Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Ilość Yerby w naczynku, a rodzaj Yerby » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Ilość Yerby w naczynku, a rodzaj Yerby
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
6balbinka9
unregistered
Wink Ilość Yerby w naczynku, a rodzaj Yerby Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mam takie oto materko http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...ne-z-logo.html, a siorbię z niego La Hoję Tongue Zasypuję jej około tego górnego wgłębienia czyli będzie ponad 3/4 i wydaje mi się że wchodzi tam ponad 50 g. możliwe to ? A co do Yerby to po skosztowaniu Elaborad: Rosy, Ptaszka , Amandy i Taragui zakupiłem kierując się witaminami, jak również mało pochlebnymi opiniami ... Tak wszyscy trafiliście La Hoję 5 Kg Shocked No i zakochałem się Tongue Big Grin Smile
06-09-2010 22:47
wsck wsck is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1753.jpg

Registration Date: 21-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jak chcesz być pewna ile tam wchodzi, to wysyp z naczynka na wagę i spójrz na wynik...

sklepy.wsck.pl - Aktualizowana lista sklepów z Yerbą
Mój zestaw

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by wsck: 06-09-2010 22:51.

06-09-2010 22:51 wsck is offlineSend an Email to wsckHomepage of wsckSearch for Posts by wsckAdd wsck to your Buddy List
czamlej czamlej is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1458.jpg

Registration Date: 14-10-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

wsck, dlaczego piszesz "chcesz być pewna" do faceta? Wink
6balbinka9 tak jak napisał poprzednik, jak chcesz być pewny ile tego suszu jest to go zważ. Tylko jakie to ma znaczenie?

Nigdy nie pozwalajcie ludziom upaść, przeciwnie, sprawiajcie by wzrastali. Buddyzm naucza o współczuciu, a nie o litości. Pomaga ludziom, czyniąc ich silnymi i pozwalając im stanąć na własnych nogach.
07-09-2010 07:41 czamlej is offlineSend an Email to czamlejSearch for Posts by czamlejAdd czamlej to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Jeśli ci to pomoże, 50 gram jest równe ok.12-15 łyżeczek

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
07-09-2010 08:04 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
6balbinka9
unregistered

quote:
INES777 napisał(a)
Jeśli ci to pomoże, 50 gram jest równe ok.12-15 łyżeczek

No to fajnieeeeeee bo ja sypię więcej jak 15 i to kopiatych Tongue

No to jedno zasypanie dziennie i będzie około 2 kg miesięcznie Big Grin
07-09-2010 14:11
<>Gringo<>
unregistered

strasznie problematyczne ;]

gwarantuje Ci że takie liczenie nie ma sensu gdyż na pewno jednego dnia nie wypijesz innego wypijesz więcej któregoś ktoś do Ciebie wpadnie i poczęstujesz a jeszcze któregoś rozsypiesz ;]
07-09-2010 16:49
wsck wsck is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1753.jpg

Registration Date: 21-05-2010

quote:
czamlej napisał(a)
wsck, dlaczego piszesz "chcesz być pewna" do faceta? Wink
6balbinka9 tak jak napisał poprzednik, jak chcesz być pewny ile tego suszu jest to go zważ. Tylko jakie to ma znaczenie?

Racja racja. Czytałem na szybko i nie zwracałem uwagi na rodzaj, a po nicku pomyślałem, że autor jest płci przeciwnej. Mea culpa, wybacz 6balbinka9 Smile

Co do tematu, to zgadzam się w 100% z <>Gringo<>

sklepy.wsck.pl - Aktualizowana lista sklepów z Yerbą
Mój zestaw

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by wsck: 07-09-2010 16:54.

07-09-2010 16:53 wsck is offlineSend an Email to wsckHomepage of wsckSearch for Posts by wsckAdd wsck to your Buddy List
6balbinka9
unregistered

Wybaczam wsck Smile Ale takiego wątku nie było, więc może się przydać Tongue
07-09-2010 19:00
gerard_o gerard_o is a male
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Registration Date: 11-07-2007

35 gram wchodzi do tego naczynka. korzystałem jakiś czas z takiego i wiem. jak 0,5kg yerby przez nie przesypiesz to będzie koło 14 zasypań.

08-09-2010 17:07 gerard_o is offlineSend an Email to gerard_oSearch for Posts by gerard_oAdd gerard_o to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Ilość Yerby w naczynku, a rodzaj Yerby

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: