Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Czy na serio smakuje wam yerba? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (10): « first ... « previous 8 9 [10] Post New ThreadPost Reply
Czy na serio smakuje wam yerba?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Riv3n Riv3n is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2286.png

Registration Date: 23-10-2010

RE: Czy na serio smakuje wam yerba? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
cooba_yerbowiec napisał(a)
Bardzo dobry i potrzebny temat. Otóż szczerze i na serio nie smakuje! Dużo bardziej smakuje mi np Pepsi ;p. Aczkolwiek, piję ją ze względów oczywistych / działanie i wpływ na zdrowie / . W smaku chyba większość jest podobna, ale można się do niego przyzwyczaić, a ja np się przyzwyczaiłem.

Pozdrawiam

Różnica jest taka że gdybym pepsi pił tyle ile yerby każdego dnia to nie smakowała by już tak samo po miesiącu a Yerba się nie zmienia tak jak kawa czy herbata
12-11-2011 22:10 Riv3n is offlineSend an Email to Riv3nSearch for Posts by Riv3nAdd Riv3n to your Buddy ListView the MSN Profile for Riv3n
adamoon
Junior Member

Registration Date: 13-09-2011

RE: Czy na serio smakuje wam yerba? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Riv3n napisał(a)
quote:
cooba_yerbowiec napisał(a)
Bardzo dobry i potrzebny temat. Otóż szczerze i na serio nie smakuje! Dużo bardziej smakuje mi np Pepsi ;p. Aczkolwiek, piję ją ze względów oczywistych / działanie i wpływ na zdrowie / . W smaku chyba większość jest podobna, ale można się do niego przyzwyczaić, a ja np się przyzwyczaiłem.

Pozdrawiam

Różnica jest taka że gdybym pepsi pił tyle ile yerby każdego dnia to nie smakowała by już tak samo po miesiącu a Yerba się nie zmienia tak jak kawa czy herbata

Gdybym pił tyle pepsi ile yerby to by mi kwas fosforowy zęby wyżarł Big Grin
Ja tam nie czuję pobudzenia, może czasami jak mi serce zacznie walić, piję dla smaku, uwielbiam pierwsze zalania.. Cool
13-11-2011 09:02 adamoon is offlineSend an Email to adamoonSearch for Posts by adamoonAdd adamoon to your Buddy List
Pages (10): « first ... « previous 8 9 [10] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Czy na serio smakuje wam yerba?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: