Yerba Mate Forum » Gatunki » Pajarito » Pajarito cocido jabłko-cynamon (saszetki) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Pajarito cocido jabłko-cynamon (saszetki)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Pajarito cocido jabłko-cynamon (saszetki) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yerba Mate Pajarito cocido jabłko-cynamon

Jest "ptaszek", jest jabłuszko, cynamonu brak Mad
Ogólnie, jak na saszetę całkiem przyzwoicie. Wyrazisty, ostry smak Pajarito + aromat soku jabłkowego. Można zalać ze dwa razy, bo intensywne, słabo się wypłukuje.

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez INES777: 22-02-2011 20:34.

22-02-2011 20:33 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
outlast outlast jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-2107.jpg

Data Rejestracji: 06-11-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...akurat ten gatunek moge kupic od reki...na taragujowe cymesy ni ma co liczyc....
faktycznie czuc w tym paharito jabcokowym cokolwiek mate? Nadaje sie? jesli tak to moze sie skusze, wlasnie na uzytek biurowy ( Bo mi sie pchanie suszu w specjalne bibulki do zaparzania nie sprawdza. Smakowo. Kompletnie).

Über uns ist es sternenklar,
drinnen glüht der Samowar

22-02-2011 20:56 outlast jest offlineWyślij email do: outlastSzukaj postów użytkownika: outlastDodaj outlast do Listy kontaktów
The Godfather

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez INES777
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdziwiłam się, bo po ekspresie nie spodziewałam się żadnej mocy...A JEDNAK.
Tutaj smak jabłka jest doś intensywny, jak nie lubisz kup w wersji klasik bez dodatków.

Do biura jak znalazł. W wypadku cocido Pajarito o dziwo, choć porcyjka mała, czuć jeszcze smaczek yerbki .

Może Taragui wanilia-miód się jeszcze trafi, w yerbamatestore było nawet kiedyś... ale wanilia-truskawka jest ogólnie dostępna, więc trzeba spróbować... Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

22-02-2011 21:18 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
Bonsai Bonsai jest kobietą
Triple Ace

Data Rejestracji: 25-11-2010

Mam pytanie techniczne - czy te saszetki zalewa się tak samo wodą o temperaturze 70-80'C?
02-03-2011 15:26 Bonsai jest offlineWyślij email do: BonsaiSzukaj postów użytkownika: BonsaiDodaj Bonsai do Listy kontaktów
The Godfather

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez INES777

Bonsai na paczce jest tylko wzmianka, żeby zalać wrzątkiem i odczekać 5 minut.
Ja zalewam nieprzegotowaną, jak za zwyczaj.

02-03-2011 18:41 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
Lord

Ja wlasnie za chwile sie zabieram do w/w, tylko skończę chińską żółtą Ding Gu Da Fang ( herbatę, zeby nie bylo wontplywosci Cool )

Po chwili -

No nie jest to zle, aromat ma, jak sie zblizy nos do naparu.

mysle, ze takie cos dla odmiany, do biura. Lepsze niz susz pchany w torebki bezchlorowe do zaparzania herbat sypanych ( to byla moja porazka, acz miala ostrzejszy smak).

Jednak uczciwie - lavado , dla mnie odskocznia biurowa, bo sprzet nie zasluguje na profanacje w godzinach pracy na szybko Big Grin , a to jest jak znalazl.

Gdyby nie miala tych dodatkow aroma typu wlasnie costam z cynamonu , przynajmniej nominalnie, to obawiam sie tez bylaby porazka bez jakiegokolwiek posmaku.

kolor herbatkowy, nic wspolnego z zielenią zasysanego tradycyjnego naparu.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez outlast: 09-04-2011 20:12.

09-04-2011 18:45 outlast jest offlineWyślij email do: outlastSzukaj postów użytkownika: outlastDodaj outlast do Listy kontaktów
Lord

Z tylko jednym zastrzeżeniem - ciężko nazwać to mate jak ktoś przyzwyczai sie do suszu. To taki herbapolek, owszem - mate-podobny.

Cocido ma jeszcze jedno fajne zastosowanie. Otóż zawartość 1 ( lub 2-ch) saszetki np.takiej jak ta jabcokowo-cynamonowa mozna wsypac sobie na dno naczynia przed usypaniem zasadniczej gorki suszu z normalnego opakowania. Efekt jest niezly, nie psuje suszu, mile dla nosa.

Cocido wybebeszone jako aromatyzator i dodatek do mate klasycznej.

Recomiendo

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez outlast: 16-04-2011 09:49.

15-04-2011 19:25 outlast jest offlineWyślij email do: outlastSzukaj postów użytkownika: outlastDodaj outlast do Listy kontaktów
oldakson95 oldakson95 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2324.jpg

Data Rejestracji: 03-02-2012

Dzisiaj przyszła do mnie paczka, a właściwie to dla mamy, która sypanej za bardzo nie lubi, a nawet jeśli to jej się nie chce z tym babrać. Pierwsze otworzenie paczki i zaskoczenie nie do końca pozytywne, bo na inny zapach byłem przygotowany. Włożyłem nos do pudełka i teraz poczułem radość, a mianowicie ładny kojący zapach. Zaparzyłem, odczekałem jakieś 6 minut i pierwsze spróbowanie. Naprawdę dobra i mocniejsza niż amanda w saszetkach, czyli plus dla pajarito. W smaku czuć takie jakby smażone jabłka i przebijającą nutę cynamonu. Posmakowała mi i na pewno przy następnych zakupach kupię więcej. Miła i rozgrzewająca dobra na wieczorne rozluźnienie i inne takie okazje. Zapakowana w kartonowe pudełko i tyle, czyli saszetki po prostu włożone bez pojedynczych folii. Polecam.

13-02-2012 23:43 oldakson95 jest offlineWyślij email do: oldakson95Szukaj postów użytkownika: oldakson95Dodaj oldakson95 do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Pajarito » Pajarito cocido jabłko-cynamon (saszetki)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: