Yerba Mate Forum » Gatunki » Campesino » Campesino Katuava + żeń-szeń » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Campesino Katuava + żeń-szeń
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Campesino Katuava + żeń-szeń Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Campesino Katuava + żeń-szeń

Skład: - Yerba Mate - Cedron - Żeń-szeń - Katuava (Erythroxilum catuaba) + esencja i olejek miętowy

Panie i Panowie, takiej odmiany było mi właśnie trzeba Pleased Pleased Pleased Pychotka. Główną nutę smakową stanowi cedron. Po przedawkowaniu Selecty z cedronem miałam wielkie opory, ale tutaj aromat jest naprawdę zrównoważony, w połączeniu z mentolowo-miętową nutką BOMBA.

Susz ...typowy paragwajski, oczywiście pylasty...jak w Selekcie...

Moc...opakowanie mówi, że "double Energia" - jak dla mnie przyzwoicie, ale SZAŁU NIE MA.

Generalnie podniecam Big Grin , tzn. polecam dla przełamania monotonni Smile Katuava, podobno działa jak afrodyzjak na mężczyzn, wg. niektórych z powodzeniem zastępuje panom Viagrę... chmmm... póki co brak danych Tongue

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
09-09-2011 14:46 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

09-09-2011 14:47
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Registration Date: 26-06-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

"chmmm... póki co brak danych" - znaczy brak widocznych objawów po zastosowaniu, czy też brak obiektów do przeprowadzenia testów? Wink

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
13-04-2012 15:18 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
oldakson95 oldakson95 is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2324.jpg

Registration Date: 03-02-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Testuj LeJarkoff. Czekamy na wyniki testów...

13-04-2012 15:43 oldakson95 is offlineSend an Email to oldakson95Search for Posts by oldakson95Add oldakson95 to your Buddy List
LeJarkoff
Lord

Sam na sobie? w życiu! Tongue

13-04-2012 15:51 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
LeJarkoff
Lord

no i proszę pokazało się i u nas Smile
tu

18-06-2012 21:19 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

widział tą yerbe ktoś gdzieś w Polsce?
czas na pierwszą analizę po paru zasypaniach.pobudzenie więcej niż średnie(w końcu double energy)a na zeńszeń liczyłem najbardziej tj.na jego połączenie z yerbą.kautava jeszcze nie potrzebna Wink i też nie wiem czy ją wyczuwam ale jak już jest to dobrze(ziółek nigdy nie za dużo)góruje olejek miętowy którego nie spodziewałem ponieważ nie doczytałem.nie żebym nie lubiał ale właśnie jego intesywność jest bardziej taka chemiczna(pasta do zebów czy inny płyn do naczyń)niż naturalny jak w innych(np.amanda,colon).idzie się przyzwyczaić ale może to być też moja wina bo wydaje się yerbą bardziej na zimno niż na ciepło,a ja za terrere nie przepadam.
przez orzeźwiający smak mięty przypomina mi taragui citros de litoral.pewnie do niej wracał.w skali do 10 siakieś 7

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by trebor: 24-05-2013 15:43.

23-04-2013 19:21 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
przemoo7
Newbie

Registration Date: 29-06-2013

Czy mozna sie jej spodziewac w sklepie YMS w najblizszym czasie?
29-06-2013 10:58 przemoo7 is offlineSend an Email to przemoo7Search for Posts by przemoo7Add przemoo7 to your Buddy List
Barw
Newbie

Registration Date: 31-01-2014

Witam pije yerbe już od 2 lat regularnie i ostatnio przez przypadek zamówiłem tą Campesino KATUAVA + GINSENG. Jako i że pracuje w sklepie zaparzyłem się napiłem i usiadłem na kase i raptem bach gorącą serce wali jak mlot wstałem i czułem się jak po narkotykach , maryśce czy po jakimś kwasie a nawet całej dolewki nie wypiłem tylko kilka lyków aż musiałem wstać i pobiegać na podwórku po śniegu haha. Jaka cholera tez ktoś tak miał jak ja ? ; D za kazdym razem jak ją pije tak jest , pajarito czy nawet ta z guarana nie działa jak ta czyżby jakiś miała narkotyczny skladnik?;p
pozdrawiam

31-01-2014 14:24 Barw is offlineSend an Email to BarwSearch for Posts by BarwAdd Barw to your Buddy List
klaudi
unregistered

Jakoś mi chyba najbardziej podchodzi, uwielbiam zamiast kawy Smile Tylko szkoda że jest ciężko dostępna :/

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by klaudi: 25-05-2015 16:16.

25-05-2015 16:16
Patrykyrtap
Newbie

Registration Date: 30-08-2016

Mam właśnie opakowanie, spróbowałem u kuzyna i od razu przekonałem się do tego źeby zacząć pić wgl yerba mate.
Ogólnie dużym plusem jest pobudzenie. Wypiłem ją podzas gdy miałem odebrać znajomego z wesela i nie spodziewałem się takiej energii po wypiciu (2 zalania około godziny 21-22).
Nie musiałem iść spać, pojechałem po znajomego około 4-5 i nie miałem problemu z zaśnięciem po powrocie do domu.
Kuzyn mówił, że nie posmakuje mi i polecał wyplucie pierwszego łyka. Nie zrobiłem tego, bo smak świetny.
Kupiłem również paczkę taragui energia i dam małe porównanie.
"Podobno działa jak afrodyzjak" - piłem w nieodpowiedniej sytuacji to sprawdzę w odpowiedniej 😊
Viagry nie potrzebuję bo za młody jestem to nie porównam 😊
30-08-2016 19:00 Patrykyrtap is offlineSearch for Posts by PatrykyrtapAdd Patrykyrtap to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Campesino » Campesino Katuava + żeń-szeń

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: