Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Zmiana kategorii w sklepie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Zmiana kategorii w sklepie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Michal
niezarejestrowany
Text Zmiana kategorii w sklepie Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmieniliśmy podział kategorii w sklepie, mam nadzieje, że teraz łatwiej będzie wam znaleść yerbę jakiej szukacie Smile

Sprawdź jak to wygląda tu: http://www.yerbamatestore.pl/cat-pol-119...Yerba-Mate.html

Pozdrawiam

Michał Lasocki
06-05-2010 13:10
gafik gafik jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Data Rejestracji: 05-03-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale bajer!
Szkoda, że właśnie zrobiłem zakupy...
Bo wygodnie się przegląda i aż się chce kupować!
Gratuluję!
06-05-2010 22:45 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
Colargol Colargol jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 03-08-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie jaśniejszy był podział według gatunków. Pobudzająca Rosamonte Despalada mnie usypia.
Nie dacie rady wykonać menu z możliwością wyboru np: wg gatunku, kraju pochodzenia lub tak jak to jest teraz.
06-05-2010 23:57 Colargol jest offlineWyślij email do: ColargolSzukaj postów użytkownika: ColargolDodaj Colargol do Listy kontaktów
gerard_o gerard_o jest mężczyzną
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Data Rejestracji: 11-07-2007

Colargol może pijąc Rosamonte Despaladę dostarczasz zbyt dużą ilośc kofeiny do organizmu i stąd ten odwrotny od zamierzonego efekt. W różnych tematach kilka osób napisało o zaobserwowanym takim efekcie.
Pierwszy raz na takie działanie z odpowiedzią pojawił się Meszuge tu
'Senność w związku z piciem yerba mate może mieć dwojakie podłoże. Dla wielu ludzi większa ilość ciepłej, przegotowanej wody działa uspokajająco, tonizująco i usypiająco. Ale może to też być obrona organizmu przed czymś, co mu szkodzi, co mu zagraża. Człowiek, który śpi nie jest w stanie nadal przyjmować kolejnych dawek szkodliwej substancji. Albo szkodliwej w ogóle, albo szkodliwej w nadmiarze. Można to zaobserwować także w przypadku alkoholu i jego nadużycia. Pijany zasypa. '

Michal też się zastanawiałem, czy nie byłoby możliwości przełączenia wg swojego uznania na stary widok/podział wg marek YM...

07-05-2010 00:09 gerard_o jest offlineWyślij email do: gerard_oSzukaj postów użytkownika: gerard_oDodaj gerard_o do Listy kontaktów
Viking

A tam... się nie znacie... samoluby... Wink
Stary yerbowy wyjadacz (wypijacz) i tak znajdzie to czego szuka, nawet w najbardziej zalabiryntowanym sklepie... Cool
A taki układ jest bdb dla yerbowych nowicjuszy, którzy nie znają nazw gatunków/rodzajów/odmian/itp...
Byłem (i w szumie nadal jestem) nowicjuszem, to pamiętam konsternację, jak zobaczyłem listę nazw od A do Z...!!! Shocked
Nic mi one nie mówiły... Frown
Musiałem czytać opis każdej (prawie)... Mad
A tak - chcę smakowej, to mi się smakowe same wyświetlają...
Chcę łagodnej - i mam listę...
Tak jest naprawdę lepiej...
IMHO Tongue
07-05-2010 11:11 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

Gafik ma rację, dla początkujących jest to bardzo dobre rozwiązanie...ja przeczytałem połowę działu gatunki, zanim kupiłem 1 pakiet Wink
dla kogoś kto próbował już wszystkich (prawie) gatunków, po nazwie wie która jak smakuje, podział wprowadza lekkie zamieszanie...ale wszyscy na pewno szybko wszystko znajdą Smile

PS. dostawy PS w pełni okutych się nie spodziewacie ? Big Grin

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez wypass: 07-05-2010 16:55.

07-05-2010 16:54 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
Michal
niezarejestrowany

niestety PS nie będzie najprawdopodobniej w najbliższym czasie Frown
przykro mi, ale to wina ustawy lokalnej o ograniczeniach w eksporcie tych naczynek.
07-05-2010 21:23
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

no cóż, siła wyższa niestetyFrown
mimo wszystko asortyment całościowo jest bardzo szeroki, co rekompensuje brak naczynek Smile

07-05-2010 22:11 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
Viking

cytat:
Michal napisał(a)
niestety PS nie będzie najprawdopodobniej w najbliższym czasie Frown
przykro mi, ale to wina ustawy lokalnej o ograniczeniach w eksporcie tych naczynek.

Czyli co... kto... gdzie... kiedy... i jak... ogranicza ten eksport?
07-05-2010 23:54 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Zmiana kategorii w sklepie

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: