Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Sprzedam, kupię, bądź wymienię się na yerbkę :) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (4): « first ... « previous 2 3 [4] Post New ThreadPost Reply
Sprzedam, kupię, bądź wymienię się na yerbkę :)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Michau_
Newbie

Registration Date: 25-10-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wymienię 500g. Selecty Compuesta Aromatizada (nowa, nieotwierana, data ważności tylko do listopada 2009) na inną yerbkę. Jestem otwarty na wszelkie propozycje Wink Piszcie na PW
28-08-2009 11:05 Michau_ is offlineSend an Email to Michau_Search for Posts by Michau_Add Michau_ to your Buddy List
wojtole
Newbie

Registration Date: 27-12-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam serdecznie
Mam do sprzedania taki oto nowy zestaw do Yerba Mate: tykwa, bombilla Simple, CBSe Silueta Naranja 500gr, dwie podkładki korkowe, szczoteczka do bombilli i 10szt. miodków po 6g do osłodzenia. Wszystko w ładnej drewnianej szkatułce z nową książką. Nie będę się długo rozwodził na temat tego czemu sprzedaję, po prostu okazało się że nietrafiony prezent i sprawy osobiste. Z chęcią odsprzedam ten zestawik za cenę niższą niż zapłaciłem, komuś kto będzie tego używał z przyjemnością. Za wszytko zapłaciłem łącznie 130zł, odsprzedam za 80zł. Proszę o kontakt priv lub gg: 4360077

27-12-2009 12:31 wojtole is offlineSend an Email to wojtoleSearch for Posts by wojtoleAdd wojtole to your Buddy List
Asieek_ Asieek_ is a female
Newbie

Registration Date: 02-01-2010

Wymiana Lublin Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam wszystkich !!
Jestem poczatkujaca i dopiero co zafundowałam sobie caly zestaw do picia yerby.Posiadam dwie amandy despalade i pomaranczowa.Ta druga zupelnie nie przypadła mi do gustu , moze ktos chcialby wymienic sie na probke jakiegos innego rodzaju badz ja po prostu lubi to chetnie oddam za male pieniazki.
05-01-2010 23:25 Asieek_ is offlineSend an Email to Asieek_Search for Posts by Asieek_Add Asieek_ to your Buddy List
frrytas frrytas is a male
Newbie

Registration Date: 04-02-2010

Wymienię nowiusieńką, nieużywaną tykwę obitą w skórę i ozdobioną paskiem z ornamentami.

Interesuje mnie dobra yerba w ilościach odpowiadających mniej więcej cenowo wartości matero Wink Proszę w miarę możliwości o kontakt mailowy.
tylko BIAŁYSTOK!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by frrytas: 06-02-2010 14:57.

04-02-2010 21:43 frrytas is offlineSend an Email to frrytasSearch for Posts by frrytasAdd frrytas to your Buddy List
Emas69 Emas69 is a male
Member

/images/avatars/avatar-2241.jpg

Registration Date: 13-11-2008

Odsprzedam, albo wymienie na inne Taragui LIMON (8x0,5kg).
Cena to 12zł/0,5kg
Mam także Bombille Amigo za 13zł szt.

Wymiana na cokolwiek innego, czekam na propozycje - PW, GG: 64 60 202
pozdrawiam!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Emas69: 10-03-2010 12:53.

10-03-2010 12:43 Emas69 is offlineSend an Email to Emas69Homepage of Emas69Search for Posts by Emas69Add Emas69 to your Buddy List
Pages (4): « first ... « previous 2 3 [4] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Sprzedam, kupię, bądź wymienię się na yerbkę :)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: