Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Despalada ( sin Palo -bez gąłazek ) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (4): « first ... « previous 2 3 [4] Post New ThreadPost Reply
Rosamonte Despalada ( sin Palo -bez gąłazek )
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Bartocha Bartocha is a male
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Registration Date: 25-06-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dlatego z Rosamonte , Despaladę lubię najbardziej Tongue

07-02-2012 23:40 Bartocha is offlineSend an Email to BartochaSearch for Posts by BartochaAdd Bartocha to your Buddy List
Shusty
Member

Registration Date: 24-01-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Po spróbowaniu różnych Yerb Despalada została moją ulubioną. Bardziej odpowiada mi jej smak niż w Especial. Lekki cierpki smaczek, ale bez jakiejś niedobrej dużej goryczy. CDM biała za bardzo mi przegniłym zielskiem z bagna pachniała i smakowała(przez to żołądek też niepokój odczuwał) , Kraus organiczny pachniał i smakował siankiem suchym, a Rosamonte Especial dymem, ma go też Despalada ale się tak nie narzuca.

Uwielbiam ten smak i od teraz zawsze będzie mi się kojarzył ze słowem Yerba. Co do działania to nie potrafię określić czy działa, bo albo nie działa albo nie umiem poczuć u siebie pobudzenia. Fakt senny nie jestem jak zazwyczaj, ale też nie czuję się pobudzony. (Pewnie ma też wpływ na to, że nie sypię 3/4 naczynka aż, ale zalewam wielokrotnie i dosypuję suszu co jakiś czas)

Baila baila salsa
Ven aqui a mover esos pies
14-02-2012 14:44 Shusty is offlineSend an Email to ShustySearch for Posts by ShustyAdd Shusty to your Buddy List
grzegorz b grzegorz b is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13042.jpg

Registration Date: 23-02-2012

Pierwszy raz z R Despaladą zaliczony. Nieco mocniej pobudza. Dobraaa.

edit:

I faktycznie wolniej się wypłukuje.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by grzegorz b: 29-03-2012 17:23.

27-03-2012 08:45 grzegorz b is offlineSend an Email to grzegorz bHomepage of grzegorz bSearch for Posts by grzegorz bAdd grzegorz b to your Buddy List
grzegorz b grzegorz b is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13042.jpg

Registration Date: 23-02-2012

Dzisiaj wczesno popołudniowym nabiciem przy pierwszym zalaniu coś mnie zaniepokoiło. Jak by skwaszona Evil
Co mogłem spitolić? Za gorąca woda?

10-04-2012 23:02 grzegorz b is offlineSend an Email to grzegorz bHomepage of grzegorz bSearch for Posts by grzegorz bAdd grzegorz b to your Buddy List
Cyntel Cyntel is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2147.jpg

Registration Date: 06-06-2011

Możliwe, ze zbyt ciepłą wodą zalałeś.
Mi ta Rosamonte bardziej smakuje niż Rosamonte Especial i jakby lepiej pobudza Smile
10-04-2012 23:16 Cyntel is offlineSend an Email to CyntelSearch for Posts by CyntelAdd Cyntel to your Buddy List
SIORBACZ POSPOLITY SIORBACZ POSPOLITY is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2136.jpg

Registration Date: 29-08-2010

Rosamonte Despelada... moim zdaniem najbardziej intensywna w smaku i działaniu yerba z rodziny Rosamonte. Jest moją ulubioną yerbą ze względu na ilość energii którą dostarcza oraz za smak wyrazisty, drewniano dymny, wyczuwalna nutka aromatu róży. Wolno traci swój smak co oznacza że możemy rozkoszować się dłużej jej aromatem ( ilość zalań około 7-10 razy n 50g suszu).

13-04-2012 10:38 SIORBACZ POSPOLITY is offlineSend an Email to SIORBACZ POSPOLITYHomepage of SIORBACZ POSPOLITYSearch for Posts by SIORBACZ POSPOLITYAdd SIORBACZ POSPOLITY to your Buddy List
Petrusso
Junior Member

/images/avatars/avatar-2379.jpg

Registration Date: 27-04-2012

Moja yerba nr 1 siorbię ją z dodatkiem miodu gryczanego, zawsze wtedy mnie podwójnie kopie. Potrafi trzymać naprawdę długo. Na początku ciężko było się przyzwyczaić do smaku ale teraz wchodzi jak piwo Big Grin
29-04-2012 00:52 Petrusso is offlineSend an Email to PetrussoSearch for Posts by PetrussoAdd Petrusso to your Buddy List
de99ial de99ial is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2366.jpg

Registration Date: 13-04-2012

quote:
Petrusso napisał(a)
Moja yerba nr 1 siorbię ją z dodatkiem miodu gryczanego, zawsze wtedy mnie podwójnie kopie. Potrafi trzymać naprawdę długo. Na początku ciężko było się przyzwyczaić do smaku ale teraz wchodzi jak piwo Big Grin

Ten miód gryczany to efekt placebo Smile Poza słodyczą nie daje niczego więcej Wink No ale jak rozumiem właśnie po to go dodajesz aby złagodzić smak.
30-04-2012 10:51 de99ial is offlineSend an Email to de99ialHomepage of de99ialSearch for Posts by de99ialAdd de99ial to your Buddy List
stillaliv stillaliv is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2393.jpg

Registration Date: 30-03-2012

Po całej serii innych, przeróżnych yerb przyszedł i u mnie czas na Rosamonte.
A na początek wybór padł właśnie na Despaladę. No i przyznam - smak...uroczy Pleased
Coś nawet jakby lekko słodkawy, jak dla mnie Roll Eyes . Ale może to wynika trochę z wcześniejszego przepicia Noblezą sin palo?. Mocy na razie specjalnie nie odczułem, choć właściwie nie skupiałem na tym uwagi.
Nie ma co. Spodobała mi się Tongue

16-05-2012 21:15 stillaliv is offlineSearch for Posts by stillalivAdd stillaliv to your Buddy List
patrykl patrykl is a male
Newbie

Registration Date: 03-10-2012

Dla mnie to numer jeden. Zaczynałem od tej Yerby i cały czas pozostaje tą najlepszą.
03-10-2012 09:49 patrykl is offlineSend an Email to patryklSearch for Posts by patryklAdd patrykl to your Buddy List
yellowsnow yellowsnow is a male
Newbie

Registration Date: 25-08-2012

Najlepsza z wszystkich Rosamonte. Starcza na 5-6 zalań, jestem jeszcze amatorem yerby (yerbuje od kwietnia) i pierwsze zalanie jest trochę za mocne mi ale tak to jest pyszna. Mega mnie pobudza i nie zapycha bombili

10-10-2012 21:49 yellowsnow is offlineSearch for Posts by yellowsnowAdd yellowsnow to your Buddy List
kamil618a kamil618a is a male
Member

/images/avatars/avatar-2616.jpg

Registration Date: 01-02-2011

Jest to jedna z moich ulubionych yerb ale na wieczór się raczzej nie nadaje zwłaszcza jeżeli rano ma zamiar się wcześnie wstać, ponieważ dość mocno pobudza. Jest właściwie jedyną yerbą, której działanie faktycznie odczuwam. No i oczywiście smak bardzo dobry Smile
14-04-2013 18:25 kamil618a is offlineSend an Email to kamil618aSearch for Posts by kamil618aAdd kamil618a to your Buddy List
sonyerik
Full Member

/images/avatars/avatar-22139.png

Registration Date: 31-07-2016

Despalada reaktywacja.Smile

10-02-2017 16:24 sonyerik is offlineSend an Email to sonyerikSearch for Posts by sonyerikAdd sonyerik to your Buddy List
aru1980
Double Ace

/images/avatars/avatar-3904.png

Registration Date: 10-01-2014

...tymczasem nad morzem...

aru1980 has attached this image (reduced version):

20170305_122102.jpg
05-03-2017 12:31 aru1980 is offlineSend an Email to aru1980Search for Posts by aru1980Add aru1980 to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

Bunkrów nie ma, ale też jest fajnie Big Grin

05-03-2017 19:51 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Registration Date: 18-02-2010

Różni się smakowo czymś w porównaniu do starego czerwonego opakowania?
17-03-2017 13:11 yzihs is offlineSend an Email to yzihsSearch for Posts by yzihsAdd yzihs to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Nie wiem,pomijam próbowanie opakowań. Wink A tak poważnie smak na plus, wyglądawo jak elaborada. Czy tylko mi się wydaje że despelada przed zniknięciem z rynku to były same listki?
17-03-2017 20:52 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

No co Ty Trebor. Despalada jak elaborada???
Moja jeszcze na półce zamknięta

17-03-2017 23:12 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

quote:
trebor napisał(a)
Nie wiem,pomijam próbowanie opakowań. Wink A tak poważnie smak na plus, wyglądawo jak elaborada. Czy tylko mi się wydaje że despelada przed zniknięciem z rynku to były same listki?

Otwarta - miałeś 100% racji patyki obecne wygląd trochę jak elaborada. Pobudzenie bardzo "silvuple" Pleased

RaR has attached this image (reduced version):

IMG_20170410_132519.jpg

10-04-2017 13:30 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
Pages (4): « first ... « previous 2 3 [4] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Despalada ( sin Palo -bez gąłazek )

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: