Yerba Mate Forum » Akcesoria » postrzępione krawędzie w bombilli » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
postrzępione krawędzie w bombilli
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
aDuch aDuch is a female
Member

/images/avatars/avatar-1492.gif

Registration Date: 30-08-2009

postrzępione krawędzie w bombilli Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witajcie,
piję mate już od jakiegoś czasu, ale w rękach miałam niewiele sprzętu stricte yerbowego. Stąd moje pytanie (forum przeszukałam, a jakże).

Jak oceniacie wykonanie, a raczej wykończenie różnych bombilli? Takie rzeczy jak ostre, nieco postrzępione krawędzie połówek sitka, odstające metalowe "drzazgi" przy ustniku, niedokładnie dopasowany gwint do wkręcenia w rurę - to standard? Mówię o nierdzewkach, domyślam się, że w alpakowych i srebrnych wszystko jest lepiej dopieszczone.

I jeszcze prywata w temacie Wink Dopiero co kupiłam La Mulatę 221c, jedną z tych polecanych przez ogół. Na jednej z połówek łyżeczki są przebarwienia stali w miejscach, w których jej dwie warstwy były ze sobą łączone:

to z pierwszego zdjęcia przebija lekko na zewnętrzną stronę bombilli. Jedyne metale, na jakich się znam, to długowłose i w glanach Big Grin więc proszę, uspokójcie mnie - czy z tego może się wyroić coś niepożądanego?
10-09-2009 21:13 aDuch is offlineSend an Email to aDuchSearch for Posts by aDuchAdd aDuch to your Buddy List
brartek brartek is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1369.jpg

Registration Date: 19-05-2009

RE: Wykonanie bombilli Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Możesz być spokojna. Moja Al26 też ma takie ciemniejsze plamki w miejscach łączenia ze sobą metalowych elementów.
Te odbarwienia powstały wskutek temperatury użytej do połączenia ze sobą tych fragmentów. To na pewno nie jest rdza i nie ma się czym martwić.

10-09-2009 21:29 brartek is offlineSend an Email to brartekSearch for Posts by brartekAdd brartek to your Buddy List
norbert norbert is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1013.jpg

Registration Date: 08-02-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Moim skromnym zdaniem wszystko w porządku z tą bombillą

10-09-2009 21:58 norbert is offlineSend an Email to norbertSearch for Posts by norbertAdd norbert to your Buddy List
aDuch aDuch is a female
Member

/images/avatars/avatar-1492.gif

Registration Date: 30-08-2009

Thread Starter Thread Started by aDuch
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Tak sądziłam, ale pozwoliłam sobie ulżyć manii prześladowczej i hipochondrii ogólnej Wink Myślę, że temat jeszcze komuś początkującemu się może przydać.

Pięknie dziękuję za odpowiedzi.
10-09-2009 22:23 aDuch is offlineSend an Email to aDuchSearch for Posts by aDuchAdd aDuch to your Buddy List
Berimbau Berimbau is a male
Member

/images/avatars/avatar-1390.png

Registration Date: 25-08-2009

Ja mam od dawna bombille nierdzewną ale żadnych poszczerbionych krawędzi nie ma, przebarwienia owszem miała ale prawi niewidoczne.
11-09-2009 13:51 Berimbau is offlineSend an Email to BerimbauHomepage of BerimbauSearch for Posts by BerimbauAdd Berimbau to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Akcesoria » postrzępione krawędzie w bombilli

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: