Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Oddam Zestaw Amanda (drewniane naczynko) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadThread is closed
Oddam Zestaw Amanda (drewniane naczynko)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
rbrzezinski rbrzezinski is a male
Newbie

Registration Date: 21-08-2012

Oddam Zestaw Amanda (drewniane naczynko) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam,

Ja w temacie kupiłem bo musiałem coś na szybko kupić Smile . Yerby odsypane 3 razy i naczynko też używane 3 razy. Jak ktoś chętny to proszę o adres do wysyłki.
23-08-2012 08:48 rbrzezinski is offlineSend an Email to rbrzezinskiSearch for Posts by rbrzezinskiAdd rbrzezinski to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Zestaw DOUBLE ENERGY Tylko: 45.00 zł

23-08-2012 08:49
sobolk sobolk is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2157.jpg

Registration Date: 01-07-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

O, to ja chętnie przyjmę, bo od roku piję ze zwykłego kubka Big Grin Już leci PW Wink

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by sobolk: 23-08-2012 16:51.

23-08-2012 16:50 sobolk is offlineSend an Email to sobolkSearch for Posts by sobolkAdd sobolk to your Buddy List
rbrzezinski rbrzezinski is a male
Newbie

Registration Date: 21-08-2012

Thread Starter Thread Started by rbrzezinski
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Oddane użytkownikowi kubitron.
24-08-2012 07:31 rbrzezinski is offlineSend an Email to rbrzezinskiSearch for Posts by rbrzezinskiAdd rbrzezinski to your Buddy List
kubitron kubitron is a male
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Registration Date: 04-07-2010

Właśnie odebrałem paczkę Wink

24-08-2012 09:08 kubitron is offlineSend an Email to kubitronHomepage of kubitronSearch for Posts by kubitronAdd kubitron to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Amanda trafiła we właściwe ręce Smile Kubi czekamy na fotosy zadowolonego użytkownika Smile

Transakcja błyskawiczna, temat zamykam., bo już nieaktualny Smile

rbrzezinski- mam nadzieję, pozostanie w naszej wspólnocie yerbopijców Smile