Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » I stało się!! » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): [1] 2 next » Post New ThreadPost Reply
I stało się!!
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
piotrek1979 piotrek1979 is a male
Newbie

Registration Date: 27-10-2010

I stało się!! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Na początek wypada się przywitać, bo to mój pierwszy post na forum. Także witam! A po drugie tak jak w temacie, zakupiłem matero z bombillą i yerbe rosamonte elaboradę i pajarito. Mam już za sobą pierwsze zalanie. Naczytawszy się o dolegliwościach innych debiutantów o tym jak wsypali za dużo yerby postanowiłem zasypać tylko pół naczynia. Dodam jeszcze tylko ,że kiedyś tam wziąłem łyka yerby i mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać. Ale pierwsze zalanie to masakra. Normalnie ohyda. Nie wiem jak można to pić. Ale mimo wykrętu pyska wysiorbałem 3 zalania. stopniowo czułem, jak smak staje się mniej intensywny, poczułem lekką moc, nawet chyba troszkę poczułem się przez chwilę niedobrzeSmile . Na razie wrażeń mam dość , aczkolwiek się nie zrażam i mam nadzieję , że jutro będzie lepiej. Pozdrawiam
31-10-2010 08:45 piotrek1979 is offlineSend an Email to piotrek1979Search for Posts by piotrek1979Add piotrek1979 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Matero K12 totem Tylko: 39.00 zł

Zestaw startowy Kraus 05 Tylko: 25.00 zł

Zestaw startowy nr 21 Tylko: 31.00 zł

Kubek GU 56 Tylko: 19.90 zł

31-10-2010 08:45
markar68 markar68 is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Registration Date: 11-10-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

większość z nas tak zareagowała na pierwszy raz kubki smakowe nie są na takie wrażenia przygotowane szczególnie że mocne gatunki poszły na pierwszy ogień nie zrażaj się miłość przyjdzie stopniowo pozdrawiam pogodnie

Terry Pratchett
31-10-2010 08:52 markar68 is offlineSend an Email to markar68Search for Posts by markar68Add markar68 to your Buddy List
gwizd_ek gwizd_ek is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1845.jpg

Registration Date: 06-01-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie przejmuj się. Miałem dokładnie to samo a chyba nawet gorzej. Oprócz kubków smakowych mi musiał się dostosować żołądek. 3 dni bez wizyty w wc, ale może to mieć tez związek z niedawna grypa żołądkową. Ale teraz jest ok a pije od tygodnia. Moja rada syp sobie ok 1/3. Jak ci się wypłucze a będziesz maił ochotę zrób kolejne zasypanie. Nie pij na siłę i za wszelką cenę. Na efekty nie trzeba długo czekać Smile

Autentyczna sytuacja z rzeszowskiego Tesco, pawilon z herbatami i akcesoriami do mate Big Grin
31-10-2010 09:02 gwizd_ek is offlineSend an Email to gwizd_ekSearch for Posts by gwizd_ekAdd gwizd_ek to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

SPOKOJNIE - normalna reakcja, zacznij od mniejszych dawek Smile

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
31-10-2010 09:22 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
czamlej czamlej is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1458.jpg

Registration Date: 14-10-2009

Dokładnie- mniejsza dawka i chłodniejsza woda. Jeśli jest aż takie ohydne to zasypuj 1/3 a nawet 1/4 naczynia. Dosypkę zawsze możesz zrobić. I zobaczysz, że szybko sam będziesz chciał sypać więcej Smile Z tego zestawu który napisałeś, proponuję zacząć od rosamonte- jest zdecydowanie łagodniejsza od pajarito. Pozdrawiam Smile

Nigdy nie pozwalajcie ludziom upaść, przeciwnie, sprawiajcie by wzrastali. Buddyzm naucza o współczuciu, a nie o litości. Pomaga ludziom, czyniąc ich silnymi i pozwalając im stanąć na własnych nogach.
31-10-2010 09:44 czamlej is offlineSend an Email to czamlejSearch for Posts by czamlejAdd czamlej to your Buddy List
6balbinka9
unregistered

.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by 6balbinka9: 03-11-2010 07:53.

31-10-2010 10:23
kubitron kubitron is a male
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Registration Date: 04-07-2010

Spróbuj zagryzać czekoladą Big Grin u mnie skutkowało.

31-10-2010 10:38 kubitron is offlineSend an Email to kubitronHomepage of kubitronSearch for Posts by kubitronAdd kubitron to your Buddy List
Double Ace

Ja tam lubię czasem przegryźć sucharka bez cukru podczas picia yerbySmile może takie przegryzanie czymś na początku pozwoli ci się oswoić ze smakiem i MocąBig Grin

Autentyczna sytuacja z rzeszowskiego Tesco, pawilon z herbatami i akcesoriami do mate Big Grin
31-10-2010 10:48 gwizd_ek is offlineSend an Email to gwizd_ekSearch for Posts by gwizd_ekAdd gwizd_ek to your Buddy List
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

quote:
czamlej napisał(a)
Jeśli jest aż takie ohydne to...

... to po kiego grzyba się zmuszać do używki, która jest na dokładkę rakotwórcza?

31-10-2010 12:18 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
krzem krzem is a male
Lord

/images/avatars/avatar-956.gif

Registration Date: 22-12-2008

bo jest taki trynd
31-10-2010 13:52 krzem is offlineSend an Email to krzemSearch for Posts by krzemAdd krzem to your Buddy List
czamlej czamlej is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1458.jpg

Registration Date: 14-10-2009

Meszuge, po takiego starego grzyba...... A gdzie on napisał że się zmusza? Pije najprawdopodobniej z własnej i nieprzymuszonej woli. A na na to pytanie odpowiedz sam sobie Smile

Nigdy nie pozwalajcie ludziom upaść, przeciwnie, sprawiajcie by wzrastali. Buddyzm naucza o współczuciu, a nie o litości. Pomaga ludziom, czyniąc ich silnymi i pozwalając im stanąć na własnych nogach.
31-10-2010 13:54 czamlej is offlineSend an Email to czamlejSearch for Posts by czamlejAdd czamlej to your Buddy List
Janu Janu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1234.gif

Registration Date: 05-09-2008

Witaj w Klubie Smile Jak zwykle najtrudniejszy pierwszy raz, ale jak zasmakujesz w jerbie ...
31-10-2010 23:05 Janu is offlineSend an Email to JanuSearch for Posts by JanuAdd Janu to your Buddy List
Newbie

Thread Starter Thread Started by piotrek1979

Wczoraj pomimo lekkiego szoku po pierwszej yerbie, koło południa strzeliłem sobie drugie zasypanie. Ilość taka sama ok 1/2 naczynia. Smak w dalszym ciągu bez zachwytu, ale najlepsze było to że po wyśmienitym obiadku żony i zalegnięciu przed kominkiem, nie chciało mi sie jak to zawsze było w zwyczaju drzemnąć Shocked . Także coś w tym jest, że pobudza. Na początku myslałem, że pijąc taką lurę nic nie będzie. A jednak Big Grin .Plus dla yerby.Dziś rano strzeliłem se napar i pełen energii śmigam na cmentarz palić znicze, i werbować przyszłych konsumentów yerby. Tongue
01-11-2010 10:24 piotrek1979 is offlineSend an Email to piotrek1979Search for Posts by piotrek1979Add piotrek1979 to your Buddy List
6balbinka9
unregistered

.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by 6balbinka9: 03-11-2010 07:51.

01-11-2010 11:20
Double Ace

quote:
6balbinka9 napisał(a)
Kolejny nałóg nam rośnie Tongue

Mówienie że yerba to nałóg to tak jak mówić ze kawa czy herbata to nałóg Tongue kawa bardziej uzależnia a i tak wszyscy pijąBig Grin

01-11-2010 11:28 gwizd_ek is offlineSend an Email to gwizd_ekSearch for Posts by gwizd_ekAdd gwizd_ek to your Buddy List
Newbie

Thread Starter Thread Started by piotrek1979

Pije już yerbe koło 10dni i odczuwam wiele pozytywów tego napoju. Niestety smak jeszcze nie ten właściwy. Ale nie jest już tak tragiczny jak na początku. No i co najważniejsze to już sąsiada nakręciłem na picie Big Grin Big Grin Big Grin
10-11-2010 20:56 piotrek1979 is offlineSend an Email to piotrek1979Search for Posts by piotrek1979Add piotrek1979 to your Buddy List
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

quote:
piotrek1979 napisał(a)
No i co najważniejsze to już sąsiada nakręciłem na picie Big Grin Big Grin Big Grin

Pewnie! Co się będziesz sam męczył! :-)

10-11-2010 21:13 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
outlast outlast is a male
Lord

/images/avatars/avatar-2107.jpg

Registration Date: 06-11-2010

"ohyda, ale sie przyzwyczajam i mam nadzieje , ze jutro bedzie lepiej".

Zmuszanie siebie w tej wypowiedzi jest wyrazone implicite.

A frajda nie...? Jakies zainteresowanie gdzies musi tam byc, tak wnioskuje, chociaz czy to ma szanse byc fascynacja - tego nie wiadomo.

Dla przykladu powiem, ze mnie wciagnelo od drugiego lyku pierwszego zalania, a teraz kazdy pierwszy lyk pierwszego zalania zamiast dla Pachamama jest obowiazkowo dla mnie, bo jest najintensywnijeszy.

U mnie to ma rowniez gasic pragnienie; oprocz rytualu mam sie tym rowniez napic, tak jak dobrą herbatą.

Über uns ist es sternenklar,
drinnen glüht der Samowar

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by outlast: 10-11-2010 21:42.

10-11-2010 21:40 outlast is offlineSend an Email to outlastSearch for Posts by outlastAdd outlast to your Buddy List
markar68 markar68 is a female
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Registration Date: 11-10-2010

nie nie i jeszcze raz nie jak ktoś ma się zmuszać to wyrzućcie bo to bez sensu

Terry Pratchett
11-11-2010 20:25 markar68 is offlineSend an Email to markar68Search for Posts by markar68Add markar68 to your Buddy List
Pages (2): [1] 2 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » I stało się!!

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: