Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba Mate IQ » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate IQ
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
szmalik
Newbie

Registration Date: 02-06-2009

Yerba Mate IQ Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Szukalem czegos na temat tego rodzaju mate i nic nie znalazlem, a wiem ze cos takiego jest, bo mialem przyjemnosc probowac.
Chcialem sie dowiedziec z jakiego gatunku wywodzi sie ta hybryda, oraz ogolnie co o niej sadzicie?
Z wlasnego krotkiego doswiadczenia z yerba IQ moge stwierdzic ze jest chyba najsmaczniejsza jaka pilem.
02-06-2009 09:08 szmalik is offlineSend an Email to szmalikSearch for Posts by szmalikAdd szmalik to your Buddy List
cemilia cemilia is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-1138.jpg

Registration Date: 23-05-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Pewnie to jakaś sypanka z herbaciani, co?

02-06-2009 09:41 cemilia is offlineSend an Email to cemiliaHomepage of cemiliaSearch for Posts by cemiliaAdd cemilia to your Buddy List
kudlaty89 kudlaty89 is a male
Newbie

Registration Date: 02-04-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

to jest sypanka z eherbata.pl.

Yerba Mate IQ - jest to mieszanka Mate, Ginkgo, kawałków Guarany, guavy, skórki pomarańczowej, kwiatów pomarańczy, niebieskich kwiatków prawoślazu oraz aromatu.

Ja dodaje sobie 3-5 łyżeczek i dopełniam tym co mam na stanie akurat. Bardzo fajny smak, ja osobiście polecam.
02-06-2009 10:50 kudlaty89 is offlineSend an Email to kudlaty89Search for Posts by kudlaty89Add kudlaty89 to your Buddy List
Sham Sham is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1342.jpg

Registration Date: 14-11-2008

Myślę, że decydujący głos w kwestii IQ ma tutaj guarana Wink

wyssać wszystkie soki życia.
By zgromić wszystko to,
co życiem nie jest
By nie odkryć tuż przed śmiercią,
że nie umiałem żyć."

H. D. Thoreau
02-06-2009 19:11 Sham is offlineSend an Email to ShamHomepage of ShamSearch for Posts by ShamAdd Sham to your Buddy List
Maniak Maniak is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-1272.gif

Registration Date: 15-05-2009

Która swoją drogą smakuje jak błoto z lasu... :/

"Jeśli problem da się rozwiązać, martwić się nie ma czym. Jeśli problemu nie da się rozwiązać, martwić się nie ma po co"
Dalajlama
02-06-2009 19:45 Maniak is offlineSend an Email to ManiakSearch for Posts by ManiakAdd Maniak to your Buddy List
kloklut kloklut is a male
Triple Ace

Registration Date: 25-05-2008

Mi osobiście nie smakowała - strasznie to słodkie.
03-06-2009 17:18 kloklut is offlineSend an Email to kloklutSearch for Posts by kloklutAdd kloklut to your Buddy List
Marcelo
Member

Registration Date: 01-11-2008

Z tego co wiem to tej mieszanki nie robi się w Polsce tylko bodajże czechach lub niemczech.
05-06-2009 21:20 Marcelo is offlineSend an Email to MarceloSearch for Posts by MarceloAdd Marcelo to your Buddy List
hendrix89 hendrix89 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1394.jpg

Registration Date: 20-07-2009

Znam. W smaku dobra, ale jedyne co się szybko nie przepłukuje, to skórka z pomarańczy, bo samej yerby w tym jest na jedno przepłukanie. A i właściwości tej yerby nie są najlepsze. Ale może ja trafiłem na zwietrzałą, bo brałem tam gdzie tą zwykłą sypankę.
23-08-2009 02:41 hendrix89 is offlineSend an Email to hendrix89Search for Posts by hendrix89Add hendrix89 to your Buddy List
yuviell yuviell is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-1467.jpg

Registration Date: 02-01-2010

hendrix89, dlaczego właściwości nie są najlepsze?
ja próbowałam yerby IQ w herbaciarni - i smakowała całkiem całkiem Smile słodka, to fakt (i pięknie pachnie!) ale jak na odmianę od czasu do czasu zamiast Amandy to przyjemny smaczek Smile
02-01-2010 23:15 yuviell is offlineSend an Email to yuviellSearch for Posts by yuviellAdd yuviell to your Buddy List
Nightwing99 Nightwing99 is a male
Junior Member

Registration Date: 29-12-2009

To jest yerba przechodząca przez czeską herbaciarnię. Próbowałem się dowiedzieć skąd dokładnie pochodzi ale w herbaciarni nie wiedzieli z jakiej plantacji pochodzi.

Bardzo dobra swoją drogą jest Smile
Na allegro widziałem za ok 90zł/kg, a w herbaciarni w Katowicach jest za 12zł/100g

04-01-2010 00:26 Nightwing99 is offlineSend an Email to Nightwing99Homepage of Nightwing99Search for Posts by Nightwing99Add Nightwing99 to your Buddy List
Wednesday Wednesday is a female
Junior Member

Registration Date: 17-04-2009

W tej na 3 maja? Bo ostatnio czytałam o tej Yerbie i chciałam sprobować, a w Dąbrowie nie mają.
12-02-2010 20:59 Wednesday is offlineSend an Email to WednesdaySearch for Posts by WednesdayAdd Wednesday to your Buddy List
hendrix89 hendrix89 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1394.jpg

Registration Date: 20-07-2009

quote:
yuviell napisał(a)
hendrix89, dlaczego właściwości nie są najlepsze?
ja próbowałam yerby IQ w herbaciarni - i smakowała całkiem całkiem Smile słodka, to fakt (i pięknie pachnie!) ale jak na odmianę od czasu do czasu zamiast Amandy to przyjemny smaczek Smile

Tak jak napisałem, raz przepłukałem i już był wyczuwalny tylko smak skórki z pomarańczy.
Poza tym nie czułem dużego pobudzenia. Lepiej pobudzała mnie zwykła Pajarito, czy Rosamonte.
20-02-2010 20:55 hendrix89 is offlineSend an Email to hendrix89Search for Posts by hendrix89Add hendrix89 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba Mate IQ

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: