Yerba Mate Forum » Akcesoria » Niezatykająca bombilla..., czy ta bombilla się zapcha » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Niezatykająca bombilla..., czy ta bombilla się zapcha
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
dany09 dany09 is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1170.jpg

Registration Date: 23-03-2008

Niezatykająca bombilla..., czy ta bombilla się zapcha Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Muszę miec bombille , ktora sie nie zapycha , możecie mi jakieś polecic bo szukając po sklepach internetowych nie mam pewności czy takowe zdadzą egzamin ...
01-08-2009 15:50 dany09 is offlineSend an Email to dany09Search for Posts by dany09Add dany09 to your Buddy List
wujo444 wujo444 is a male
King

/images/avatars/avatar-807.jpg

Registration Date: 16-07-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

hmm, wszystkie poza bambusowymi ;]

- Ano, zwykle to nas wyzucajom."

01-08-2009 16:18 wujo444 is offlineSend an Email to wujo444Search for Posts by wujo444Add wujo444 to your Buddy List
IGIEŁKA
Lord

/images/avatars/avatar-1389.gif

Registration Date: 24-04-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Im mniejsze dziurecki i im więcej, tym lepiej. Hmm... o sprężynkowych niech się wypowiedzą urzytkownicy Smile
01-08-2009 17:34 IGIEŁKA is offlineSend an Email to IGIEŁKASearch for Posts by IGIEŁKAAdd IGIEŁKA to your Buddy List
brartek brartek is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1369.jpg

Registration Date: 19-05-2009

quote:
wujo444 napisał(a)
hmm, wszystkie poza bambusowymi ;]

Dokładnie. Big Grin
Jak się człowiek wykaże cierpliwością i przyłoży się do usypania kopczyka, to żadna się nie zapcha. Sprężynek też się to tyczy.

A jak ktoś nie ma cierpliwości i jest leniem to niech sobie kupi Bombillę Chimarrao Na taką rurę nie ma mocnych (yerb). Tongue

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by brartek: 01-08-2009 19:28.

01-08-2009 19:09 brartek is offlineSend an Email to brartekSearch for Posts by brartekAdd brartek to your Buddy List
JaQb JaQb is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-4057.jpg

Registration Date: 11-11-2008

quote:
IGIEŁKA napisał(a)
Hmm... o sprężynkowych niech się wypowiedzą uŻytkownicy Smile

Więc jako posiadacz takowej sprężynki się wypowiem.. Nie wiem czy to zależy od tego jak kto robi jerbę czy od czego ale w moim przypadku nie ma tak, jak piszą, że NIGDY się nie zatka. W sumie to często jej się zdarza nawet.. no ale mimo to polecam bardzo wydać te 4 czy 5 dyszek bo jak już filtruje to na całego, żadnego pyłku, chyba, że piję taką jerbę z końcówki paczki to się zdarza czasem :> No i o rdzewieniu czy czymś takim nie ma mowy, zapachu nieprzyjemnego też nie ma jak w przypadku mojej poprzedniej bombki było.

02-08-2009 16:39 JaQb is offlineSend an Email to JaQbSearch for Posts by JaQbAdd JaQb to your Buddy List
quejinho quejinho is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1380.png

Registration Date: 14-07-2009

Aktualnie piłem z sprężynki obawiałem się tego że opiję się suszu . Ale jestem miło zaskoczony żę jednak zdaje egzamin. Mogę z czystym sumieniem polecić.

15-08-2009 14:46 quejinho is offlineSend an Email to quejinhoSearch for Posts by quejinhoAdd quejinho to your Buddy List
con palo
Forum Ace

/images/avatars/avatar-808.jpg

Registration Date: 11-10-2008

dobra jest Bombilla La Mulata AL 17
Sprężynka banalna w czyszczeniu nic sie nie zatyka dobrze filtruje

19-08-2009 10:05 con palo is offlineSend an Email to con paloSearch for Posts by con paloAdd con palo to your Buddy List
smakosz
Newbie

Registration Date: 18-03-2010

Big Grin Czy ta bombilla się zapcha? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Niedawno kupiłem taką oto bombillę i jestem z niej zadowolony, ale zastanawia mnie czy z czasem się nie zapcha. Pytam bo zauważyłem że nie można jej rozkręcić, a planuje zakup kolejnego zestawu i nie chciałbym się za kilka miesięcy zdziwić... Może ktoś używa jej od dłuższego czasu?

http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...aca-NR-065.html
27-03-2010 15:56 smakosz is offlineSend an Email to smakoszSearch for Posts by smakoszAdd smakosz to your Buddy List
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

Bardzo elegancki model. :-)

Jeszcze nigdy w życiu nie zetknąłem się z bombillą, która się tak zatkała, że nie dało jej się odetkać, podstawiając pod strumień wody z kranu.

27-03-2010 17:54 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
gafik gafik is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Registration Date: 05-03-2010

Każda bomilla jest narażona na zapchanie, ale jak Meszuge prawi - nie ma takiej, której by się nie dało odetkać. Ewentualnie można przedmuchać Tongue Jeśli będziesz pił grubo cięte zioło - nie będziesz miał wogóle problemu. Przy pylistych okazjonalnie problemy. Bombka rzeczywiście fajowa... ja tam wolę bardziej wygięte Pleased
27-03-2010 19:21 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
smakosz
Newbie

Registration Date: 18-03-2010

No to miło dzięki
27-03-2010 19:44 smakosz is offlineSend an Email to smakoszSearch for Posts by smakoszAdd smakosz to your Buddy List
kladacy_na_mate kladacy_na_mate is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1801.png

Registration Date: 26-05-2009

No problem :-)

27-03-2010 20:38 kladacy_na_mate is offlineSend an Email to kladacy_na_mateSearch for Posts by kladacy_na_mateAdd kladacy_na_mate to your Buddy List
czamlej czamlej is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1458.jpg

Registration Date: 14-10-2009

Dobra bomba chłopie Smile A zatka się na 100%, tak jak każda prędzej czy później, ale tak jak napisał Meszuge-każdą można odetkać i to raczej bez większych problemów. Dbaj o nią, a będzie długo służyć.

Nigdy nie pozwalajcie ludziom upaść, przeciwnie, sprawiajcie by wzrastali. Buddyzm naucza o współczuciu, a nie o litości. Pomaga ludziom, czyniąc ich silnymi i pozwalając im stanąć na własnych nogach.
28-03-2010 09:57 czamlej is offlineSend an Email to czamlejSearch for Posts by czamlejAdd czamlej to your Buddy List
krzem krzem is a male
Lord

/images/avatars/avatar-956.gif

Registration Date: 22-12-2008

Big Grin
Wniosek:

"Jak człowiek wierzy w siebie to cała reszta to betka
Nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać"
28-03-2010 09:58 krzem is offlineSend an Email to krzemSearch for Posts by krzemAdd krzem to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Niezatykająca bombilla..., czy ta bombilla się zapcha

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: