Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » yerba a leki, yerba mate podczas choroby » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (5): « first ... « previous 3 4 [5] Post New ThreadPost Reply
yerba a leki, yerba mate podczas choroby
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
cemilia cemilia is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-1138.jpg

Registration Date: 23-05-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ale rano... Sham, bądź człowiekiem! Poza tym u mnie pada na zmianę deszcz, śnieg, grad, albo wszystko razem.

12-02-2009 21:37 cemilia is offlineSend an Email to cemiliaHomepage of cemiliaSearch for Posts by cemiliaAdd cemilia to your Buddy List
Sham Sham is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1342.jpg

Registration Date: 14-11-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ooooj, wymyślasz Wink Ja tylko czekam, aż wyzdrowieję, żeby sobie wstać o 6 i przebiec parę razy po osiedlu po wypiciu pierwszego zalania Smile

wyssać wszystkie soki życia.
By zgromić wszystko to,
co życiem nie jest
By nie odkryć tuż przed śmiercią,
że nie umiałem żyć."

H. D. Thoreau
12-02-2009 21:38 Sham is offlineSend an Email to ShamHomepage of ShamSearch for Posts by ShamAdd Sham to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1085.gif

Registration Date: 19-05-2008

ja tam nie patrze jaka pogoda, jak było -13 to tez biegałem

12-02-2009 21:40 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
m461k
Forum Ace

Registration Date: 30-11-2008

O rany, przepraszam za moje zachowanie, miało być w pupie, wyszło dupie i żem wyszedłem na chama :/

Chodzi o to że ja się nie nadaję do takich rzeczy.

CP/DP
12-02-2009 21:55 m461k is offlineSend an Email to m461kSearch for Posts by m461kAdd m461k to your Buddy List
Sham Sham is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1342.jpg

Registration Date: 14-11-2008

Brzuszki - wstawanie rano z łóżka, to jeden brzuszek. Nie nadajesz się?

Bieganie-w pewnym sensie szybszy chód. Chodzisz, nie chcesz się gdzieś spóźnisz, to przyspieszasz. Nie nadajesz się?

Pływanie - jeśli faktycznie jesteś otyły(nazywam rzeczy po imieniu), to wiedz, że otyłym lepiej jest utrzymywać się na wodzie. Nie nadajesz się?

Uważam, że sensowniejszym jest katować się fizycznie, a potem napić się yerby i zjeść ciemny chleb z warzywami, niż katować siebie, swoje zdrowie, psychikę i prowadzić katorżniczy tryb jedzenia. Byłem kiedyś w sanatorium na odchudzaniu - w 5 tygodni straciłem 17kg. Może warto pomyśleć o takiej kuracji?

wyssać wszystkie soki życia.
By zgromić wszystko to,
co życiem nie jest
By nie odkryć tuż przed śmiercią,
że nie umiałem żyć."

H. D. Thoreau
12-02-2009 21:58 Sham is offlineSend an Email to ShamHomepage of ShamSearch for Posts by ShamAdd Sham to your Buddy List
mrGOD mrGOD is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-1134.jpg

Registration Date: 14-01-2009

... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

MATE pije zawsze!!!!

15-02-2009 23:12 mrGOD is offlineSend an Email to mrGODSearch for Posts by mrGODAdd mrGOD to your Buddy List
slawosl slawosl is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-946.jpg

Registration Date: 12-08-2008

quote:
Kruszyn napisał(a)
A a szczególnie po tym jak wyczytałem że może zaszkodzić błonie żołądkowej.

ja z kolei gdzieś przeczytałem, że odbudowywuje zniszczone komórki żołądka... Confused
18-02-2009 11:38 slawosl is offlineSend an Email to slawoslSearch for Posts by slawoslAdd slawosl to your Buddy List
Maycky Maycky is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1107.jpg

Registration Date: 10-03-2008

A prawda jest taka że Yerba pomoga na co potrzeba ;p

18-02-2009 15:29 Maycky is offlineSend an Email to MayckySearch for Posts by MayckyAdd Maycky to your Buddy List
slawosl slawosl is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-946.jpg

Registration Date: 12-08-2008

pieniędzy trzeba!

a na to nie pomaga... Mad
18-02-2009 15:57 slawosl is offlineSend an Email to slawoslSearch for Posts by slawoslAdd slawosl to your Buddy List
Pages (5): « first ... « previous 3 4 [5] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » yerba a leki, yerba mate podczas choroby

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: