Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Hierbas Serranas » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Taragui Hierbas Serranas
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Data Rejestracji: 16-07-2007

Taragui Hierbas Serranas Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zachwyciła mnie. Nie umywa się nawet do innej ziołowej Taragui Litoral. Smak mięty jest jak dla mnie zbyt wyeksponowany. Przypomina mi CBSe miętową, której nie trawię.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez prosiaque: 29-10-2007 18:36.

29-10-2007 18:35 prosiaque jest offlineWyślij email do: prosiaqueSzukaj postów użytkownika: prosiaqueDodaj prosiaque do Listy kontaktów
m461k
Forum Ace

Data Rejestracji: 30-11-2008

Taragui Hierbas Serranas Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ziółka jakieś i taragui
cytat:
Niespotykana mieszanka mate, mięty oraz melisy.

Rzadko piję coś oprócz tego pierwszego, specyficzna dość, nie jest super, ale zła też nie jest.

nutka mięty lekko dominuje, ale i tak prawie jej nie czuć(najbardziej to wiadomo że mate_

CP/DP
11-02-2009 21:07 m461k jest offlineWyślij email do: m461kSzukaj postów użytkownika: m461kDodaj m461k do Listy kontaktów
pawel pawel jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1085.gif

Data Rejestracji: 19-05-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam paczeke tego ale jeszcze nie otwartąSmile

11-02-2009 21:24 pawel jest offlineWyślij email do: pawelStrona domowa pawelSzukaj postów użytkownika: pawelDodaj pawel do Listy kontaktów
pawel pawel jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1085.gif

Data Rejestracji: 19-05-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odswierze temat bo pije wlasnie;p

Przyjemna w smaku jak ktos nie lubi goryczki. Ta yerba jest nie dla mnie, taka bezpłciowa, pajarito mieta limon 100 razy lepsza ze smakowych;p

07-03-2009 19:00 pawel jest offlineWyślij email do: pawelStrona domowa pawelSzukaj postów użytkownika: pawelDodaj pawel do Listy kontaktów
Łukasz
niezarejestrowany

Całkiem spoko ale mowie tak chyba dlatego że pajarito wypiłam po taragui. Moc i aromat to ok 30% pajarito.
Choć zła czy niedobra też nie jest -taka sobieSmile
12-04-2009 01:01
brartek brartek jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-1369.jpg

Data Rejestracji: 19-05-2009

Piłem ją już jakiś czas temu. Nieszczególnie smakowała. Miałem wrażenie, że było w niej więcej ziół niż yerby. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie rewelacje żołądkowe po wypiciu. Bolał mnie po niej brzuch i wszystko kończyło się na "posiedzeniu" Big Grin . Chyba ziołowe yerby nie są dla mnie, a przynajmniej ta. Raczej do niej nie wrócę.
Ciekawy jestem, czy tylko na mnie tak podziałała.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez brartek: 25-05-2009 17:02.

25-05-2009 17:01 brartek jest offlineWyślij email do: brartekSzukaj postów użytkownika: brartekDodaj brartek do Listy kontaktów
panoramix panoramix jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-1479.jpg

Data Rejestracji: 13-01-2010

Właśnie ją teraz popijam i bardzo delikatna w smaku jest, praktycznie bez goryczki, lekko miętowy posmak, mnie smakuje.
17-01-2010 12:46 panoramix jest offlineWyślij email do: panoramixSzukaj postów użytkownika: panoramixDodaj panoramix do Listy kontaktów
gafik gafik jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Data Rejestracji: 05-03-2010

RE: Taragui Hierbas Serranas Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomiędzy delikatną miętą i wyraźną melisą wyczuwam klasyczny smak yerby mate!
Bardzo delikatna - wręcz zmysłowa mieszanka goryczki, dymu i cierpkości.
Wyczuwam też coś w rodzaju rumianku albo chwastu, którego nie umiem nazwać.
Niezwykle wyważona kompozycja smakowa z mocnym efektem pobudzającym.
Brawo za ten smak! Pleased

Edit: Właśnie finiszuję pół kilo tej yerby i nie znudziła mi się. Chociaż zamówiłem inne, też ziołowe, to do tej pewnie kiedyś wrócę bo dobre wspomnienia po niej mam Smile

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez gafik: 02-05-2010 00:16.

17-04-2010 12:17 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
markar68 markar68 jest kobietą
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Data Rejestracji: 11-10-2010

taka trochę za delikatna pajarito ziołowe dużo dużo lepsze

Terry Pratchett
12-10-2010 14:14 markar68 jest offlineWyślij email do: markar68Szukaj postów użytkownika: markar68Dodaj markar68 do Listy kontaktów
kubitron kubitron jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Data Rejestracji: 04-07-2010

Ble jednym słowem Red Face , sam pył

01-01-2011 14:14 kubitron jest offlineWyślij email do: kubitronStrona domowa kubitronSzukaj postów użytkownika: kubitronDodaj kubitron do Listy kontaktów
carnal
Newbie

Data Rejestracji: 29-12-2010

Hierbas Serranas Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze zalanie: Smoła i dym. Po popchnięciu zieloną herbatą (ze dwie godz. odstępu) urosło mi coś na kształt zakalcowatego ciasta w żoładku i musiałem sie ratować pierwszoligowym wyrobem rodzimego przemsłu spirytusowego - całe szczęście pomogło. No co za licho! Drugie zalanie (po ok. 8godz.) i to samo. Kolejnego zalanie już nie będzie. Kanał.

ps. smak nie tyle nikotynowy co smolisty, dopiero przy drugim zalaniu przebiły sie zioła. Do spożycia raczej na ciepło. Moc kryje w sobie przepisową, ale nie będę się katował dla idei pobudzenia. Wrócę do Cachamte.
04-01-2011 21:16 carnal jest offlineWyślij email do: carnalSzukaj postów użytkownika: carnalDodaj carnal do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Hierbas Serranas

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: