Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Tachyfilaksja » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Tachyfilaksja
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
cemilia cemilia is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-1138.jpg

Registration Date: 23-05-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A to Ty nie pijesz dla smaku?

Lepiej od czasu do czasu zmniejszyć ilość suszu w matero, albo pić co drugi dzień albo zrobić sobie kilka dni przerwy. Na pewno na źle Ci to nie wyjdzie.

18-02-2009 14:37 cemilia is offlineSend an Email to cemiliaHomepage of cemiliaSearch for Posts by cemiliaAdd cemilia to your Buddy List
piotrexxl piotrexxl is a male
Junior Member

Registration Date: 17-02-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
cemilia napisał(a)
A to Ty nie pijesz dla smaku?

Dla smaku tylko, ze przy okazji zastepuje kawę. Stąd zastanawiałem się czy pobudzająco nie popijac kawy i red bulla a dla smaku przelać matero z 6 razy raz dziennie.

Jeżeli zauważę, że na mnie nie działa to bede kombinował. Nie zawsze są warunki by pic tyle samo codziennie więc brak reularności jakis jest.

18-02-2009 14:51 piotrexxl is offlineSend an Email to piotrexxlSearch for Posts by piotrexxlAdd piotrexxl to your Buddy List
m461k
Forum Ace

Registration Date: 30-11-2008

Szczerze mówiąc dość słabo działają takie rzeczy na mnie.
Ale zamiast kawy to ok.
Pamiętam jeszcze do dzisiaj jak 3 lata temu chyba kupiłem w biedronce z 3 czy 4 L Mega power czy coś takiego.
Wypiłem jednego dnia, ostatniego kończąc o około 23 .
Położyłem się spać niedługo potem...
Nie mogłem spać do 5 rano...(a jak fajnie serce biło)

CP/DP
18-02-2009 16:48 m461k is offlineSend an Email to m461kSearch for Posts by m461kAdd m461k to your Buddy List
pielgrzym pielgrzym is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-95.gif

Registration Date: 29-08-2007

Piję YM już od 1,5 roku i mam wspomniane efekty przyzwyczajenia-odstawienia. Jak nie wypiję YM to śpię cały dzień z przerwami na obfite posiłki. Dawki nie zmieniam - codziennie jedna tykwa, przez którą przelewam dokładnie jeden termos (zdaję się, że litr albo półtora). Nie zmieniłem dawki, ale od dwóch miesięcy parzę o wiele cieplejszą wodą (równe 84C zamiast 73, jak wcześniej). Szczerze mówiąc to nie czuję specjalnego spadku działania YM - ostatnio dużo chorowałem i miałem przerwę od YM dwutygodniową i jedyny efekt jaki zauważyłem to (za przeproszeniem) gorsza gastryka - po YM kupa jak w zegarku Big Grin 3 dni picia i znów wszystko w normie Wink
25-03-2009 13:15 pielgrzym is offlineSend an Email to pielgrzymHomepage of pielgrzymSearch for Posts by pielgrzymAdd pielgrzym to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Tachyfilaksja

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: