Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Rosamonte+indyjska herbata z kardamonem » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Rosamonte+indyjska herbata z kardamonem
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
pery
Newbie

Registration Date: 20-11-2009

Rosamonte+indyjska herbata z kardamonem Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jak w temacie. Do tykwy (100 ml) Rosamonte dodałem dwie płaskie łyżki owej czarnej herbaty. Efekt: oczywiście wyczuwalny zapach kardamonu, w miejscu tego yerbowego, sam smak o wiele bardziej kwaskowaty. Prawie całkowicie zaniknął charakterystyczny gorzkawo-dymny smak. Ogólnie całość bez rewelacji, ale tragedii też nie ma, i dla odmiany spokojnie można wypićSmile

04-12-2009 23:16 pery is offlineSend an Email to perySearch for Posts by peryAdd pery to your Buddy List
keddar
Junior Member

Registration Date: 02-05-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

ja do yerby dzisiejszego wieczora dodałem szyczpte kardamonu ( czystego nie zawartego w herbacie ) i powiem, że mimo tego iż kardamon ciutkę zbyt zdominował smak yerby to ów smak mnie zaintrygował i powiem więcej to najmilszy moment dzisiejszego dnia Smile
25-12-2009 23:02 keddar is offlineSend an Email to keddarSearch for Posts by keddarAdd keddar to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Rosamonte+indyjska herbata z kardamonem

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: