
Agaa napisał(a)
Moje koleżnaki nie dąły sie namówić, mówią ze zielska nie pija. Szkoda ze nawet nie spróbują.

mówią a nawet nie piły spróbuj je namówić Big Grin jednak picie mate w towarzystwie jest przyjemniejsze Smile
03-08-2007 11:10 KML is offlineSend an Email to KMLSearch for Posts by KMLAdd KML to your Buddy List
Iapetus Iapetus is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-257.jpg

Registration Date: 19-07-2007

U manie w domu mama po spróbowaniu zapytała czy to nie jest trujące, a teraz zamawiam dla niej próbki. Big Grin Zaakceptowała smak późniejszych zalań i stwierdziła, że smakowe mogą byc dobre. Może dzięki temu będę miał z kim skorzystać z zasad rytuału picia mate. Wink Jak pojadę na studia (mieszkam na stancji), to spróbuję namówić ich na mate. Na tabakę w końcu ich namówiłem, to i może na yerba mate się uda. Big Grin
03-08-2007 11:23 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
Limba
Double Ace

Registration Date: 03-08-2007

Hej Smile Moi znajomi w ogole nie spotkali sie wczesniej z ta nazwa, jak powiedzialam ze jest to "ziele argentynskie" to od razu padaly odpowiedzi: "oo, ziolo!" Big Grin
03-08-2007 17:11 Limba is offlineSend an Email to LimbaSearch for Posts by LimbaAdd Limba to your Buddy List
Member

ja ostatnio namówiłem już dużo znajomych na mate i wkońcu może będę miał grupkę z którą będę mógł pić mate Smile
03-08-2007 23:25 IronLeon is offlineSend an Email to IronLeonHomepage of IronLeonSearch for Posts by IronLeonAdd IronLeon to your Buddy List
Limba
Double Ace

No i git.. Zazdroszcze Wink W moim gronie na palcach liczyc osoby ktore to wezma do ust
05-08-2007 20:35 Limba is offlineSend an Email to LimbaSearch for Posts by LimbaAdd Limba to your Buddy List
Member

Najlepiej spokojnie wziąśc grupkę do siebie zrobić im jakąś yerbamate wypić i powiedz im niech oni spróbują i powiedz że napoczątku może im nie smakować ale że potem już będzie lepsza czy coś w tym stylu.Ja już tak namówiłem 4 osoby Smile
07-08-2007 11:35 IronLeon is offlineSend an Email to IronLeonHomepage of IronLeonSearch for Posts by IronLeonAdd IronLeon to your Buddy List
Yerba Yerba is a female
Forum Ace

Registration Date: 20-07-2007

quote:
Limba napisał(a)
No i git.. Zazdroszcze Wink W moim gronie na palcach liczyc osoby ktore to wezma do ust

O tak..niestety Frown ja też prawie nie mam z kim pić.. a jak pije przy tych,którzy nie chcą wziąć mate do ust to patrzą na mnie jak na debilkę xD
07-08-2007 14:32 Yerba is offlineSend an Email to YerbaSearch for Posts by YerbaAdd Yerba to your Buddy List
Limba
Double Ace

No, to trza organizowac spotkanie
07-08-2007 21:36 Limba is offlineSend an Email to LimbaSearch for Posts by LimbaAdd Limba to your Buddy List
Daru
Junior Member

/images/avatars/avatar-66.png

Registration Date: 09-08-2007

u nas w gronie Yerbowiczów sie raczej trzymamy tych zasad jeśli pijemy w gronie
09-08-2007 22:08 Daru is offlineSend an Email to DaruSearch for Posts by DaruAdd Daru to your Buddy List
calvaa calvaa is a female
Junior Member

/images/avatars/avatar-100.gif

Registration Date: 18-07-2007

bardzo dobre zasady picia mate xD bede pamietac o nich Big Grin hihih Smile
07-09-2007 11:04 calvaa is offlineSend an Email to calvaaHomepage of calvaaSearch for Posts by calvaaAdd calvaa to your Buddy List
ubik ubik is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-92.jpg

Registration Date: 06-09-2007

pijam tylko ze Świętym Tomaszem Big Grin
07-09-2007 11:06 ubik is offlineSend an Email to ubikSearch for Posts by ubikAdd ubik to your Buddy List
buka buka is a female
Junior Member

/images/avatars/avatar-149.jpg

Registration Date: 01-10-2007

Ja ostatnio sprzedałam patent bratu. Najpierw się śmiał, że co to za zioło i nie chciał spróbować, a teraz podbiera, choć twierdzi, że mu nie smakuje.

I tak najczęściej piję mate z kotami, ale one tylko wąchają.
01-10-2007 12:20 buka is offlineSend an Email to bukaSearch for Posts by bukaAdd buka to your Buddy ListView the MSN Profile for buka
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Registration Date: 16-07-2007

Tak się zastanawiam, czy możliwe jest żeby to jakiś inny święty pił pierwsze zalanie? Bo osobiście nie lubię Tomasza, a nie można chyba w nieskończoność pić z kimś, kogo się nie lubi... Tongue
22-10-2007 00:44 prosiaque is offlineSend an Email to prosiaqueSearch for Posts by prosiaqueAdd prosiaque to your Buddy List
Kurvik Kurvik is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-143.jpg

Registration Date: 07-10-2007

Boddhisatva Avalokiteśwara? Siddartha Buddha? Wybieraj kogo chcesz i po prostu go zaproś Tongue

A poza tym to Cejrowski ssie.
22-10-2007 13:20 Kurvik is offlineSend an Email to KurvikSearch for Posts by KurvikAdd Kurvik to your Buddy List
Gertrude Gertrude is a female
Full Member

/images/avatars/avatar-168.gif

Registration Date: 30-10-2007

Co do zasad picia mate w grupie- dobrze takie rzeczy wiedzieć, zwłaszcza jak gdzie człowiek pojedzie Smile i spotka ludzi dla których taki rytuał towarzyski ma znaczenie. Od razu można zyskać szacunek i status "obywatela świata", czyli człowieka o nieco szerszych horyzontach. IMHO uprzejmości nigdy za wiele. Dzięki za ten post, przynajmniej nie wyjdę na "buraka", jak mi sie kiedyś przydarzy okazja wypicia mate w gronie ludzi szanujących tradycje picia yerby Smile
30-10-2007 11:36 Gertrude is offlineSend an Email to GertrudeSearch for Posts by GertrudeAdd Gertrude to your Buddy List
miaoni miaoni is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-162.jpg

Registration Date: 01-11-2007

Frown Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja niestety nie mam jeszcze z kim sie napić mate Frown Siostra zapytała sie co pije i dlaczego w takim dziwnym dzbanku, więc zaczęłam jej tłumaczyć co to, z czym i po co, to stwierdziła, że mówie jakimiś szyframi Shocked
Ale mamnadzieje, że w końcu kogoś uda się przekonać Roll Eyes

07-11-2007 21:02 miaoni is offlineSend an Email to miaoniSearch for Posts by miaoniAdd miaoni to your Buddy List
Pages (3): « previous 1 [2] 3 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Rytuał picia yerba mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: