Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » "Yerbasklep" godny polecenia » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (6): « first ... « previous 2 3 [4] 5 6 next » Post New ThreadPost Reply
"Yerbasklep" godny polecenia
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
endruuu
Member

Registration Date: 04-01-2009

Sklep godny polecenia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

www.yerbamate.com.pl
tutaj się głównie zaopatruję w yerbę,

początkowo ceny mogą odrzucać, ale jak znajdziecie link do takiego samego, tańszego produktu, to sprzedadzą wam 1zł taniej niż znaleźliście, trzeba tylko na maila pisać.

Widać duuuże zainteresowanie sprzedawcy klientem, dlatego wstawiłem ten link.
Nie, nie pracuję dla żadnego sklepuSmile

Mają yerby z Paragwaju pajarito, selecta, colon...
Ciekawa jest prenumerata yerbyBig Grin

Kiedyś też można było tam znaleźć 20 kg paczkę Pajarito pakowaną po 1kg

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by endruuu: 11-02-2009 19:24.

11-02-2009 13:27 endruuu is offlineSend an Email to endruuuSearch for Posts by endruuuAdd endruuu to your Buddy List
wujo444 wujo444 is a male
King

/images/avatars/avatar-807.jpg

Registration Date: 16-07-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Paragwajski sklep, gdzie można znaleść sporo mniej popularnych odmian i opakować. jesli ktoś lubi.. dla mnie tam nic, może LaRubie, wolę argentynki Tongue

- Ano, zwykle to nas wyzucajom."

11-02-2009 14:58 wujo444 is offlineSend an Email to wujo444Search for Posts by wujo444Add wujo444 to your Buddy List
Marann29 Marann29 is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1108.jpg

Registration Date: 06-02-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ceny troszkę wysokie,przejrzałem ofertę tego sklepu i uważam że większą część asortymentu mają droższą. Rozumiem stwierdzenie
"początkowo ceny mogą odrzucać, ale jak znajdziecie link do takiego samego, tańszego produktu, to sprzedadzą wam 1zł taniej niż znaleźliście, trzeba tylko na maila pisać". ale czy jest sens. Wyrywkowo sprawdziłem 10 produktów i wszystkie można znaleźć taniej w internecie. Osobiście nie skorzystam.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Marann29: 11-02-2009 15:37.

11-02-2009 15:33 Marann29 is offlineSend an Email to Marann29Search for Posts by Marann29Add Marann29 to your Buddy List
maciejslu maciejslu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-753.jpg

Registration Date: 01-04-2008

RE: Sklep godny polecenia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
endruuu napisał(a)
www.yerbamate.com.pl
tutaj się głównie zaopatruję w yerbę,

Mały wybór i straszne ceny.

Według mnie jest kilka sklepów lepszych i tańszych.

Rewolucja wydawnicza nadeszła!
11-02-2009 18:56 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
endruuu
Member

Jeżeli 19zł za 1kg Pajarito to straszna cena dla Ciebie i znasz tańszą alternatywę to myślę, że warto byłoby się podzielić inf z innymi użytkownikami forum gdzie jest taniej maciejslu

Tak, wiem, że na stronie jest za 32zł, ale znalazłem na allegro 1kg Pajarito za 20zł napisałem do właścicieli sklepu, zgodnie z tym co mają na stronie startowej i dali mi taką cenę jak wyżej.

Marny wybór? może i tak, ale mają to na czym mi zależy w bardzo przystępnej cenie, dlatego ich polecam.
Tak porównywalnie to inne sklepy dają do 10% upustu, ja tam dostałem 30%
Jak ktoś wie o jakiś takich fajnych ofertach to proszę pisać chętnie i ja skorzystamBig Grin

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by endruuu: 11-02-2009 20:27.

11-02-2009 19:27 endruuu is offlineSend an Email to endruuuSearch for Posts by endruuuAdd endruuu to your Buddy List
Lord

quote:
endruuu napisał(a)
Jeżeli 19zł za 1kg Pajarito to straszna cena dla Ciebie i znasz tańszą alternatywę to myślę, że warto byłoby się podzielić inf z innymi użytkownikami forum gdzie jest taniej maciejslu

Tak, wiem, że na stronie jest za 32zł, ale znalazłem na allegro 1kg Pajarito za 20zł napisałem do właścicieli sklepu, zgodnie z tym co mają na stronie startowej i dali mi taką cenę jak wyżej.

Marny wybór? może i tak, ale mają to na czym mi zależy w bardzo przystępnej cenie, dlatego ich polecam.
Tak porównywalnie to inne sklepy dają do 10% upustu, ja tam dostałem 30%
Jak ktoś wie o jakiś takich fajnych ofertach to proszę pisać chętnie i ja skorzystamBig Grin

Ależ ty szybciutko edytujesz swoje posty Big Grin

Po pierwsze - na stronie jest cena 36 PLN za kilogram: http://www.yerbamate.com.pl/component/vi...0&category_id=6
więc sklamałeś w swoim poście.

Po drugie - to jest forum założone i opłacane przez INNY sklep, więc wydaje mi się malo eleganckie pisanie o konkurencji.

Po trzecie - jeśli cena na stronie przytoczonego przez Ciebie sklepu jest 36 PLN, ale można wytargować do 19 PLN, to zastanów się, jaką opinię o tym sklepie będzie miał ktoś, kto kupi tam za 36?

Z mojej strony raczej koniec tej pouczającej dyskusji...

11-02-2009 20:32 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
rioanaconda rioanaconda is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-901.jpg

Registration Date: 06-06-2008

Jak będę kupował, to może tu kupię Big Grin Big Grin Lubię paragwajskie yerby "D"D

http://www.youtube.com/watch?v=6EhD6lZLMN0&feature=channel_page

http://rioanaconda.blogan.pl
11-02-2009 20:39 rioanaconda is offlineSend an Email to rioanacondaSearch for Posts by rioanacondaAdd rioanaconda to your Buddy List
Janu Janu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1234.gif

Registration Date: 05-09-2008

Pajarito Tradicional 1kg - 32 zł, Especial 36 zł. Big Grin CNN Big Grin No Comment.
11-02-2009 20:44 Janu is offlineSend an Email to JanuSearch for Posts by JanuAdd Janu to your Buddy List
Sham Sham is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1342.jpg

Registration Date: 14-11-2008

RE: Sklep godny polecenia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
endruuu napisał(a)

początkowo ceny mogą odrzucać, ale jak znajdziecie link do takiego samego, tańszego produktu, to sprzedadzą wam 1zł taniej niż znaleźliście, trzeba tylko na maila pisać.

Ludzie, czytajcie całe posty. Nie zachwalam tego sklepu, czy cokolwiek, ale Janu, wystarczy przeczytać pare postów i masz sprawę jasną.

wyssać wszystkie soki życia.
By zgromić wszystko to,
co życiem nie jest
By nie odkryć tuż przed śmiercią,
że nie umiałem żyć."

H. D. Thoreau
11-02-2009 20:46 Sham is offlineSend an Email to ShamHomepage of ShamSearch for Posts by ShamAdd Sham to your Buddy List
King

quote:
Po drugie - to jest forum założone i opłacane przez INNY sklep, więc wydaje mi się malo eleganckie pisanie o konkurencji.

a niby dlaczego? jak się to bedzie nazywało forum o YMS, to ok, póki jest to forum o Yerba Mate, mamy nadzieję miec możliwośc pisania o czym będziemy chceli ( w granicach dobrego smaku ofc.)

a ten sklep oferuje trochę mniej znanych gatunków, więc moze niektórzy się skuszą, przeciez mamy wolny rynek...

11-02-2009 20:47 wujo444 is offlineSend an Email to wujo444Search for Posts by wujo444Add wujo444 to your Buddy List
Lord

quote:
Sham napisał(a)
quote:
endruuu napisał(a)

Ludzie, czytajcie całe posty. Nie zachwalam tego sklepu, czy cokolwiek, ale Janu, wystarczy przeczytać pare postów i masz sprawę jasną.

No, jeśli wszyscy mamy czytać całe posty, to co powiesz na fragment mojego?

Po cholerę są takie ceny, skoro zawsze można się targować? Czemu one mają slużyć? Mają pokazać, jaki fajny sklep, że daje takie zajefajne rabaty, czy mają "ustrzelić jelenia"? I jak się rzeczony "jeleń" po ustrzeleniu poczuje, kiedy odkryje, że został zrobiony w balona?

Tu az sie prosi o wiekszą dyskusję na temat handlu w internecie; moim zdaniem ten sklep przy takiej strategii wielu klientów miec nie będzie, bo nie buduje rzetelnej marki. Dla mnie w każdym bądź razie wygląda nieco "ten teges"...

11-02-2009 21:06 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
Lord

quote:
wujo444 napisał(a)
quote:

a niby dlaczego? jak się to bedzie nazywało forum o YMS, to ok, póki jest to forum o Yerba Mate, mamy nadzieję miec możliwośc pisania o czym będziemy chceli ( w granicach dobrego smaku ofc.)

No więc MOJE granice dobrego smaku przekracza nieco pisanie tutaj o innych sklepach, zwlaszcza stosujących - co tu dużo mówić - podejrzane praktyki Mad

11-02-2009 21:07 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
Janu Janu is a male
Lord

Jeszcze raz, ale tylko dla Shama po polsku:

Pajarito Tradicional 1kg - 32 zł, Especial 36 zł - bez komentarza.

Bez odbioru.
11-02-2009 21:13 Janu is offlineSend an Email to JanuSearch for Posts by JanuAdd Janu to your Buddy List
endruuu
Member

Do maciejslu
Po pierwsze, jest to dział "Gdzie kupić Yerba Mate?"

No to napisałem gdzie, tak? w innych wątkach na forum przewijały się jeszcze inne sklepy nie tylko YMS (z całym szacunkiem dla YMS).

Po drugie nie kłamałem, bo jak z resztą słusznie zauważył Janu
"Pajarito Tradicional 1kg - 32 zł, Especial 36 zł."

Więc podałem wyżej cenę Pajarito Tradicional, a Ty podałeś cenę Pajarito Especial zarzucając mi kłamstwo (jak na kogoś z opinią "Lorda" to nie jest poważne zachowanie, pochopne rzucanie oszczerstw)

Po trzecie, jeżeli ktoś nie zadaje sobie trudu żeby przeczytać całość oferty sklepu, czy zapoznać się z treścią strony i kupuje na oślep, to już nie jest mój problem, ani sklepu, tylko tego gościa.

Po czwarte, edytuję szybko, bo nie lubię jak coś jest niedokończone.
W jakimś stopniu jestem perfekcjonistą.
11-02-2009 21:13 endruuu is offlineSend an Email to endruuuSearch for Posts by endruuuAdd endruuu to your Buddy List
Janu Janu is a male
Lord

W pełni zgadzam się z maciejslu. To nie jest partner godny zaufania i mam wrażenie jest nastawiony na tzw. frajerów.
11-02-2009 21:17 Janu is offlineSend an Email to JanuSearch for Posts by JanuAdd Janu to your Buddy List
endruuu
Member

Podrzuciłem tutaj taką informację, nie po to żeby rozpętać burzę, ale po to, żeby ci co chcą znaleźli jakąś alternatywę dla ofert, choćby w YMS

Jak nie, to nie Tongue

Więcej już nie będę polemizował w tym temacie.

A co do nieuczciwych praktyk, to jest na tym forum gościu, który handluje sprowadzanymi naczynkami (w ilościach nie hurtowych, ale się chłopak rozwija)
i to jakoś wam nie przeszkadza,

o tu, 13 post od góry: http://www.yerbamateforum.pl/771/thread.html
maciejslu "Na srebrną bombillę w rozsądnej cenie też bym się pisał."
Więc kupowanie od forumowicza jest w porządku wg Ciebie, poza plecami YMS na forum utrzymywanym przez YMS???

Każdy kupuje gdzie chce i za ile chce, i w każdym jednym sklepie można się targować nawet o pralkę w supermarkecie.

Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać Big Grin

Pozdrawiam wszystkich oburzonych i zniesmaczonych
11-02-2009 21:42 endruuu is offlineSend an Email to endruuuSearch for Posts by endruuuAdd endruuu to your Buddy List
Lord

quote:
endruuu napisał(a)
Do maciejslu
Po pierwsze, jest to dział "Gdzie kupić Yerba Mate?"

Jak słusznie zauważyłeś, to jest dział "gdzie kupić". Jak dla mnie - założyłeś wątek "gdzie NIE kupić". Ten sklep nie budzi mojego zaufania.

quote:
Po drugie nie kłamałem, bo jak z resztą słusznie zauważył Janu
"Pajarito Tradicional 1kg - 32 zł, Especial 36 zł."

Więc podałem wyżej cenę Pajarito Tradicional, a Ty podałeś cenę Pajarito Especial zarzucając mi kłamstwo (jak na kogoś z opinią "Lorda" to nie jest poważne zachowanie, pochopne rzucanie oszczerstw)

A Ty nie podałeś, o jaki gatunek Pjarito Ci chodzi. I nie mam opinii Lorda. To tylko odzwierciedlenie mojego zaangażowania w to forum.

quote:
Po trzecie, jeżeli ktoś nie zadaje sobie trudu żeby przeczytać całość oferty sklepu, czy zapoznać się z treścią strony i kupuje na oślep, to już nie jest mój problem, ani sklepu, tylko tego gościa.

Zgadza się. Ale to nie znaczy, że mam mieć zaufanie do sklepu, który coś tam gdzieś tam napisze małymi literkami. Powtarzam to raz jeszcze - TAK SIĘ NIE BUDUJE ZAUFANIA KLIENTÓW!

A handel w necie na zaufaniu klientów stoi.

quote:
Po czwarte, edytuję szybko, bo nie lubię jak coś jest niedokończone.
W jakimś stopniu jestem perfekcjonistą.

Szkoda więc, że nie podałeś tak "perfekcyjnie" gatunku "ptaszka" do ktorego tak "perfekcyjnie" podałeś cenę...

Słuchaj, nie mam zamiaru się z Tobą spierać. Napiszę to jasno i wyraźnie - ten sklep, do ktorego link podaleś, po prostu nie budzi mojego zaufania. Praktyki "rabatowe", które stosuje, także według mnie tego zaufania nie zbudują. Ani u mnie, ani u innych w miarę rozsądnych i normalnie myślących ludzi.

11-02-2009 21:42 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
Lord

quote:
endruuu napisał(a)A co do nieuczciwych praktyk, to jest na tym forum gościu, który handluje sprowadzanymi naczynkami (w ilościach nie hurtowych, ale się chłopak rozwija)
i to jakoś wam nie przeszkadza,

o tu, 13 post od góry: http://www.yerbamateforum.pl/771/thread.html
maciejslu "Na srebrną bombillę w rozsądnej cenie też bym się pisał."
Więc kupowanie od forumowicza jest w porządku wg Ciebie, poza plecami YMS na forum utrzymywanym przez YMS???

Wiesz co? Ja po prostu uwielbiam takich baranów, którzy wyciągają moje posty sprzed miesiąca czy dwóch i dowodzą mi, jak to ja nie miałem racji w czymś tam czymś tam...

Edit: aż sprawdziłem z ciekawości - cytujesz mój post sprzed OŚMIU MIESIĘCY!!! Naprawdę musisz byc moim fanem, skoro tak uważnie śledzisz to, co napisałem... (koniec edycji).

A pisząc o "kupowaniu za plecami" czy sprawdziłeś, czy doszło do tej transakcji, czy tylko tak rzucasz błotem w nadziei, że coś się do mnie przyklei?

A może w tym czasie sklep nie miał srebrnych bombilli? Sprawdziłeś to? Co jeszcze mi wygrzebiesz z moich postów? Czy naprawdę musisz się bawić w teczki, kaczki i dziwaczki???

Człowieku... daj sobie spokój...

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by maciejslu: 11-02-2009 21:53.

11-02-2009 21:47 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
King

quote:
maciejslu napisał(a)
quote:
wujo444 napisał(a)
quote:

No więc MOJE granice dobrego smaku przekracza nieco pisanie tutaj o innych sklepach, zwlaszcza stosujących - co tu dużo mówić - podejrzane praktyki Mad

a bezpodstawne oskarżanie YW o nieuczciwą konkurencję nie przekracza granic Twojego smaku?

ludziska, wyluzujcie, każdy kupuje gdzie chce, nikt nikogo nie zmusza (przynajmniej w tym wątku Tongue ). To tylko oferta, każdy może sobie wyrobić włąsne zdanie, nie trzeba do tego obrzucać reszty błotem...

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by wujo444: 11-02-2009 22:06.

11-02-2009 22:05 wujo444 is offlineSend an Email to wujo444Search for Posts by wujo444Add wujo444 to your Buddy List
Lord

quote:
wujo444 napisał(a)a bezpodstawne oskarżanie YW o nieuczciwą konkurencję nie przekracza granic Twojego smaku?

Według mnie nie jest to oskarżenie bezpodstawne.

Nie chce mi się grzebać teraz w przepisach, ale sprzedawanie towaru za cenę inną niż podana pod coś tam da się podciagnąć...

Ale masz rację - wyluzujmy.

Trochę mnie w tej dyskusji poniosło i bardzo przepraszam zalożyciela wątku za to, że nazwałem go - wprawdzie nie bezpośrednio, ale jednak - "baranem"...

11-02-2009 22:16 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
Pages (6): « first ... « previous 2 3 [4] 5 6 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » "Yerbasklep" godny polecenia

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: