Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Amanda Compuesta Con Hierbas+ sok jabłkowy » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Amanda Compuesta Con Hierbas+ sok jabłkowy
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Amanda Compuesta Con Hierbas+ sok jabłkowy Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

proponuję spróbować , AMANDA HIERBAS + sok jabłkowy. Próbowałam we wszystkich możliwych proporcjach, z wodą lub bez, na ciepło, zimno i DLA MNIE BOMBA !!!

Nie przypuszczałam, że smak lipy tak świetnie komponuje się ze smakiem soku jabłkowego - duet idealny POLECAM ;-)

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
06-07-2010 21:38 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
wsck wsck is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1753.jpg

Registration Date: 21-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zapowiada się smacznie Smile
Będę musiał spróbować, jak nabędę tą amandę.

sklepy.wsck.pl - Aktualizowana lista sklepów z Yerbą
Mój zestaw
06-07-2010 22:27 wsck is offlineSend an Email to wsckHomepage of wsckSearch for Posts by wsckAdd wsck to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Thread Starter Thread Started by INES777
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
wsck napisał(a)
Zapowiada się smacznie Smile
Będę musiał spróbować, jak nabędę tą amandę.

chętnie bym się podzieliła, ale transfery wirtualne są jeszcze niestety nie możliwe, jak się zaopatrzysz czekam na opinie SMACZNEGO Tongue