Yerba Mate Forum » Gatunki » Napoje na bazie Yerba Mate - dział » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): [1] 2 next » Post New ThreadPost Reply
Napoje na bazie Yerba Mate - dział
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Pajarito
Triple Ace

/images/avatars/avatar-391.jpg

Registration Date: 28-02-2008

napoje butelkowe/puszkowe z mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

próbował ktoś? co myślicie? jak lubicie? czy coś poza Flora Power w ogóle jest w PL dostępne?

27-02-2009 10:15 Pajarito is offlineSend an Email to PajaritoSearch for Posts by PajaritoAdd Pajarito to your Buddy List
Pita Pita is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1179.gif

Registration Date: 11-06-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dostępne jest jeszcze kilka napojów no ale już bez yerby. Jeszcze nie próbowałem, ale myślę, że nie różnią się dużo od naszych Fant, Spritów etc.
11-04-2009 13:47 Pita is offlineSend an Email to PitaSearch for Posts by PitaAdd Pita to your Buddy List
Pajarito
Triple Ace

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

ja się ostatnio nielekko zszokowałem jak w jednym z poznańskich pubów dostałem taki właśnie napój typu flora power (inaczej się nazywał ale smak identyczny)!

11-04-2009 15:05 Pajarito is offlineSend an Email to PajaritoSearch for Posts by PajaritoAdd Pajarito to your Buddy List
Tomasx Tomasx is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1109.jpg

Registration Date: 01-11-2008

słyszałem że zimny sprite jest spoko ale nie próbowałem

13-04-2009 14:06 Tomasx is offlineSend an Email to TomasxSearch for Posts by TomasxAdd Tomasx to your Buddy List
Olcio Olcio is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1246.jpeg

Registration Date: 24-10-2008

http://www.yerbamarket.com/cat-pol-18-Energy-Drink.html Pleased
13-04-2009 14:52 Olcio is offlineSend an Email to OlcioSearch for Posts by OlcioAdd Olcio to your Buddy List
rachool
Lord

Registration Date: 26-08-2007

bylem na koncercie w warszawskim klubie radio luksembourg i sprzedawali cos w butelkach o nazwie MATE CLUB i wiem ze bylo to pobudzajace ale nie jestem pewien czy byla to yerba
13-04-2009 14:55 rachool is offlineSend an Email to rachoolSearch for Posts by rachoolAdd rachool to your Buddy List
Pita Pita is a male
Double Ace

http://www.clubmate.pl/index.html
O to ci chodzi?
13-04-2009 15:50 Pita is offlineSend an Email to PitaSearch for Posts by PitaAdd Pita to your Buddy List
Pajarito
Triple Ace

dokładnie tak!

14-04-2009 08:49 Pajarito is offlineSend an Email to PajaritoSearch for Posts by PajaritoAdd Pajarito to your Buddy List
<>Gringo<>
unregistered

Fajna rzecz chętnie bym spróbował, problem w tym że nie ma w Rzeszowie
14-04-2009 10:31
Pita Pita is a male
Double Ace

Może do yerbamatestore napiszemy żeby zamówilli?
14-04-2009 14:06 Pita is offlineSend an Email to PitaSearch for Posts by PitaAdd Pita to your Buddy List
<>Gringo<>
unregistered

kwestia ceny, nie będę buteleczki zamawiać za 10 zł + koszt przesyłki xD
14-04-2009 16:07
Pita Pita is a male
Double Ace

Masz racje. No ale na przykład gdy zamawiasz tam dużo yerby za jednym razem to napoik za 5 zł ceny nie popsuje
14-04-2009 17:24 Pita is offlineSend an Email to PitaSearch for Posts by PitaAdd Pita to your Buddy List
Ali
Junior Member

/images/avatars/avatar-1335.jpeg

Registration Date: 08-05-2009

Club Mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Hejka,

Nie znalazlem w szukajce, zeby pojawil sie taki temat.

Ostatnio kumpel poczestowal mnie czyms takim:

http://www.clubmate.pl/

Taka gazowana herbatka na bazie yerba mate.

Wiadomo, ze nie ma co porownywac tego do zaparzonego suszu w tykwie, dlatego zamieszczam to jako ciekawostke.

Nie czulem za bardzo w tym duzo smaku yerby, ale fajna alternatywa dla piwka.

Jednakze, prawdziwa yerba to to nie jest, dlatego juz czekam na kuriera, az przywiezie mi 0,5kg cruz de malta Big Grin
31-05-2009 13:15 Ali is offlineSend an Email to AliSearch for Posts by AliAdd Ali to your Buddy List
Tomasx Tomasx is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1109.jpg

Registration Date: 01-11-2008

cruz de malta to porywasz się na wysokie fale to bardzo mocna yerba a miałeś już jakieś doświadczenia z yerba?

31-05-2009 15:45 Tomasx is offlineSend an Email to TomasxSearch for Posts by TomasxAdd Tomasx to your Buddy List
wujo444 wujo444 is a male
King

/images/avatars/avatar-807.jpg

Registration Date: 16-07-2008

mocno pobudzająca, w smaku delikatna. Lepszym pytaniem jest, czy miałes do czynienie z kofeiną Big Grin

- Ano, zwykle to nas wyzucajom."

31-05-2009 16:25 wujo444 is offlineSend an Email to wujo444Search for Posts by wujo444Add wujo444 to your Buddy List
Avak42 Avak42 is a male
Member

/images/avatars/avatar-1212.gif

Registration Date: 05-04-2009

próbowałem czegoś podobnego-nie takie złe ale to raczej odpowiednik piwa bez alkocholowego, a yerby nie zastąpi nigdy Tongue

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Avak42: 31-05-2009 17:17.

31-05-2009 17:16 Avak42 is offlineSearch for Posts by Avak42Add Avak42 to your Buddy List
Ali
Junior Member

/images/avatars/avatar-1335.jpeg

Registration Date: 08-05-2009

Tomasx pilem cruz de malte i nawet w tym momencie to wlasnie robie Big Grin .

Szczerze mowiac nie sprawdzalem tego "E", a tu prosze jaka niespodzianka Big Grin .
Dzieki za info.

E 150d Karmel amoniakalno-siarczynowy
Syntetyczny, brązowy barwnik na bazie roślinnej. Produkowany przez działanie siarczynu amonu na cukier. Może zawierać toksyczne związki, które w dużych dawkach powodowały u zwierząt doświadczalnych zmiany w obrazie krwi i wywoływały skurcze mięśni. Odradza się częste spożywanie.

zrodlo:
http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=35
02-06-2009 15:19 Ali is offlineSend an Email to AliSearch for Posts by AliAdd Ali to your Buddy List
Maniak Maniak is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-1272.gif

Registration Date: 15-05-2009

Sprawdziłem, podanego składnika w poniższym produkcie nie ma, ale obrazek i tak zajedwabisty:

Sorry, za lekki OT, ale od razu mi się przypomniał Big Grin

Co do Club Mate - może będzie mi dane raz spróbować - z ciekawości.

"Jeśli problem da się rozwiązać, martwić się nie ma czym. Jeśli problemu nie da się rozwiązać, martwić się nie ma po co"
Dalajlama
02-06-2009 21:55 Maniak is offlineSend an Email to ManiakSearch for Posts by ManiakAdd Maniak to your Buddy List
anelka7557 anelka7557 is a male
Member

/images/avatars/avatar-1354.jpg

Registration Date: 11-07-2009

RE: napoje butelkowe/puszkowe z mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Pajarito napisał(a)
próbował ktoś? co myślicie? jak lubicie? czy coś poza Flora Power w ogóle jest w PL dostępne?

Ja piłem Flora Power Smile troszkę słodka i lekko gazowana Big Grin mnie smakuje Smile

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by anelka7557: 22-07-2009 17:06.

22-07-2009 17:06 anelka7557 is offlineSend an Email to anelka7557Search for Posts by anelka7557Add anelka7557 to your Buddy List
KeithMiles17
Newbie

Registration Date: 17-05-2010

Club - Mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Próbowaliście już tego wynalazku?

http://www.club-mate.pl/

Ponoć pobudza jak Yerba, ale ma w sobie jeszcze 23 inne składniki. W niektórych pub'ach często zastępuje piwo. Jak będę miał okazję, koniecznie muszę skosztować.
21-05-2010 09:26 KeithMiles17 is offlineSend an Email to KeithMiles17Search for Posts by KeithMiles17Add KeithMiles17 to your Buddy List
Pages (2): [1] 2 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Napoje na bazie Yerba Mate - dział

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: