Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba + sol » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba + sol
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
wywar wywar is a male
The Godfather

/images/avatars/avatar-80.gif

Registration Date: 27-06-2007

Smile Yerba + sol Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Yerba mate Taragui BCP (bez pylu) ma posmak orzeszków ziemnych.
Posolilem ja mialem plynne orzeszki ziemne.

Efekt... hmmm, ciekawy i brak tlustych paluchów Smile

22-07-2007 01:58 wywar is offlineSend an Email to wywarHomepage of wywarSearch for Posts by wywarAdd wywar to your Buddy List
Iapetus Iapetus is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-257.jpg

Registration Date: 19-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ile dodałeś soli? Pytam bo niehcę presadzić i wywali dobrego zioła.
22-07-2007 02:00 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
wywar wywar is a male
The Godfather

/images/avatars/avatar-80.gif

Registration Date: 27-06-2007

Thread Starter Thread Started by wywar
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

szczerze mowiac to nie wiem, wszystko robilem na czuja, stopniowo dosypujac... tak aby uzyskac jak najwierniejszy smak orzeszkow

22-07-2007 02:02 wywar is offlineSend an Email to wywarHomepage of wywarSearch for Posts by wywarAdd wywar to your Buddy List
didrong didrong is a female
Moderator

/images/avatars/avatar-42.jpg

Registration Date: 20-07-2007

OMG... yerba + sol...nigdy bym na to nie wpadla... ale trza bedzie sprobowac...

a i btw. nie wiem czy tylko u mnie czy u wszystkich ale, Wywar uzywasz dziwnego kodowania...ja zamiast polskich znaczkow mam... krzaczki

"Szczyt chamstwa: Zagłosować na PiS i wyjechać za granicę"

Malin linkblog - blog mojego chlopaka
22-07-2007 02:10 didrong is offlineSend an Email to didrongSearch for Posts by didrongAdd didrong to your Buddy List
Oskar *
Member

/images/avatars/avatar-38.gif

Registration Date: 18-07-2007

Omg.. yerba o smaku orzeszków ziemnych.. haha ale pomysł Wink
jak na razie nie mam zamiaru spróbować ale pomysł zakoduje w głowie xD
22-07-2007 02:24 Oskar * is offlineSend an Email to Oskar *Search for Posts by Oskar *Add Oskar * to your Buddy List
Moderator

a moze zrobimy konkurs na najbardziej "absurdalny" smak yerby... absurdalny - w sensie pozytywnym... czyli taki o ktorym nikomu by sie nie snilo...a jednak i nawet dobry jest... Smile

22-07-2007 02:32 didrong is offlineSend an Email to didrongSearch for Posts by didrongAdd didrong to your Buddy List
sebo33 sebo33 is a male
Forum Ace

Registration Date: 13-07-2007

Z ta sola dobry pomysl Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Z sola jeszcze nie pilem a skoro dobre to trzeba zasmakowac Smile polecam TABASKO jak ktos lubi na ostro a ja uwielbiam kuchnie Mexico i wszystko co ostre dalem 20 kropli pieklo w gebie Smile ale warto hehe Smile nawet po 2 zalaniu .Tylko w tykwach to raczej nie polecam bo troche przesiaknie ta ostroscia Smile

22-07-2007 23:40 sebo33 is offlineSend an Email to sebo33Search for Posts by sebo33Add sebo33 to your Buddy List
Moderator

Sebo33 hardkorowiec z Ciebie Smile ja tez lubie kuchnie a'la mexico ale zeby od razu tabasco do yerby dodawac? Smile hehe...a moze ktos baardzo lubi kuchnie azjatycka... do tego stopnia ze dodal do yerby sosu rybnego Wink

23-07-2007 00:07 didrong is offlineSend an Email to didrongSearch for Posts by didrongAdd didrong to your Buddy List
Agaa Agaa is a female
Forum Ace

/images/avatars/avatar-44.jpg

Registration Date: 22-07-2007

Yerba + sól.. Można spróbować Happy
Niedługo jeszcze ktoś zrobi yerbe po francusku - ze ślimakami Tongue xD
23-07-2007 00:18 Agaa is offlineSend an Email to AgaaSearch for Posts by AgaaAdd Agaa to your Buddy List
YerbOla YerbOla is a female
Member

Registration Date: 22-07-2007

Ja lubię i mexico i azjatycką xD jednak z solą yerby nie spróbuje.. wiele mnie czeka i jak wypróbuje bardziej przekonujące sposoby może zasięgnę po ten..
23-07-2007 11:21 YerbOla is offlineSend an Email to YerbOlaSearch for Posts by YerbOlaAdd YerbOla to your Buddy List
Yerba Yerba is a female
Forum Ace

quote:
Agaa napisał(a)
Yerba + sól.. Można spróbować Happy
Niedługo jeszcze ktoś zrobi yerbe po francusku - ze ślimakami Tongue xD

O fuu !!
albo po amerykańsku - hamburger z mate Tongue
23-07-2007 17:20 Yerba is offlineSend an Email to YerbaSearch for Posts by YerbaAdd Yerba to your Buddy List
monis665
Junior Member

Registration Date: 16-07-2007

To tak w mysl zasady wy jestescie sola ziemi?! albo akcja uzupelniamy jod w organizmie?Tongue
23-07-2007 23:44 monis665 is offlineSend an Email to monis665Search for Posts by monis665Add monis665 to your Buddy List
Yerba Yerba is a female
Forum Ace

quote:
monis665 napisał(a)
To tak w mysl zasady wy jestescie sola ziemi?! albo akcja uzupelniamy jod w organizmie?Tongue

Eee nie za bardzo rozumiem to co napisałaś Confused
24-07-2007 14:32 Yerba is offlineSend an Email to YerbaSearch for Posts by YerbaAdd Yerba to your Buddy List
Fosfolipid Fosfolipid is a male
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Registration Date: 14-07-2007

quote:
Yerba napisał(a)
quote:
monis665 napisał(a)

Eee nie za bardzo rozumiem to co napisałaś Confused

Monis665 odniosła się najpierw do biblijnego cytatu i tego,ze fusy zużyte powinno się na ziemię wysypywać, a potem do tego, że do soli często dodaje się jod, bo daleko od morza zdarzają sie jego niedobory źle wpływające na tarczycęSmile

@temat: kiedyś, sięgnąłem po na oślep jakiś słoik z cukrem do szafki, a po wsypaniu białych kryształków i wypiciu, okazało sie właśnie, że to nie te kryształki, co myślałem... Tak nauczyłem się, że mi nie smakuje mate z solą. Po tym bolesnym przeżyciu i wyrzuceniu świeżej zaparzki raczej nie zanosi się na powtórkę z rozrywki. Za to spróbuję poeksperymentować z jakimiś przyprawami pikantnymi... Wyniki niebawemBig Grin

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
29-07-2007 22:27 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
BrutalDeLux
Member

/images/avatars/avatar-34.jpg

Registration Date: 18-07-2007

jeśli nie cukier to po co sól? Mi smakuje bez żadnych dziwnych dodatków, nie mam skłonności do kombinowania;d

01-08-2007 00:14 BrutalDeLux is offlineSend an Email to BrutalDeLuxSearch for Posts by BrutalDeLuxAdd BrutalDeLux to your Buddy List
Limba
Double Ace

Registration Date: 03-08-2007

Cukier owszem ale sol? Coz trzeba sprobowac. Pozniej napisze co z tego wyszlo ;d
03-08-2007 18:42 Limba is offlineSend an Email to LimbaSearch for Posts by LimbaAdd Limba to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba + sol

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: