Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Hierbas De Los Andes » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
CBSe Hierbas De Los Andes
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
m651 m651 jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-562.jpg

Data Rejestracji: 20-03-2008

CBSe Hierbas De Los Andes Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yerba Argentyńska z dodatkiem ziół z podnóża Andów zioła mi nie znane z wyjątkiem mięty która /jak to mięta / jest mocno wyczuwalna ale nie dominuje .Fantastyczny smak ,ładnie pachnie po 6 zalaniach zanika smak yerby ale nadal mamy doskonała miętową herbatę .Doskonała yerba u mnie Top1.

21-05-2008 12:04 m651 jest offlineWyślij email do: m651Szukaj postów użytkownika: m651Dodaj m651 do Listy kontaktów
oxygen oxygen jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-632.jpg

Data Rejestracji: 10-06-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może więcej osób się wypowie bo mam zamiar kupić i nie wiem czy warto...
08-07-2008 16:35 oxygen jest offlineWyślij email do: oxygenSzukaj postów użytkownika: oxygenDodaj oxygen do Listy kontaktów
m651 m651 jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-562.jpg

Data Rejestracji: 20-03-2008

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez m651
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogę przesłać Tobie próbkę Wink

08-07-2008 19:09 m651 jest offlineWyślij email do: m651Szukaj postów użytkownika: m651Dodaj m651 do Listy kontaktów
oxygen oxygen jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-632.jpg

Data Rejestracji: 10-06-2008

próbkę to mogę sobie kupić w szczypta świata we wrocku Wink ja muszę sobie kupić jakąś pół kilo paczkę ponieważ właśnie się skoń czyło pół kilo pajarito a na lato chciałbym sobie wybrać jakiś delikatniejszy gatunek który pije się dobrze zarówno na ciepło jak i na zimno więc pomyślałem że może to być CBSe Hierbas De Los AndesBig Grin

PS Ale dzięki za propozycjęSmile
08-07-2008 21:36 oxygen jest offlineWyślij email do: oxygenSzukaj postów użytkownika: oxygenDodaj oxygen do Listy kontaktów
Miqael Miqael jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 04-06-2008

Zgadzam się w zupełności.
Ja tam dopiero zaczynam, ale to pierwsza smakowa jaka piłem i jestem zachwycony.
29-07-2008 20:21 Miqael jest offlineWyślij email do: MiqaelSzukaj postów użytkownika: MiqaelDodaj Miqael do Listy kontaktów
Johns Johns jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-742.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2008

No cóż jeśli chodzi o smak to powiem jest niezwykły....Smile Naprawde zapach tej yerby roznosi się po całym mieszkaniu.... Czuć taki bardzo przyjemny ziołowy posmaczek, jest dośc intensywny ale zarazem delikatny... miodzio Smile polecamSmile
18-09-2008 21:53 Johns jest offlineWyślij email do: JohnsSzukaj postów użytkownika: JohnsDodaj Johns do Listy kontaktów
wesola13
Junior Member

Data Rejestracji: 03-03-2009

Zaczęłam wlaśnie od tej Yerby i polecam.
Nie uznaję aromatyzowanych (czymkolwiek) herbat, a do tej się przekonalam! (trochę z niewiedzy Big Grin )
Mkięta? Jaka mieta! Jako laik, wcale sie nie zorientowałam, że tam jest mięta Big Grin
To chyba dobrze świadczy o tej mieszance, nie?
07-03-2009 12:11 wesola13 jest offlineWyślij email do: wesola13Szukaj postów użytkownika: wesola13Dodaj wesola13 do Listy kontaktów
gigulec gigulec jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 30-04-2009

RE: CBSe Hierbas De Los Andes Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To była moja pierwsza smakowa yerbka po Pajarito. Aromat - pierwsza klasa. Moja zona, raczej obojętna na yerbe stwierdziła, ze pachnie jak ziółka babci.
30-04-2009 20:41 gigulec jest offlineWyślij email do: gigulecSzukaj postów użytkownika: gigulecDodaj gigulec do Listy kontaktów
Maniak Maniak jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-1272.gif

Data Rejestracji: 15-05-2009

Text o ziółkach słyszałem już od rodziców. Co do smaku - jak dla nie poezja. Mięta w Pajarito Menta Limon przesłania smak yerby, która w przypadku ptaszka i tak mi nie podchodzi, za to CBSe - idealnie. Ciut mięty czuć, ale nie w sensie smakowym, jak dla mnie ta yerba fajnie działa na drogi oddechowe - tu jest efekt mięty. Jestem zdecydowanie na TAK Smile

"Jeśli problem da się rozwiązać, martwić się nie ma czym. Jeśli problemu nie da się rozwiązać, martwić się nie ma po co"
Dalajlama
16-06-2009 23:47 Maniak jest offlineWyślij email do: ManiakSzukaj postów użytkownika: ManiakDodaj Maniak do Listy kontaktów
gafik gafik jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Data Rejestracji: 05-03-2010

RE: CBSe Hierbas De Los Andes Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ niedawno zacząłem przygodę z ym, postanowiłem wypróbować wszystkie gatunki Shocked no i ostatnio przyrządziłem sobie właśnie tę z tematu. Potwierdzam wcześniejsze opinie, a od siebie dodam, że smak jest delikatny, mięta jest gdzieś w tle, mało cierpki, troszkę słodkawy, ale wg mnie najciekawszy jest posmak - korzenny Pleased (nie znany mi wcześniej) bardzo długo utrzymuje się w twarzy. Bardzo dobra ym na początek.
11-03-2010 09:59 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
Ralphi Ralphi jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 14-02-2008

Pyszna mate...

Tylko gdzie ją kupić? W jednym sklepie powiedziano mi, że przestali ją produkować. Czy to prawda? Wiecie coś na ten temat? A może komuś nie smakuje i chce odsprzedać? Smile
18-08-2011 17:59 Ralphi jest offlineWyślij email do: RalphiSzukaj postów użytkownika: RalphiDodaj Ralphi do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Hierbas De Los Andes

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: