Yerba Mate Forum » Offtopic » National geographic » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
National geographic
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Yerbus Yerbus is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1770.gif

Registration Date: 25-08-2010

National geographic Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam.

Czy może ktoś z Was, kupuje a może dostaje prenumeratę Tego miesięcznika ?
A właściwie chodzi mi o to czy można go kupić w zwykłej księgarni, czy można go zdobyć tylko przez prenumeratę ?

16-01-2011 13:25 Yerbus is offlineSend an Email to YerbusSearch for Posts by YerbusAdd Yerbus to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Zestaw startowy Kraus 06 Tylko: 59.50 zł

Zestaw startowy Kraus 05 Tylko: 25.20 zł

Zestaw startowy Kraus 01 Tylko: 63.50 zł

16-01-2011 13:26
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

W Empiku widziałam, ale w "zwykłej" księgarni raczej nie.

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
16-01-2011 14:11 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
gerard_o gerard_o is a male
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Registration Date: 11-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

W zwykłym kiosku często jest na widoku ostatni numer.

18-01-2011 22:24 gerard_o is offlineSend an Email to gerard_oSearch for Posts by gerard_oAdd gerard_o to your Buddy List
wsck wsck is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1753.jpg

Registration Date: 21-05-2010

Ines ma rację, w Empikach są i pewno w jakieś większych salonikach prasowych typu Kolporter.

sklepy.wsck.pl - Aktualizowana lista sklepów z Yerbą
Mój zestaw

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by wsck: 18-01-2011 23:35.

18-01-2011 23:35 wsck is offlineSend an Email to wsckHomepage of wsckSearch for Posts by wsckAdd wsck to your Buddy List
barnix barnix is a male
Newbie

Registration Date: 19-01-2011

Big Grin empik to na 100% i dobre kioski tez Big Grin

20-01-2011 22:51 barnix is offlineSend an Email to barnixHomepage of barnixSearch for Posts by barnixAdd barnix to your Buddy List
Yerbus Yerbus is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1770.gif

Registration Date: 25-08-2010

Thread Starter Thread Started by Yerbus

W kioskach Ruchu kiedyś raz po raz było, w mojej okolicy kiedyś były 3 a w tej chwili nie ma ani jednego, wszystko się rozpada Mad

21-01-2011 22:26 Yerbus is offlineSend an Email to YerbusSearch for Posts by YerbusAdd Yerbus to your Buddy List
gregorr
unregistered

u mnie w pierwszym lepszym kiosku jest od reki Big Grin
22-01-2011 13:16
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » National geographic

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: