Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Citrus » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Taragui Citrus
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
bromborek bromborek is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-67.jpg

Registration Date: 08-08-2007

Taragui Citrus Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Naprawdę to znakomite połączenie owoców cytrusowych i Yerba Mate. Bardzo smaczna posiadająca bardzo trwały zapach i smak cytrusów.... Nawet jak już jest bardzo delikatnie yerbowa to smak cytrusowy jest trwały mocny i ja przetaczam nawet 0,7 litra w jednym małym naczynku !!! ODLOT zdecydowanie polecam
22-09-2007 22:46 bromborek is offlineSend an Email to bromborekSearch for Posts by bromborekAdd bromborek to your Buddy List
Szatanek Szatanek is a female
Viking

/images/avatars/avatar-1279.jpg

Registration Date: 10-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zapach suszu... Delikatny zapach cytrusow przebijajacy sie przez zapach yerby. Po zalaniu zapach cytrusow intensywny. Smak... Czy ja zrobilam cos nie tak, czy mialam zwietrzala probke, czy rzeczywiscie ten smak jest taki delikatny? Ale calkiem, calkiem. Czuc przy pierwszym zalaniu i yerbe i cytrusy, a dla mnie to dobrze. Drobno zmielona, ale moja bombilla swietnie sobie z nia radzi Wink
Ile przejdzie sie okaze. Ale jak narazie jestem na tak. Moze i nie na picie ciagle, ale jako urozmaicenie, idelana Happy

09-12-2007 15:51 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
Wolbashi Wolbashi is a female
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Registration Date: 14-10-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

próbowałam i rzeczywiście po zalaniu bardzo intensywny zapach cytrusów, pierwsze zalanie, po prostu łagodna yerba, drugie zalanie troszke bardziej łagodniejsza i słodsza. I wraz z kolejnymi zalaniami bardziej słodkie mi sie to wszystko wydawało Smile raczej pozytywnie ją oceniam
09-12-2007 20:59 Wolbashi is offlineSend an Email to WolbashiHomepage of WolbashiSearch for Posts by WolbashiAdd Wolbashi to your Buddy ListView the MSN Profile for Wolbashi
Włóczęga Włóczęga is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-267.jpg

Registration Date: 29-12-2007

Dobra do nauki picia Yerby zdecydowanie słodka sama w sobie widziałem skórę z limonki i pomarańczy jednak smak cytrusów jest chyba zbyt subtelny jak dla mnie chciałbym czegoś więcej. Wielki minus za zapach mandarynkowy [ ale może to tylko kwestia próbki]

29-12-2007 18:20 Włóczęga is offlineSend an Email to WłóczęgaSearch for Posts by WłóczęgaAdd Włóczęga to your Buddy List
michal.b michal.b is a male
Member

Registration Date: 02-01-2008

Calkiem przyjemna ale aromat cytrusow prawie niewyczuwalny. To chyba jedyny minus.

14-01-2008 11:04 michal.b is offlineSend an Email to michal.bSearch for Posts by michal.bAdd michal.b to your Buddy List
Namsen Namsen is a male
Member

Registration Date: 20-02-2008

Bardzo dobra....jeśli chodzi o działanie, to słabe, ale w smakowych to chyba nie o kop generalnie chodzi....smak jest super, owoce są i widoczne i wyczuwalne, choć nie chcę wiedzieć jak tą Yerbe przygotowują ;-) w każdym razie na pewno warto kupić i się delektować smakiem tej cytrusowej yerbki.
26-02-2008 22:36 Namsen is offlineSend an Email to NamsenSearch for Posts by NamsenAdd Namsen to your Buddy List
MarcinWroclaw
Member

Registration Date: 14-02-2008

Tym razem nie trafilem :) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zakupilem 0,5 kg tej mate, strasznie sie na nia napalilem (bo jestem zakochany w mate salida del sol cytynowej CUDO!!! )

Gdy otworzylem paczke Taragui rozczarowalem sie gdyz z trudem wywachalem cytrusy Smile Dopiero po zalaniu można wyczuć delikatny zapach owoców.
Niestety jakos mi ta mate nie przypadla do gustu, wg mnie ma dziwny smak, ciezko mi jest go opisac ale na pewno nie przypomina mi on smaku owocow cytrusowych Frown

Pomimo tego, że mi nie smakuje wciaz ja pije z tym ze dodaje do niej inne mate Smile W koncu kupilem 0,5 kg a nie lubie jak mi sie cos marnuje zwlaszcza gdy jest to YERBA !!!!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by MarcinWroclaw: 08-03-2008 16:16.

08-03-2008 16:15 MarcinWroclaw is offlineSend an Email to MarcinWroclawSearch for Posts by MarcinWroclawAdd MarcinWroclaw to your Buddy List
cinul cinul is a male
Lord

/images/avatars/avatar-617.jpg

Registration Date: 18-04-2008

całkiem smaczna ale... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

... słaba i szybko traci moc. smak się utrzymuje dłużej, nawet po kilku zalaniach ale dla samego smaku to ja się wolę napić soku Tongue

18-04-2008 14:23 cinul is offlineSend an Email to cinulSearch for Posts by cinulAdd cinul to your Buddy List
tabi1939 tabi1939 is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1681.jpg

Registration Date: 16-05-2010

Mnie nie posmakowała. Bardzo kiepsko wchodziła :/
Bardziej lubię nakropić sobie limonki świeżej lub cytryny Smile

12-06-2010 15:19 tabi1939 is offlineSend an Email to tabi1939Search for Posts by tabi1939Add tabi1939 to your Buddy List
Tiddo Tiddo is a male
Member

/images/avatars/avatar-1778.jpg

Registration Date: 18-07-2010

Podzielam zdanie tabi1939.
Mało wyrazista zarówno w smaku jak i armonacie, trochę słaba i musiałem ją "wspomóc" dodatkami.

24-07-2010 13:21 Tiddo is offlineSearch for Posts by TiddoAdd Tiddo to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Citrus

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: