Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » yerba a cygara » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
yerba a cygara
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Arkadyjczyk Arkadyjczyk is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-1203.jpg

Registration Date: 03-04-2009

yerba a cygara Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ciekawym jak smakuje, czy ktoś próbował , popijając yerbę palić cygaro? ja czekam z tym na koniec wielkiego postu (nie palę cygar w poście) a yerbę piję od niedawna.
Wydaje mi się że gorzki smak, tudzież wspólne pochodzenie geograficzne obu roślin,, jak również podobny- celebracyjny- sposób spozywania może tu współgrać, a co Wy sądziecie drodzy forumowicze?
09-04-2009 15:37 Arkadyjczyk is offlineSend an Email to ArkadyjczykSearch for Posts by ArkadyjczykAdd Arkadyjczyk to your Buddy List
<>Gringo<>
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

dziś spróbuje to wieczorem napisze ;]
09-04-2009 16:28
cemilia cemilia is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-1138.jpg

Registration Date: 23-05-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zapytaj maciejaslu - to zdaje się miłośnik cygar Pleased

09-04-2009 18:20 cemilia is offlineSend an Email to cemiliaHomepage of cemiliaSearch for Posts by cemiliaAdd cemilia to your Buddy List
<>Gringo<>
unregistered

powiem tak, jak dla mnie (choć nie jestem smakoszem cygar) to było dobre połączenie
10-04-2009 19:55
Arkadyjczyk Arkadyjczyk is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-1203.jpg

Registration Date: 03-04-2009

Thread Starter Thread Started by Arkadyjczyk

wypaliłem popijając yerbe, naprawde miłe doznania smakowe, polecam!
12-04-2009 21:46 Arkadyjczyk is offlineSend an Email to ArkadyjczykSearch for Posts by ArkadyjczykAdd Arkadyjczyk to your Buddy List
CoRRado CoRRado is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1338.jpeg

Registration Date: 14-01-2009

rowniez polecam inny zestaw - cygaro plus browar
21-04-2009 02:12 CoRRado is offlineSend an Email to CoRRadoSearch for Posts by CoRRadoAdd CoRRado to your Buddy List
n-krzychu n-krzychu is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-954.gif

Registration Date: 21-12-2008

Ja tam wolę sam browar - tytoń fuj ! Mam złe doświadczenia z dzieciństwa Big Grin

21-04-2009 14:13 n-krzychu is offlineSearch for Posts by n-krzychuAdd n-krzychu to your Buddy List
maciejslu maciejslu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-753.jpg

Registration Date: 01-04-2008

quote:
cemilia napisał(a)
Zapytaj maciejaslu - to zdaje się miłośnik cygar Pleased

Przyznam szczerze - jedno z cygar, które niedawno paliłem, bardzo w smaku przypominało jakąś yerbę...

Ale generalnie ja akurat nie łączę yerby z cygarami; wolę skupić się albo na cygarze, albo na siorbaniu.

quote:
CoRRado napisał(a)

A według mnie - to zestawienie jest niespecjalnie udane Tongue

Wszelkie napoje gazowane do cygar mi jakoś nie pasują.

dobre czerwone wino, albo - jeszcze lepiej - whisky, to i owszem.

Ale najlepsza do cygar jest herbata, czarna, z miodem i imbirem. Albo zwykła, niegazowana woda.

Rewolucja wydawnicza nadeszła!
21-04-2009 15:33 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
krzyzakov
Newbie

Registration Date: 15-04-2009

quote:
CoRRado napisał(a)

Etau - nie ma jak hera i whisky. Oczywiscie mozna zapic yerba.
21-04-2009 16:22 krzyzakov is offlineSend an Email to krzyzakovSearch for Posts by krzyzakovAdd krzyzakov to your Buddy List
<>Gringo<>
unregistered

quote:
CoRRado napisał(a)

Hmm skąd ja to znam Wink
21-04-2009 21:29
Positive Positive is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1251.jpg

Registration Date: 06-02-2009

Ja lubię sie napić yerby i zapalić papierosa ;] no co kraj to obyczaj Tongue palenie cygara nigdy mi nie sprawiało przyjemności.

24-04-2009 00:04 Positive is offlineSend an Email to PositiveSearch for Posts by PositiveAdd Positive to your Buddy List
<>Gringo<>
unregistered

Może ma ktoś ochotę na cygarko w Rzeszowie?? nie koniecznie do Yerbki
30-11-2009 16:25
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » yerba a cygara

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: