Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Hierbas del Litoral » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Taragui Hierbas del Litoral
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Kacper17 dzisiaj wszytko ci się ewidentnie z Amandzią kojarzy

wiesz co jest lepsze od Taragui Lioral - Taragui Citricos del Litoral Big Grin

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
30-12-2010 17:23 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

w tym temacie jest opisywana hierbas&litoral?czy mozna by jaśniej poprawić nagłówek.wracając do tej yerby.pychota
27-03-2012 08:59 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Mus_Jagodowy Mus_Jagodowy is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-2277.jpg

Registration Date: 21-01-2012

Nadmorskie zioła :) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Przepyszna Big Grin
Moim zdaniem nie nadaje się do picia codziennie, tylko tak "od święta". Dość slabo pobudza, ale jak dla mnie ma taki słodkawo- egzotyczny smak... Kiedy będąc w pracy zamknę oczy i pociągnę kilka łyków, kompletnie nie myślę o towarzyszącym mi zmęczeniu i czuję się, jakbym przeniosła się na jakieś spokojne wyspy Ameryki Środkowej (ogólnie robi mi się tak hmmmmmm..... ziołowo Big Grin )

Tak więc podsumowując- Mate pyszna w smaku, ale na mnie osobiście nie działa zbyt pobudzająco- tak delikatnie (porównywalnie jeśli chodzi o pobudzenie do mocnej herbaty zielonej).

Generalnie polecam Smile

29-05-2012 21:15 Mus_Jagodowy is offlineSend an Email to Mus_JagodowySearch for Posts by Mus_JagodowyAdd Mus_Jagodowy to your Buddy ListView the MSN Profile for Mus_Jagodowy
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Hierbas del Litoral

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: