Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » [POZNAŃ] Szukam partnerów do zamówienia » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
[POZNAŃ] Szukam partnerów do zamówienia
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Skarga Skarga is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-25204.jpg

Registration Date: 02-03-2008

[POZNAŃ] Szukam partnerów do zamówienia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam,
szukam 3 osób do zrealizowania zamówienia, w celu cięcia kosztów.
Prawdopodobnie Rosamonte, chyba że pojawiłaby się w międzyczasie opcja na Cruz de Maltę i komuś by bardzo zależało.
Ja potrzebuję 2KG, przy zamówieniu 5kg cena jest bardzo atrakcyjna. Wychodzi 20zł za 1KG z wysyłką.
Przykładowa aukcja:
http://allegro.pl/5kg-yerba-mate-rosamon...1767208784.html

Od strony technicznej to wygląda tak: zamawiam i wykładam kasę. Osoby, które biorą udział przychodzą do mnie i "sprzedaję" im yerbę bez zarobku. Mieszkam stosunkowo blisko centrum, więc z dojazdem nie ma problemu.
Robiłem już tak z kumplami, tyle, że oni okazjonalnie piją, a ja... no cóż, mam większe zapotrzebowanie Wink

Zamówienie będę realizował za ok tydzień-dwa.

PS
Oczywiście to mogą być dwie osoby, które wezmą odpowiednio 1kg i 2kg albo jedna, która potrzebuje 3kg. Podałem przykładowo.
---------------------------------------------------------------------------
-----------------------------
Temat do kosza/zamknięcia. Ze względu na lawinowe tabuny chętnych walące drzwiami i oknami, nie dające mi spać, zamówiłem tylko dla siebie.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Skarga: 30-09-2011 09:42.

07-09-2011 10:25 Skarga is offlineSend an Email to SkargaSearch for Posts by SkargaAdd Skarga to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

07-09-2011 10:25
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » [POZNAŃ] Szukam partnerów do zamówienia

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: