Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » [Trójmiasto] - Sklepy... » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (4): « previous 1 [2] 3 4 next » Post New ThreadPost Reply
[Trójmiasto] - Sklepy...
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
bunner bunner is a male
Newbie

Registration Date: 12-11-2008

Gdynia - Dąbrowa Ul. Waniliowa 6 Pizzeria Neffri Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Można tu kupić i zasmakować Yerba Mate.

Gdynia - Dąbrowa Ul. Waniliowa 6 Pizzeria Neffri
12-11-2008 11:18 bunner is offlineSend an Email to bunnerSearch for Posts by bunnerAdd bunner to your Buddy List
banita banita is a male
Member

Registration Date: 09-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jakieś orientacyjne ceny dałoby radę napisać?
14-11-2008 23:29 banita is offlineSend an Email to banitaSearch for Posts by banitaAdd banita to your Buddy List
bunner bunner is a male
Newbie

Registration Date: 12-11-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Za dekustacje 7 zł, a za naczynia to trzeba na miejscu uzgodnić.
17-11-2008 10:11 bunner is offlineSend an Email to bunnerSearch for Posts by bunnerAdd bunner to your Buddy List
cinul cinul is a male
Lord

/images/avatars/avatar-617.jpg

Registration Date: 18-04-2008

Galeria Bandycka - Kuchnie Świata Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

po kilku miesiącach posuchy w kuchniach świata w g.b. znów jest normalny wybór mate. z nowości pojawiła isę np. cdm con palo z 1 kg opakowaniach, rozi w 2 kg workach lnianych, i ta dziwna yerba z guaraną (zapomniałem nazwy) cen nie sprawdzałem bo sie śpieszyłem no i dopiero co kupiłem w yerbaworkd 7,5 kg yerby... Cool

26-02-2009 11:54 cinul is offlineSend an Email to cinulSearch for Posts by cinulAdd cinul to your Buddy List
banita banita is a male
Member

Registration Date: 09-07-2007

http://rozrywka.trojmiasto.pl/news.phtml?id_news=31762
27-02-2009 23:30 banita is offlineSend an Email to banitaSearch for Posts by banitaAdd banita to your Buddy List
Sham Sham is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1342.jpg

Registration Date: 14-11-2008

Oho, widzę błąd Tongue To nie jest jedyna pijalnia yerby w Polsce Tongue

wyssać wszystkie soki życia.
By zgromić wszystko to,
co życiem nie jest
By nie odkryć tuż przed śmiercią,
że nie umiałem żyć."

H. D. Thoreau
28-02-2009 11:47 Sham is offlineSend an Email to ShamHomepage of ShamSearch for Posts by ShamAdd Sham to your Buddy List
Rumburak
Newbie

Registration Date: 15-03-2009

sklep z yerbą Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Hej,

Jestem z Gdyni i z tego co mi wiadomo to:

1.Sklep na Unruga. Gdynia Obłuże Leśne. W dużym starym pawilonie jest sklep z AGD i tam sprzedają Yerbe (duży wybór i dobre ceny - kupiłem Taragui S.P. za 18zl 0,5kg!!! ceny w granicy 20zl za o,5kg maja też kilogramówki, ale nie interesowałem sie nimi.) sklep poznałem dzieki mojej babci hehe
2. W Gdyni Orłowie na placu Górnośląskim .Żółty Cesarz.(ceny takie sobie i mało do wyboru, choć tam własnie kupilem swoja pierwsza Yerbe Smile

tyle co wiem na temat Gdyni

Rumburak
15-03-2009 21:38 Rumburak is offlineSend an Email to RumburakSearch for Posts by RumburakAdd Rumburak to your Buddy List
Szemel Szemel is a male
Newbie

Registration Date: 12-05-2009

Witajcie Big Grin
Sorry że ,,odkopuje,, temat Wink . A propo tego linku co wyslał banita, mieszkam w Sopocie i Jamajka (Jedyna pijalna yerba mate w 3mieście Smile ). Jest świetna, mają niezłe ceny i duży wybór. 500g yerba mate kosztuje 20zł a ceny zaczynaja sie od 18 chyba. Poza tym mają energy drinki na bazie yerba. I inne bajery, tykwy bombille.
Pozdrawiam

12-05-2009 22:04 Szemel is offlineSend an Email to SzemelSearch for Posts by SzemelAdd Szemel to your Buddy List
Ewka
Newbie

Registration Date: 25-11-2009

Gdynia, Spopot, Gdańsk! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Hej,

Mam pytanie - podajcie dobre sklepy z Yerba Mate w Trójmieście. Dobre znaczy duży wybór i dobre ceny.Smile A i przede wszytskim fachowa obsługa tzn. znająca się na rzeczy.
25-11-2009 10:50 Ewka is offlineSend an Email to EwkaSearch for Posts by EwkaAdd Ewka to your Buddy List
perez
Junior Member

RE: Gdynia, Spopot, Gdańsk! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Polece Ci taki sposób- Ja tak robie. Kupuje ze strony Feminafit.pl nie żebym reklamowal (maja naprawde tanio na stronie) i odbieram osobiście za free!!!. Pawilon handlowy na Unruga 39 Gdynia-obłuże(zjazd z estakady na lewo). Na poczatku nie moglem trafić bo ten sklep dzieli wejście ze sklepem agd(?) ale spoko wszyscy na tej dzielnicy wiedzą gdzie sie sprzedaje yerbe hehe. oczywiście jak nie chce Ci sie przyjeżdzać to Ci wysla. Maja jeszcze inne wynalazki.
25-11-2009 14:09 perez is offlineSend an Email to perezSearch for Posts by perezAdd perez to your Buddy List
mfpocachontas
Newbie

Registration Date: 02-04-2009

Hej,

W trójmiescie jest kilka sklepów. W Galerii Bałtyckiej i Sopocie, ale fakt faktem najlepiej zaopatrzony i mający bardzo dobre ceny to ten na Obłużu ul.Unruga 39.
Znależć go dość trudno, bo wchodzisz przez sklep ze sprzętem AGD tak jak pisał Perez, ale mają solidną obsługę i wybór. A to dla mnie najważniejsze.
Na ich stronę nie wchodziłem, bo nie wiedziałem ze mają heh. Perez długo tam kupujesz?
25-11-2009 14:17 mfpocachontas is offlineSend an Email to mfpocachontasSearch for Posts by mfpocachontasAdd mfpocachontas to your Buddy List
perez
Junior Member

chcialem znależć na allegro czy ktos sprzedaje yerbe w trojmiescie żeby za przesyłke nie placić.I tak trafilem na feminafit a potem do sklepu na necie. Maja wiedzę więc jak sie nie znasz to Ci polecą i yerbe i akcesorium.
25-11-2009 14:32 perez is offlineSend an Email to perezSearch for Posts by perezAdd perez to your Buddy List
TajemniczyOgrodGdynia
Newbie

Registration Date: 08-07-2010

Yerba w Gyni Centrum
Świętojańska 100
www.tajemniczyogrod.net.pl

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by TajemniczyOgrodGdynia: 08-07-2010 09:44.

08-07-2010 09:41 TajemniczyOgrodGdynia is offlineSend an Email to TajemniczyOgrodGdyniaHomepage of TajemniczyOgrodGdyniaSearch for Posts by TajemniczyOgrodGdyniaAdd TajemniczyOgrodGdynia to your Buddy List
TajemniczyOgrodGdynia
Newbie

Registration Date: 08-07-2010

GDYNIA-dobrze zaopatrzony sklep-HALA TARGOWA Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

DOBRZE ZAOPATRZONY SKLEP Z YERBĄ:

Hala Targowa Gdynia
ul.Wójta Radtkego 36-40
PAWILON 320
UWAGA! Nie mylić z Halą Główną!
Pawilon wolnostojący koło budynku sądu, naprzeciw SubWay'a i przystanków autobusowych(niedaleko jest dorabianie kluczy).
Sklep czynny:
pn-pt 10-18(czasem od 9 rano) soboty 9-14
tel:668-630-900
wybór bardzo duży, warto zajrzeć Smile

Oprócz Yerby, tykw, bombilli itd. w ofercie:
AROMATERAPIA-kilkaset rodzajów olejków eterycznych, kadzidła, świeczki zapachowe, kominki do aromaterapii
NATURALNE KOSMETYKI- czyli bez chemii:szampony, pasty do zębów bez fluoru, naturalne himalajskie maści na alergie i trądzik,
PRZYPRAWY BEZ CHEMII - czyli bez glutaminianu sodu, konserwantów, przeciwzbrylaczy itd itp....

ps: sklep na Świętojańskiej 100 jest zlikwidowany, na Hali Targowej Pawilon 320 jest dużo lepsze zaopatrzenie, zapraszamy

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by TajemniczyOgrodGdynia: 16-12-2010 10:05.

16-12-2010 10:04 TajemniczyOgrodGdynia is offlineSend an Email to TajemniczyOgrodGdyniaHomepage of TajemniczyOgrodGdyniaSearch for Posts by TajemniczyOgrodGdyniaAdd TajemniczyOgrodGdynia to your Buddy List
Feminafit.pl
Newbie

Registration Date: 16-12-2010

Hej,

Gorąco zapraszamy do najlepiej zaopatrzonego sklepu z Yerba Mate w Trójmieście. Ogromny wybór yerby, tykw - naturalne, ceramiczne,Palo Santo, bombilli. Ponadto suplementy diety z całego świata!.

Zapraszamy na naszą stronę www.feminafit.pl

Co miesiąc różne promocję! Dla stałych klientów - rabaty!

Rosamonte 1kg -19,90
Pajarito 1kg - 19,90
La merced 17,90
Cruz De Malta 16,00
La Mulata ........

i wiele innych

Gdynia
ul.Unruga 39
www.Feminafit.pl

tel: 58 625 02 29
kom 609 609 444

Zamawiasz przez internet i odbierasz osobiście. Transport w 24H cała Polska.
Możliwy transport za darmo. Dowiedz się więcej wchodząc na www.Feminafit.pl

POLECAMY! ZAPRASZAMY!
16-12-2010 12:26 Feminafit.pl is offlineSend an Email to Feminafit.plHomepage of Feminafit.plSearch for Posts by Feminafit.plAdd Feminafit.pl to your Buddy List
Bonsai Bonsai is a female
Triple Ace

Registration Date: 25-11-2010

Czy wiecie, gdzie w Gdańsku mogę kupic bombille bambusowe?
18-12-2010 23:37 Bonsai is offlineSend an Email to BonsaiSearch for Posts by BonsaiAdd Bonsai to your Buddy List
pandarus
Lord

Registration Date: 10-01-2011

.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by pandarus: 14-03-2011 17:12.

29-01-2011 18:46 pandarus is offlineSend an Email to pandarusSearch for Posts by pandarusAdd pandarus to your Buddy List
cad9 cad9 is a male
Member

/images/avatars/avatar-2133.jpg

Registration Date: 11-02-2011

Sorki, że odkopuje temat, ale nie wiedziałem gdzie to zamieścić Smile

Otóż kupiłem w polecanym sklepie ul. Unruga 1 kg Rosamonte Despelada za 24.90 zl (33 zł wyszło z biletami Smile ).
Zdecydowałem się na tą yerbę po komentarzach na forum i tak pobudza bardzo mocno, ale smak jest dla mnie nie do przyjęcia Frown za gorzka odrazu dostaje reakcji powiedzmy to wymiotnej.

Tylko raz zasypałe z 1 kg paczki, jeżeli ktoś jest chetny to odsprzedam ją za 18 zl, albo zamienię na 0,5 kg jakiejś bardziej smakowej o mniej intensywnym aromacie (powiedzmy amandy). Nie chcę się bawić w wysyłkę i licytacje na allegro, wolałbym transakcje od ręki w Gdańsku. Jak ktoś zainteresowany pisać na PW.

Pozdr.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by cad9: 01-03-2011 20:54.

01-03-2011 20:53 cad9 is offlineSend an Email to cad9Search for Posts by cad9Add cad9 to your Buddy List
Bonsai Bonsai is a female
Triple Ace

Registration Date: 25-11-2010

Jeszcze innym rozwiązaniem jest kupic sobie słabszą yerbę i dosypywac sobie po 1 łyżeczce Rosamonte i tak ją może wtedy wypijesz.

Piłeś wcześniej już yerbę? I drugie ważne pytanie - ile zasypałeś tej yerby?
01-03-2011 21:05 Bonsai is offlineSend an Email to BonsaiSearch for Posts by BonsaiAdd Bonsai to your Buddy List
cad9 cad9 is a male
Member

/images/avatars/avatar-2133.jpg

Registration Date: 11-02-2011

Dobry pomysł, myślałem żeby z jakimś sokiem to jeszcze pić (jak niektórzy piją tak piwo).

Wcześniej piłem Pajarito wszystkie rodzaje, skoro smakowała mi mocna Pajarito pomyślałem, że nie będzie problemu z Rosamonte i przeliczyłem się, zasypałem jakieś 3/4 termokubka.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by cad9: 01-03-2011 21:09.

01-03-2011 21:08 cad9 is offlineSend an Email to cad9Search for Posts by cad9Add cad9 to your Buddy List
Pages (4): « previous 1 [2] 3 4 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » [Trójmiasto] - Sklepy...

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: