Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba Mate a kreatyna » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate a kreatyna
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TomeX TomeX jest mężczyzną
Forum Ace

Data Rejestracji: 19-08-2007

Yerba Mate a kreatyna Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To mój pierwszy post więc wypadałoby się przedstawic Smile .....mam na imię Tomek i jestem uzależniony od yerby Big Grin Czy można pic yerba mate podczas brania kreatyny??
29-11-2007 16:41 TomeX jest offlineWyślij email do: TomeXSzukaj postów użytkownika: TomeXDodaj TomeX do Listy kontaktów
emiel emiel jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-948.jpg

Data Rejestracji: 18-09-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shocked a co to jest kreatyna Confused

29-11-2007 16:48 emiel jest offlineWyślij email do: emielStrona domowa emielSzukaj postów użytkownika: emielDodaj emiel do Listy kontaktów
rachool
Lord

Data Rejestracji: 26-08-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takie cosik na miesnie , no ja nie widze przeciwwskazań , bo co ma 1 do drugiego bo yerba nie ma kofeiny .

ale jezeli zalezy ci na bulach to ja bym odrzucil yerbe na okres kratynowania Smile
29-11-2007 16:49 rachool jest offlineWyślij email do: rachoolSzukaj postów użytkownika: rachoolDodaj rachool do Listy kontaktów
Kot
Junior Member

/images/avatars/avatar-182.jpg

Data Rejestracji: 24-11-2007

cytat:
bo yerba nie ma kofeiny

Bzdura.
Z wikipedii zacytuję, źródło akurat niepewne, ale informacje sprawdzałem.
cytat:
Kofeina (Coffeinum, znana również jako teina, gdy źródłem jest herbata, guaranina (z guarany), mateina (z mate)

Mateina istnieje tylko w wyobraźni ;-P

29-11-2007 18:01 Kot jest offlineWyślij email do: KotSzukaj postów użytkownika: KotDodaj Kot do Listy kontaktów
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Data Rejestracji: 16-07-2007

cytat:
rachool napisał(a)
yerba nie ma kofeiny

Tak sądzisz? A sprawdzałeś kiedyś informacje na opakowaniu? Zawartość kofeiny w yerbie to około 1% Cool
29-11-2007 18:11 prosiaque jest offlineWyślij email do: prosiaqueSzukaj postów użytkownika: prosiaqueDodaj prosiaque do Listy kontaktów
rachool
Lord

aha no okej to nie bierz kratyny pijac mate !!

albo to albo to Happy

offtop : od kiedy cwiczysz??jak wyniki?
29-11-2007 18:12 rachool jest offlineWyślij email do: rachoolSzukaj postów użytkownika: rachoolDodaj rachool do Listy kontaktów
TomeX TomeX jest mężczyzną
Forum Ace

Data Rejestracji: 19-08-2007

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez TomeX

Dzieki wszystkim za pomoc Happy szkoda ze bede musial tyle wytrzymac bez yerby Frown a wyniki calkiem niezle kreatyna daje rade Big Grin
29-11-2007 19:37 TomeX jest offlineWyślij email do: TomeXSzukaj postów użytkownika: TomeXDodaj TomeX do Listy kontaktów
Ważka Ważka jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 17-07-2007

nie mieszaj kreatyny z mate bo... się porzygasz Big Grin
29-11-2007 19:48 Ważka jest offlineWyślij email do: WażkaSzukaj postów użytkownika: WażkaDodaj Ważka do Listy kontaktów
yerbiarz
Newbie

Data Rejestracji: 30-11-2007

RE: Yerba Mate a kreatyna Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

właśnie fajnie że ktoś wyjechał z tym tematem Smile też podnoszę ciężary a jednocześnie lubię pić yerbę ale zastanawiam się czy to nie koliduje tzn że spadnie mi masa mięśniowa albo zacznę chudnąć itp bo wszyscy gadają że mate dobra na odchudzanie to może pownienem przestać pić ?? co? sam już nie wiem ..... a tak wogóle to witam wszystkich Big Grin

30-11-2007 00:11 yerbiarz jest offlineWyślij email do: yerbiarzSzukaj postów użytkownika: yerbiarzDodaj yerbiarz do Listy kontaktów
Materio Materio jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-212.jpg

Data Rejestracji: 25-10-2007

Hm...zastanawiające jest jak działa mate na mięśnie czy pomaga w trawieniu i absorbowaniu białek czy też zbyt szybko je spala co w rezultacie powoduje spalanie mięśni. Ja osobiście nie chudnę od mate Big Grin a przez dobre trawienie w sumie to może nawet przytyje bo jak nie zalega nic w żołądku to częściej po jedzenie można sięgać :-) Chyba trzeba to sprawdzić doświadczeniem. Pijcie mate i się nie przejmujcie a za 2miesiące napiszcie na forum o wynikach. Pozdro
30-11-2007 10:34 Materio jest offlineWyślij email do: MaterioSzukaj postów użytkownika: MaterioDodaj Materio do Listy kontaktów
Gertrude Gertrude jest kobietą
Full Member

/images/avatars/avatar-168.gif

Data Rejestracji: 30-10-2007

A moze by tak zapytac dietetyka albo lekarza?? Wink
30-11-2007 12:10 Gertrude jest offlineWyślij email do: GertrudeSzukaj postów użytkownika: GertrudeDodaj Gertrude do Listy kontaktów
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Data Rejestracji: 16-07-2007

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mate nie powoduje nagłego wychudzenia, tylko zmniejsza trochę łaknienie. Jeżeli więc będziesz jeść mniej to ci masa spadnie, a jeśli nie zmniejszysz wielkości posiłków to i masa będzie taka jak trzeba.
30-11-2007 20:21 prosiaque jest offlineWyślij email do: prosiaqueSzukaj postów użytkownika: prosiaqueDodaj prosiaque do Listy kontaktów
burt83
Member

/images/avatars/avatar-277.jpg

Data Rejestracji: 20-12-2007

Imho w niczym nie będzie przeszkadzało, a wręcz pomoże. Tę dość śmiałą tezę poprę tym, że mate to mimo wszystko płyn, a do prawidłowego funkcjonowania kreatyny w takiej dawce, jak są w tabletkach, trzeba dużo płynów. Mate ma też witaminy tudzież inne, co tylko zwiększy efekt ostateczny. Aaaale... ostatecznie mogę się mylić.

Ja tam w ogóle kreatyny nie biorę, bo ponoć można się od niej nabawić cukrzycy.
21-12-2007 09:31 burt83 jest offlineWyślij email do: burt83Szukaj postów użytkownika: burt83Dodaj burt83 do Listy kontaktów
rachool
Lord

cytat:
burt83 napisał(a)
Imho w niczym nie będzie przeszkadzało, a wręcz pomoże. Tę dość śmiałą tezę poprę tym, że mate to mimo wszystko płyn, a do prawidłowego funkcjonowania kreatyny w takiej dawce, jak są w tabletkach, trzeba dużo płynów. Mate ma też witaminy tudzież inne, co tylko zwiększy efekt ostateczny. Aaaale... ostatecznie mogę się mylić.

Ja tam w ogóle kreatyny nie biorę, bo ponoć można się od niej nabawić cukrzycy.

ale kofeina tak samo jak alkohol , sa zupelnie przeciwwskazane przy kreatynie.
21-12-2007 15:11 rachool jest offlineWyślij email do: rachoolSzukaj postów użytkownika: rachoolDodaj rachool do Listy kontaktów
burt83
Member

/images/avatars/avatar-277.jpg

Data Rejestracji: 20-12-2007

Dlatego lepiej nie brać kreatyny jak się pije mate Smile
21-12-2007 15:37 burt83 jest offlineWyślij email do: burt83Szukaj postów użytkownika: burt83Dodaj burt83 do Listy kontaktów
wojt221
Full Member

Data Rejestracji: 23-06-2010

yerba mate a kreatyna Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie zaczynam cykl kreatynowy i z tego co wyczytałem to kreatyny nie powinno się łączyć z kofeiną gdyż wtedy nie daje efektów. I teraz nie wiem czy przestać pić yerbę czy mogę sobie trochę pozwolić Confused
11-08-2011 20:20 wojt221 jest offlineWyślij email do: wojt221Szukaj postów użytkownika: wojt221Dodaj wojt221 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

11-08-2011 20:20
0utsid3r
niezarejestrowany

Na początku mojej przygody z siłownią tak samo na to wszystko patrzyłem. Później już na to nie zwracałem uwagi i pozwoliłem sobie nawet na piwko podczas cyklu. Z jednej strony kreatyna pomaga utrzymać wodę w mięśniach, a z drugiej kofeina powoduje utratę tej wody ale nie sądzę żeby było to w tak dużym stopniu żebyś nie mógł sobie wypić herbatki Tongue
12-08-2011 18:07
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

myślę, że yerba nie zaszkodzi Ci zbytnio...chyba że odczujesz 1,2 milimetry różnicy...
bo ja nie odczuwałem... Big Grin

14-08-2011 22:45 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba Mate a kreatyna

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: