Yerba Mate Forum » Gatunki » Jaką polecacie Yerbę? Proszę o pomoc przy kupnie yerby » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (12): « first ... « previous 2 3 [4] 5 6 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
Jaką polecacie Yerbę? Proszę o pomoc przy kupnie yerby
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Registration Date: 18-02-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Bierz zestaw nr 1 tylko don lucasa nie znam ale jak jest w takim towarzystwie to powinien byc ok-niech sie znawcy wypowiedza nt.donlucasa.
IMO pipore i cdm desp. sa de best.BTW pajarito jak dla mnie jest takie sobie.
03-04-2010 19:38 yzihs is offlineSend an Email to yzihsSearch for Posts by yzihsAdd yzihs to your Buddy List
Uspy Uspy is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2019.jpg

Registration Date: 20-12-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
yzihs napisał(a)
Bierz zestaw nr 1 tylko don lucasa nie znam ale jak jest w takim towarzystwie to powinien byc ok-niech sie znawcy wypowiedza nt.donlucasa.
IMO pipore i cdm desp. sa de best.BTW pajarito jak dla mnie jest takie sobie.

W końcu coś konkretnego. Dzięki.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam!
Jestem tylko człowiekiem i mogę popełniać błędy.
04-04-2010 19:08 Uspy is offlineSend an Email to UspySearch for Posts by UspyAdd Uspy to your Buddy List
gafik gafik is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Registration Date: 05-03-2010

quote:
Uspy napisał(a)
Miałem CMD Elaborada, Selecta Doble Sabor, Rosamonte Elaborada, Pajarito zielone, Kraus Sin Humo, CBS'e Cafe. Wszystko smakowało - zeszło w 3 miesiące. Wszystkie paczki po 0,5kg.

Aaa... widzisz, mówiłeś żeś początkujący...
W tej sytuacji ja wziąłbym zestaw nr 3
Co do bombki słyszałem, że są słabe... a jaką masz teraz? ...i co z nią jest nie tak?
06-04-2010 17:58 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
WUJO WUJO is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1557.jpg

Registration Date: 03-03-2010

RE: Co wybrać??? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam...widze ze kolego tez mierzysz wysoko i powiem ci ze kazdy wybor jest dobry z zaprezentowanych ale jesli piszesz ze jestes poczatkujacy to wejz sobie zestaw gdzie jest 10 smakow tylko ja osobiscie NIE bralbym smakowych tylko normalne YM Smile a bombille moge ci polecic tylko TAKĄ ( chyba lepszej nie znajdziesz ! gdzies wyczytalem ze jest to ferrari wsrod bombilli http://www.yerbaherba.pl/naczynia-i-bomb...jlepsze-10.html jest to prawda ! ) BIERZ JĄ W CIEMNO !!!

>>> http://www.yerbaworld.pl/Bombilla_Typ_20_16_cm-175.html <<<

- a ja się pochwale moimi dzisiejszymi zakupami Big Grin moje dotychczasowe doswiadczenia z YM to cdm despelada i tucangua organic, a teraz przyszla kolej na kolejne gatunki i mysle ze wybralem najlepsze z dostepnych Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

This post has been edited 4 time(s), it was last edited by WUJO: 07-04-2010 03:18.

07-04-2010 03:01 WUJO is offlineSend an Email to WUJOSearch for Posts by WUJOAdd WUJO to your Buddy List
Uspy Uspy is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2019.jpg

Registration Date: 20-12-2009

quote:
gafik napisał(a)
quote:
Uspy napisał(a)
Miałem CMD Elaborada, Selecta Doble Sabor, Rosamonte Elaborada, Pajarito zielone, Kraus Sin Humo, CBS'e Cafe. Wszystko smakowało - zeszło w 3 miesiące. Wszystkie paczki po 0,5kg.

Aaa... widzisz, mówiłeś żeś początkujący...
W tej sytuacji ja wziąłbym zestaw nr 3
Co do bombki słyszałem, że są słabe... a jaką masz teraz? ...i co z nią jest nie tak?

Bombilla była w zestawie- niklowana. Ładnie się mieni w promieniach wschodzącego słońca od paru tygodni.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam!
Jestem tylko człowiekiem i mogę popełniać błędy.
07-04-2010 08:23 Uspy is offlineSend an Email to UspySearch for Posts by UspyAdd Uspy to your Buddy List
iromaniak iromaniak is a male
Member

/images/avatars/avatar-1657.jpg

Registration Date: 25-04-2010

Witam ponownie zastanawiam się co wybrać z tej strony www.yerbamarket.com
zastanawiam się nad jakiś zestawem napewno chce kupić coś dla siebie i mojej ukochanej...tylko teraz nie wiem co z tego będzie dobre tak jak wcześniej już pisałem yerba mate mnie jak mojej ukochanej smakuje nawet teraz popijam ją sobie podczas pisania...Wink jak mogę was prosić o rade i może jakieś propozycje to będe bardzo wdzięcznySmile ...chyba ze macie inne propozycje zakupu...
pozdrawiam...

03-05-2010 11:32 iromaniak is offlineSend an Email to iromaniakSearch for Posts by iromaniakAdd iromaniak to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

extra zestaw dla dwojga Wink
http://www.yerbamarket.com/product-pol-1...w-dla-Pary.html

a jeśli chcesz samemu złożyć do jakiejś kwoty, np zamiast PS tykwy itd,
wszystko zależy czego oczekujecie i ile chcecie na to wydać Smile

03-05-2010 13:05 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
gafik gafik is a male
Viking

Kolego iromaniak'u dokładnie ten sam post
quote:
Witam ponownie zastanawiam się co wybrać z tej strony www.yerbamarket.com zastanawiam się nad jakiś zestawem napewno chce kupić coś dla siebie i mojej ukochanej...tylko teraz nie wiem co z tego będzie dobre tak jak wcześniej już pisałem yerba mate mnie jak mojej ukochanej smakuje nawet teraz popijam ją sobie podczas pisania...Wink jak mogę was prosić o rade i może jakieś propozycje to będe bardzo wdzięcznySmile ...chyba ze macie inne propozycje zakupu... pozdrawiam...

wpisałeś 10 minut później tu ---> http://yerbamateforum.pl/2055/thread.html
Tam też znajdziesz moją odpowiedź na niego...
03-05-2010 15:21 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

RE: Co wybrać??? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
WUJO napisał(a)
...a bombille moge ci polecic tylko TAKĄ ( chyba lepszej nie znajdziesz ! gdzies wyczytalem ze jest to ferrari wsrod bombilli...

Być może bombille produkcji Maćka są bardzo dobre, ale w ogóle modele tłoczkowe (zwane też walcowymi) mają irytującą tendencję do zapychania się. Przynajmniej takie są moje z nimi doświadczenia.

03-05-2010 15:35 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
mr.tunczyk
Double Ace

Registration Date: 11-12-2008

Ja mam bombille typu 20. Tyle, że nie dokładnie tą, a La Mulata Al20 lub 23, nie pamiętam liczby. W każdym razie jest świetna. Jedyna rzecz z jaką nie daje sobie rady to przeklęta erva mate. Poza tym jest świetna. Polecam
03-05-2010 16:19 mr.tunczyk is offlineSend an Email to mr.tunczykSearch for Posts by mr.tunczykAdd mr.tunczyk to your Buddy List
tomuuu tomuuu is a male
Member

/images/avatars/avatar-1620.jpg

Registration Date: 27-04-2010

Ja, za poradą na niniejszym forum Cool kupiłem bombillę nierdzewną - http://www.yerbamarket.com/product-pol-1...lla-AL-510.html Smile

04-05-2010 13:25 tomuuu is offlineSend an Email to tomuuuSearch for Posts by tomuuuAdd tomuuu to your Buddy List
kladacy_na_mate kladacy_na_mate is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1801.png

Registration Date: 26-05-2009

Wypasiona na maksa.

04-05-2010 13:42 kladacy_na_mate is offlineSend an Email to kladacy_na_mateSearch for Posts by kladacy_na_mateAdd kladacy_na_mate to your Buddy List
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

quote:
tomuuu napisał(a)
... kupiłem bombillę nierdzewną...

Al - to, jeśli się nie mylę, symbol aluminium, nieprawdaż?

04-05-2010 14:04 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
gafik gafik is a male
Viking

quote:
tomuuu napisał(a)
Ja, za poradą na niniejszym forum Cool kupiłem bombillę nierdzewną - http://www.yerbamarket.com/product-pol-1...lla-AL-510.html Smile

Fajna... taka simple... Happy Jak się sprawuje?
04-05-2010 14:05 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
tomuuu tomuuu is a male
Member

/images/avatars/avatar-1620.jpg

Registration Date: 27-04-2010

quote:
Al - to, jeśli się nie mylę, symbol aluminium, nieprawdaż?

Nie wiem, ale pewnie tak Smile

quote:
Fajna... taka simple... Happy Jak się sprawuje?

Jak na razie - dziękuję, ładnie.

04-05-2010 14:16 tomuuu is offlineSend an Email to tomuuuSearch for Posts by tomuuuAdd tomuuu to your Buddy List
gafik gafik is a male
Viking

Nie sądzę, żeby Al w oznaczeniu bombek odnosiło się do Aluminium...
Ale kiedyś też tak myślałem...
04-05-2010 14:24 gafik is offlineSend an Email to gafikSearch for Posts by gafikAdd gafik to your Buddy List
Thrawn Thrawn is a male
Triple Ace

Registration Date: 28-03-2010

Al jak Alpaca Big Grin
04-05-2010 15:05 Thrawn is offlineSend an Email to ThrawnSearch for Posts by ThrawnAdd Thrawn to your Buddy List
krukens krukens is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1687.jpg

Registration Date: 15-07-2007

quote:
WUJO napisał(a)
- a ja się pochwale moimi dzisiejszymi zakupami Big Grin

No powiem ci, że wybrałeś 3 moje ulubione gatunki Big Grin

Spróbuj jeszcze Rosamonte Especial, mniam! Smile

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by krukens: 07-05-2010 22:57.

07-05-2010 22:56 krukens is offlineSend an Email to krukensSearch for Posts by krukensAdd krukens to your Buddy List
Kacper17 Kacper17 is a male
Forum Ace

Registration Date: 05-09-2010

Smile Jaką polecacie Yerbę? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam, to znowu ja i moje pytania:-) Otóż mam takie jedno. Teraz mi się prawie skończyła Yerba cytrynowa(miałem jej 100g, z herbaciarni, ), całkiem dobra:-) Jaką polecacie kolejną? Bo teraz chcę sprowadzić coś większego i tańszego z allegro. Najlepiej gdyby nie była za mocna(czyt. gorzka, żeby dało się ją pić Smile ). Wiem, że jest temat gdzie pisze jaka najlepiej na początek, ale chciałbym wiedzieć jak to jest w teorii. Pisze że La Mereced jest dobra dla początkujących. Polecacie mi ją na początek? Jaka jest jeszcze dobra dla początkującego "Yerbowicza" Smile

12-09-2010 22:59 Kacper17 is offlineSend an Email to Kacper17Search for Posts by Kacper17Add Kacper17 to your Buddy List
Runkle Runkle is a male
Forum Ace

Registration Date: 19-08-2010

Jak nie chcesz mocnej czystej (gorzkiej) to może coś z owocowych? Np. CBSe

12-09-2010 23:06 Runkle is offlineSend an Email to RunkleSearch for Posts by RunkleAdd Runkle to your Buddy List
Pages (12): « first ... « previous 2 3 [4] 5 6 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Jaką polecacie Yerbę? Proszę o pomoc przy kupnie yerby

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: