Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Częstochowa-informacje. » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Częstochowa-informacje.
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
RuF
Forum Ace

/images/avatars/avatar-656.jpg

Registration Date: 09-09-2007

Częstochowa-informacje. Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Yerbę w Częstochowie można kupić w "Cafe Belg-u" - Czas na herbatę.

http://www.gastronauci.pl/3890-cafe-belg-czestochowa

Problem jest taki że jest to mate sypane a co za tym idzie drogie i "wynalazkowe" jak np. iq yerba czy inne głupoty.

Susz jest drogi - około 10zł/100g.

Można także kupić akcesoria, cenowo nie najgorzej.

Nie polecam pić w środku - zaparzają ją w zwykłych kubkach do herbaty a samego mate są śladowe ilości.
29-06-2009 13:25 RuF is offlineSend an Email to RuFSearch for Posts by RuFAdd RuF to your Buddy List
Fedner
Newbie

Registration Date: 25-01-2011

RE: Częstochowa-informacje. Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam

Zabieram się do pierwszego prawdziwego sklepu z Yerbą.
Na tą chwilę mam zaopatrzenie, szukam odpowiedniego lokalu i zastanawiam się czy na takie miasto jak Cz-wa tylko sprzedaż czy też Yerba Mate Bar Smile

Do czasu aż nie znajdę lokalizacji dostawa na terenie Cz-wy gratis.

Co do cen staram się zachować balans pomiędzy internetem a opłacalnością biznesu tzn.:

Pajarito Tradicional 1kg - 30 zł
Pajarito Especial 1kg - 32 zł
Pajarito Mięta/Limon 500g - 24 zł
Amanda 500g - 24 zł
Amanda Naranja 500g - 24 zł
Rosamonte 500g - 26 zł
Selecta 250g - 16 zł
Selecta Energy 500g - 24 zł

W towar już można się zaopatrywać. Do czasu otwarcia sklepu transport Yerby na terenie Częstochowy FREE.

Oczywiście posiadam też akcesoria typu bombille oraz tykwy, ceny na tel.

Kontakt 501224266

Proszę o komentarz a najlepiej o pierwsze zamówienia.

A zapomniał bym pierwsza sprzedana Yerba (nie ważne jaki typ oraz waga, liczę sztukę) za grosz Smile

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Fedner: 25-01-2011 23:21.

25-01-2011 23:12 Fedner is offlineSend an Email to FednerSearch for Posts by FednerAdd Fedner to your Buddy List
sklepblawatek
Newbie

Registration Date: 22-02-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zapraszamy do Konopisk k./ Częstochowy do sklepu zielarsko-medycznego "Bławatek". Yerba-mate, akcesoria, zioła.....

22-02-2011 21:26 sklepblawatek is offlineSend an Email to sklepblawatekHomepage of sklepblawatekSearch for Posts by sklepblawatekAdd sklepblawatek to your Buddy List
lindawilliams
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

W Poznaniu polecam uliczne stoisko na Półwiejskiej, kilka kroków od Kupca Poznańskiego.

Sympatyczna, jajcarska obsługa, spory wybór, sprzedawca służący radą, jak dla mnie bomba.

gopro
03-03-2011 11:08
Fedner
Newbie

Registration Date: 25-01-2011

Tak
a w londynie polecam na Jubilee Road blisko Garden at Buckingham Palace

no i??

sorki jestem nowy ale takiego czegoś nie potrafię tolerować.
07-03-2011 00:03 Fedner is offlineSend an Email to FednerSearch for Posts by FednerAdd Fedner to your Buddy List
wuja
Newbie

Registration Date: 27-05-2011

a zna ktoś dobry sklep z 3-miasto ?

27-05-2011 15:14 wuja is offlineSend an Email to wujaSearch for Posts by wujaAdd wuja to your Buddy List
La Hacienda
Newbie

/images/avatars/avatar-2306.jpg

Registration Date: 01-03-2012

RE: Częstochowa-informacje. Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

od blisko 3 miesięcy działa już w Częstochowie La Hacienda - Delikatesy Kulturalne. Można tam kupić w internetowych cenach różne rodzaje Yerby, napić się wybranego naparu w oryginalnym mate, pobujać na brazylijskim hamaku, odwiedzić siesta room i poczytać latynoską literaturę, także w oryginale.
Ukonstytuowało się nawet stowarzyszenie YerbaCzeWa, w piątki mamy WyYerbane promocje na wszystkie produkty Yerbowe, jednym słowem les invitamos a todos

P.S.: La Hacienda szczególnie mocno zaprasza częstochowskich pasjonatów Yerby - Fender estas invitado!!!

Delikatesy Kulturalne
La Hacienda
www.dkhacienda.pl

01-03-2012 10:41 La Hacienda is offlineSend an Email to La HaciendaHomepage of La HaciendaSearch for Posts by La HaciendaAdd La Hacienda to your Buddy List
mbulanda
Newbie

Registration Date: 07-07-2011

hej hej!

Odkryłem niedawno ciekawy sklepik z yerbą w Częstochowie na al. Kościuszki 16(nie widzialem tam go wczesniej) Ceny naprawdę przystępne - praktycznie takie same jak na allegro, a i wybór całkiem spory..no i bez płaceniea za przesylke Big Grin

Jeśli o mnie chodzi to zrobiłem sobie całkiem niezły zapasik, zakupiłem cbse Energie za 17zł, no i Pajarito 1kh po coś koło 20zł

I przede wszystkim palo santo nieokute do którego się długo przymiezalem za niecale 40zl. Cool

Polecam, bo jak do tej pory nigdzie w czestochowie nie znalazlem lepszych cen..
27-08-2013 01:46 mbulanda is offlineSend an Email to mbulandaSearch for Posts by mbulandaAdd mbulanda to your Buddy List
szczepanski_jarek
unregistered

Poszedłem Twoim przykładem - wziąłem identyczny zestaw Smile
13-12-2013 17:22
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Częstochowa-informacje.

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: