Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Pouczające doświadczenie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Pouczające doświadczenie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Data Rejestracji: 11-01-2010

Pouczające doświadczenie Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próba skorzystania z mikołajowego rabatu w moim przypadku nie powiodła się, ale... mam nadzieję, że cała ta operacja przyniesie jednak pewne korzyści. W każdym razie ja na pewno postaram się zorientować, czy moi... hm... dzwonią do klienta i upierają się, że to na pewno on się pomylił, jeśli nie znają zupełnie możliwości tegoż klienta w zakresie obsługi komputera, ani nie upewnią się wcześniej, czy ten klient nie zabezpieczył się przypadkiem na taką okoliczność, robiąc zrzuty ekranu w całej procedury.

No, cóż... z każdego wydarzenia można się czegoś nauczyć...

07-12-2010 12:13 Meszuge jest offlineSzukaj postów użytkownika: MeszugeDodaj Meszuge do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Zestaw startowy Kraus 08 Tylko: 51.00 zł

Zestaw Kraus z termosem Tylko: 112.00 zł

07-12-2010 12:13
Kudłaty215
Lord

/images/avatars/avatar-1890.jpg

Data Rejestracji: 03-10-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypowiedź całkowicie dla mnie nie zrozumiała Big Grin . Jacy Twoi? Wink

07-12-2010 12:24 Kudłaty215 jest offlineWyślij email do: Kudłaty215Szukaj postów użytkownika: Kudłaty215Dodaj Kudłaty215 do Listy kontaktów
piotrekkurde piotrekkurde jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-1695.jpg

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to będzie kurde zajazd szlachecki Big Grin daj znać jak się rozwinęła sprawa!
07-12-2010 14:20 piotrekkurde jest offlineWyślij email do: piotrekkurdeStrona domowa piotrekkurdeSzukaj postów użytkownika: piotrekkurdeDodaj piotrekkurde do Listy kontaktów
Meszuge
Emperor

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Meszuge

cytat:
Kudłaty215 napisał(a) Wypowiedź całkowicie dla mnie nie zrozumiała Big Grin . Jacy Twoi? Wink

Znajomi, współpracownicy, sprzedawcy, kontrahenci, przedstawiciele, kumple z branży...

cytat:
piotrekkurde napisał(a) ... daj znać jak się rozwinęła sprawa!

Nie będzie żadnego rozwijania. Sprawa z YerbaMateStore już się właściwie skończyła, po jednym telefonie. Ciąg dalszy, to zdolność do wykorzystania tego doświadczenia.

Nie jesteśmy nieomylni ani idealni. Ludzie mają prawo popełniać błędy. Ale mają też prawo ponosić konsekwencje swoich błędów. Kiedy jednak próbują te konsekwencje przerzucać na innych, to... jako żywo przypomina mi to poprzednią formację społeczno-polityczną. :-)

07-12-2010 15:22 Meszuge jest offlineSzukaj postów użytkownika: MeszugeDodaj Meszuge do Listy kontaktów
mikajlo
niezarejestrowany

Czy są jakieś promocje świąteczne na yerbe? Jeśli tak, to proszę o adres Wink
15-12-2010 09:53
Meszuge
Emperor

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Meszuge

cytat:
mikajlo napisał(a)
Czy są jakieś promocje świąteczne na yerbe? Jeśli tak, to proszę o adres Wink

Proszę bardzo: http://www.yerbamatestore.pl/cat-pol-122...cje-zimowe.html

15-12-2010 10:15 Meszuge jest offlineSzukaj postów użytkownika: MeszugeDodaj Meszuge do Listy kontaktów
krukens krukens jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-1687.jpg

Data Rejestracji: 15-07-2007

Ten sklep kiedyś był, śmiem rzecz, najlepszy. Od jakiegoś czasu - równia pochyła. I cenowo, i jeśli chodzi o standardy obsługi. Już od dawna korzystam z innych. Smile Przykro, że cię wy....li.
20-12-2010 19:40 krukens jest offlineWyślij email do: krukensSzukaj postów użytkownika: krukensDodaj krukens do Listy kontaktów
Minotauro Minotauro jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 09-08-2011

No ja akurat mam same pozytywne doświadczenia z tym sklepem.
Nawet jeśli chodzi o reklamację - raz dostałem tykwę słabej bardzo jakości ( po wypełnieniu suszem i wodą robiła się mięciutka) więc wiedziałem że nie przetrwa curado.
Po telefonie na koszt sprzedawcy przyszła druga i to następnego dnia.
Kiedyś też kupowałem 3 bombilki dla mnie, kumpla i żony. Zapychały się okropnie i po telefonie odesłałem , kilka dni później zwrot kasy.
To co też dla mnie jest plusem to szybkość działania- dzisiaj zamawiam a jutro mam towar. Jak mam problem to dzwonię i rozmawiam, negocjuję, ustalam.
Ten sklep ma u mnie duży plus.
10-08-2011 15:09 Minotauro jest offlineWyślij email do: MinotauroSzukaj postów użytkownika: MinotauroDodaj Minotauro do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Pouczające doświadczenie

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: