Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Zagłębie Dąbrowskie » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Zagłębie Dąbrowskie
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
panoramix panoramix is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1479.jpg

Registration Date: 13-01-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wygooglałem sklepik z D. G. , siedziba firmy jest w Dąbrowie Górniczej natomiast magazyn w Sosnowcu, istnieje możliwość umówienia się na odbiór osobisty, przy następnych zakupach spróbuję się z gościem zdzwonić.

http://www.yerba-art.pl/sklep/

Pozdrowienia dla Zagłębiaków .
15-01-2010 19:33 panoramix is offlineSend an Email to panoramixSearch for Posts by panoramixAdd panoramix to your Buddy List
Errthina Errthina is a female
Member

/images/avatars/avatar-1534.jpg

Registration Date: 21-02-2010

Smile Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Sosnowiec Al. Zwycięstwa mała kawiarnio-herbaciarnia
- susz na wagę 6zł / 50g
- 3 rodzaje
- trzymają w słojach, sprzedają w woreczkach

Dąbrowa Górnicza Real-Pasaż Herbaty Świata ARKO
- susz na wagę 7zł / 50g
- 4 rodzaje
- trzymają w puszkach, sprzedają w torebkach papierowych

susz na wagę to prawdopodobnie:
1. z trawą cytrynową http://www.yerbamarket.com/product-pol-9...imon-500-g.html
2. z kwiatuszkami http://www.yerbamarket.com/product-pol-1...towa-500-g.html

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Errthina: 28-02-2010 11:08.

24-02-2010 23:03 Errthina is offlineSend an Email to ErrthinaSearch for Posts by ErrthinaAdd Errthina to your Buddy List
Tenebra Tenebra is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1586.jpg

Registration Date: 17-03-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
panoramix napisał(a)
Wygooglałem sklepik z D. G. , siedziba firmy jest w Dąbrowie Górniczej natomiast magazyn w Sosnowcu, istnieje możliwość umówienia się na odbiór osobisty, przy następnych zakupach spróbuję się z gościem zdzwonić.

http://www.yerba-art.pl/sklep/

Pozdrowienia dla Zagłębiaków .

Kupowałem tam swoją pierwszą yerbę, w sprawie odbioru osobistego kontakt bez problemu mailem ale zawsze lepiej zadzwonić żeby nie było niedomówień. Wśród internetowych sklepów ceny nie najniższe ale pod uwagę trzeba brać to że odpada przesyłka.

Sklepik przy Owsianej też w porządku, 8zł. Triumfo a coś koło 5zł. za Amandy smakowe, z ziołami i zwykła. Ceny za 100g, więc przy większych zakupach drogo. (yerba sypana prosto z oryginalnej torebki nie z puszek ani ze słojów)

Pozdrawiam Zagłębiaków
05-04-2010 23:30 Tenebra is offlineSearch for Posts by TenebraAdd Tenebra to your Buddy List
stuart
Newbie

Registration Date: 19-05-2010

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu w którym znajdziecie Yerbę czołowych producentów w niskich cenach . W ofercie typowo męskie odmiany jak i ziołowe, owocowe. Sklep dopiero się rozkręca wkrótce poszerzymy swój arsenał. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz yerby na miejscu bardzo szeroki asortyment pszczeli od miodu do kosmetyków "pszczelich".
Zapewniam ceny niższe niż np. w Katowicach. Szukasz czegoś wyjątkowego? Zobaczymy co da się zrobić Wink
Sklep mieści się na targowisku przy ulicy 1000-lecia (budki) w Dąbrowie
Górniczej. Kiosk nr. 125 na przeciw sklepu zielarskiego, knajpy.
Nieopodal duży parking.

www.trutowisko.com (już niedługo czytelna mapa)

Czynne codziennie od 10 do 16

Kontakt: 504 097 818

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by stuart: 19-05-2010 20:11.

19-05-2010 20:01 stuart is offlineSend an Email to stuartHomepage of stuartSearch for Posts by stuartAdd stuart to your Buddy List
Paulsilber Paulsilber is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-1719.gif

Registration Date: 14-08-2009

Witam , odwiedził może ktoś sklep www.trutowisko.com ? Jest sens tam jechać ( jakieś przystępne ceny , wybór ... ).
20-07-2010 12:21 Paulsilber is offlineSend an Email to PaulsilberSearch for Posts by PaulsilberAdd Paulsilber to your Buddy List
skubip
Newbie

Registration Date: 09-09-2010

Witam widzialem ze intersuje was adres herbaciarni na Pogoni
Herbaciarnia Marznie ul.Grochowa 1 sosnowiec 41-200 (kolo pizzeri stonehenge)
osobiscie polecam yerbe IQ fajna mieszanka no i szarlotka z lodami hehehe
Lokal dopiero sie rozwija co chwile pojawiaja sie nowe herbatki ,yerba itp takze niestety menu maja troszko nieaktualne mysle ze niedlugo je uaktualnia ,najlepiej pytac kelnerke napewno cos fajnego poleci
09-09-2010 20:40 skubip is offlineSend an Email to skubipSearch for Posts by skubipAdd skubip to your Buddy List
echna echna is a female
Newbie

Registration Date: 07-12-2010

odp Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam. Jestem tutaj pierwszy raz, i dopiero chcę zacząć moją "przygodę" z yerbą. Ale w sprawie tematu tutaj poruszanego mam kilka informacji. Na pogoni są 2 sklepy z yerbą (chociaz nie jestem na 100% pewna czy jeden z nich nadal działa). Pierwszy to na Owsianej, jak już ktoś zdążył napisać, a drugi to "Smaki orientu" po tej samej stronie co kościół św Tomasza. Jadąc od ślimaka w stronę będzina, to zaraz za zakrętem na żeromskiego. A jeśli chodzi o herbaciarnię Marzenie to nie jestem pewna czy sprzedają suchą, wiem że serwują. A herbaciarnię mogę polecić, świetne herbaty, i jedzonko wspaniałe i ta super atmosfera. Jeśli mamy czas, to miło tam posączyć sobie yerbę. Zaraz będę studiowała na forum w co powinnam na początek się zaopatrzyć (chociaż już pewne podstawy znam). Pozdrawiam
07-12-2010 20:46 echna is offlineSend an Email to echnaSearch for Posts by echnaAdd echna to your Buddy List
piotrekkurde piotrekkurde is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1695.jpg

Registration Date: 11-01-2010

w herbaciarni obok stonehenge jedynie serwują, suszu żadnego (ani herbat ani yerby) nie sprzedają, no chyba że coś się zmieniło, bo pytałem już dobre pół roku temu i od tego też czasu tam nie byłem.
poza tym koło biedronki jest sklep zielarski/herbaciarnia nie wiem co to za ulica (może to wspomniana owsiana, ale wydaje mi się że powinna to być żytnia bo od strony żytniej jest wejście) i tam również można było kupić yerbę, z oryginalnych paczek na wagę. ale nie opłacało się to ani trochę, podobnie jak w sklepie smak orientu. radzę zamówić przez internet, jeśli nie posmakuję to można wtedy oddać mi Big Grin
08-12-2010 00:39 piotrekkurde is offlineSend an Email to piotrekkurdeHomepage of piotrekkurdeSearch for Posts by piotrekkurdeAdd piotrekkurde to your Buddy List
piotrekkurde piotrekkurde is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1695.jpg

Registration Date: 11-01-2010

byłem niedawno w delikatesach, czy jak to się zwie, w każdym razie w tym spożywczaku w plazie w sosnowcu - i w dziale herbacianym leżała amanda niebieska pół kilo w papierze i w worku, obie w całkiem słusznych cenach zwłaszcza jak na ten drogi sklep - w worku chyba 20zł, a w normalnym opakowaniu 18 za rzeczone pół kilo
14-12-2010 23:58 piotrekkurde is offlineSend an Email to piotrekkurdeHomepage of piotrekkurdeSearch for Posts by piotrekkurdeAdd piotrekkurde to your Buddy List
lewak lewak is a male
Newbie

Registration Date: 22-12-2010

hmm
jak cos to ja chętnie się piszę na wspólne zakupy...
moze nawet by sie mozna dogadac któryms z tych lokali kiedyś coby sobie jakieś degustacje robić...
świeżak jestem , zaczyna mi się to podobać i chetnie bym poprobowal wielu ale jak mi ma to ktos ze sloja sypać a nie z oryginalnie przy mnie otwartego opakowania to jakos mam obiekcje.... w barze mi raczej nikt nie sciemnia że to co leje to bolls tylko zeby bylo wygodniej lac i zeby nie stracil smaku to do karafki przelali....

dodatkowo - jak kto tez z okolicy jest na etapie testow... to zeby bylo taniej mozna kilka paczek na raz wziac porozdzielac a taniej wyjdzie niz te zestawy testowe... czy na wage kupowanie po 50g co juz jest wg mnie totalnym przegieciem
22-12-2010 16:41 lewak is offlineSend an Email to lewakSearch for Posts by lewakAdd lewak to your Buddy List
Rampaage
Newbie

Registration Date: 20-03-2012

Ja znalazłem w Sosnowcu dwa miejsca gdzie można kupić Yerbę: ul. Modrzejowska (na końcu ulicy jest taka mała herbaciarnia) i al. Zwycięstwa.Ale nie polecam- 50g Yerby kosztuje 7 zyla... i mają całe trzy gatunki do wyboru
21-03-2012 13:13 Rampaage is offlineSend an Email to RampaageSearch for Posts by RampaageAdd Rampaage to your Buddy List
hansavritson hansavritson is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-2395.jpg

Registration Date: 18-05-2012

Sosnowiec "Plaza" - w "Delimie" jest Amanda 0,5 kg za 19.90 zł.

Najtaniej jednak zawsze na Allegro.
18-05-2012 09:56 hansavritson is offlineSend an Email to hansavritsonSearch for Posts by hansavritsonAdd hansavritson to your Buddy List
Paulsilber Paulsilber is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-1719.gif

Registration Date: 14-08-2009

W markecie Leclerc (Sosnowiec - Zagórze) można dostać bodajże Amande (cena ok. 20 zł za 0,5 kg).
22-07-2012 18:19 Paulsilber is offlineSend an Email to PaulsilberSearch for Posts by PaulsilberAdd Paulsilber to your Buddy List
med-com med-com is a male
Newbie

Registration Date: 29-09-2012

Wszystkich chętnych którzy mają ochotę na dobra Yerbe w atrakcyjnych cenach zapraszam do kontaktu. Z chęcią nasza mała firma wszystkich wspomoże bezproblemowym zakupem oryginalnej Yerby.
Pozdrawiam Smile

kontakt: 515 319 714
29-09-2012 14:41 med-com is offlineSend an Email to med-comSearch for Posts by med-comAdd med-com to your Buddy List
echna echna is a female
Newbie

Registration Date: 07-12-2010

W herbaciarni "Marzenie" już można kupić susz. Ale atmosfera świetna, żeby na miejscu troche "posiorbać". Moje ulubione miejsce, nie tylko na herbatkę.
11-10-2012 11:20 echna is offlineSend an Email to echnaSearch for Posts by echnaAdd echna to your Buddy List
MonkaD MonkaD is a female
Junior Member

/images/avatars/avatar-2488.jpg

Registration Date: 28-10-2012

Witam. Dzisiaj kupiłam niebieską Amandę 0,5 kg w Delimie w Plazie za 16,99 zł. Była też Amanda smakowa w saszetkach.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by MonkaD: 29-10-2012 19:16.

29-10-2012 19:15 MonkaD is offlineSend an Email to MonkaDSearch for Posts by MonkaDAdd MonkaD to your Buddy List
MonkaD MonkaD is a female
Junior Member

/images/avatars/avatar-2488.jpg

Registration Date: 28-10-2012

I znalazłam jeszcze jeden sklep, nabyłam CBSe Silueta. Strasznie ta Amanda mocna, już wolę pył niż takie kopanie. A sklep jest na Jagiellońskiej w Katowicach, mają też różne ekologiczne cuda, wypróbowałam parę, mniam.
30-10-2012 20:39 MonkaD is offlineSend an Email to MonkaDSearch for Posts by MonkaDAdd MonkaD to your Buddy List
sakul
Newbie

Registration Date: 15-03-2013

Sosnowiec "Plaza" - w "Delimie" jest promocja i niebieska Amanda oraz El Gaucho kosztuje po 13,99 Wink

Poszedlem kupic tylko amande myslac ze bedzie pewnie kosztowac z 20zl ale widzac taka promocje az szkoda bylo nie kupic i El Gaucho na sprobowanie Wink
27-06-2013 12:25 sakul is offlineSend an Email to sakulSearch for Posts by sakulAdd sakul to your Buddy List
BrilliantDream BrilliantDream is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-4142.jpg

Registration Date: 29-03-2014

Jutro pomknę do Plazy zobaczyć co tam w Yerbach piszczy Smile nawet mi przez myśl nie przeszło że w tym sklepie mogę ją znależć . W marketach widziałam Yerbke ale saszetkową Smile
29-03-2014 18:21 BrilliantDream is offlineSend an Email to BrilliantDreamSearch for Posts by BrilliantDreamAdd BrilliantDream to your Buddy List
Reak. Reak. is a male
Newbie

Registration Date: 25-10-2014

Dla tych, którzy jeszcze tego nie odkryli - Kuchnie Świata w Galerii przy katowickim dworcu.
Całkiem ładny wybór yerby. Ceny w przedziale 23-29 zł za paczki 0.5 kg.
28-10-2014 19:21 Reak. is offlineSearch for Posts by Reak.Add Reak. to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Zagłębie Dąbrowskie

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: