Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » pluję fusami » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
pluję fusami
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
mcalus
Newbie

Registration Date: 16-01-2008

pluję fusami Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

POMOCY! Jestem po trzech dniach picia yerba mate.Wszystko jest ok, tylko bardzo mnie irytuje,że za każdym pociągnięciem mam w ustach fusy.Piję Amandę Elaboradę za pomocą bombilli ze sprężynką /ponoć dwukrotne filtrowanie/ Czy to tak musi być?Czy jest na to jakaś rada?
16-01-2008 14:04 mcalus is offlineSend an Email to mcalusSearch for Posts by mcalusAdd mcalus to your Buddy List
slomek slomek is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-320.jpg

Registration Date: 12-12-2007

RE: pluję fusami Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A może mieszasz bombilla po zalaniu Yerby wodą?
Po zalaniu nie powinno się nawet bombilli ruszać w tykwie.
Pierwsze zassanie moze wiazac sie z fusami... pozniej znacznie mniej (ale tez sie moze zdarzyc Wink )

16-01-2008 14:48 slomek is offlineSend an Email to slomekHomepage of slomekSearch for Posts by slomekAdd slomek to your Buddy List
mcalus
Newbie

Thread Starter Thread Started by mcalus
RE: pluję fusami Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie ruszam bombillą.Przed zalaniem wodą mate przechylam i potrząsam,aby pył znalazł sie na górze.Chyba muszę poszukac bombilli z mniejszymi dziurkami i pić yerbę liściastą.
16-01-2008 16:06 mcalus is offlineSend an Email to mcalusSearch for Posts by mcalusAdd mcalus to your Buddy List
b4s b4s is a male
Junior Member

Registration Date: 14-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Spraw sobie bombille nr 21, zapomnisz o pyle w ustach...
16-01-2008 16:22 b4s is offlineSend an Email to b4sSearch for Posts by b4sAdd b4s to your Buddy List
gerard_o gerard_o is a male
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Registration Date: 11-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

nr 21? potrójnie filtrowana? Big Grin
Ale ze 'zwykłej' bombilli też się da pić Yerbe bez fusów. Mi przynajmniej się to udaje... A może akurat ta Yerba jest taka... drobna. szczerze mówiąc nie kojarzę. Spróbuj yerby bez pyłu, a bombille wkładaj przed zalaniem.

16-01-2008 17:00 gerard_o is offlineSend an Email to gerard_oSearch for Posts by gerard_oAdd gerard_o to your Buddy List
Arbo Arbo is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-881.jpg

Registration Date: 03-01-2008

.. może wystarczy wolniej wciągać? .. w moim przypadku - wolne wciąganie pomaga nie wciągać fusiaków Pleased ..

16-01-2008 17:05 Arbo is offlineSend an Email to ArboSearch for Posts by ArboAdd Arbo to your Buddy List
rastuch rastuch is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-309.jpg

Registration Date: 08-01-2008

zmien bombille , miałem dokładnie to samo czułem sie jakbym palił popularne, po zamianie wszystko tak jak potrzeba

rastuch

16-01-2008 17:07 rastuch is offlineSearch for Posts by rastuchAdd rastuch to your Buddy List
Jane Enem Jane Enem is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-314.jpg

Registration Date: 12-01-2008

Myślę że można zmienić sitko... ja mam właśnie wymienne sitko z mniejszymi dziurkami.. musisz pozaglądać czy są mniejsze sitka
17-01-2008 19:30 Jane Enem is offlineSend an Email to Jane EnemSearch for Posts by Jane EnemAdd Jane Enem to your Buddy List

Zauważyłem w sumie też tak sobie, że jak się nieostrożnie zalewa Yerbkę wodą to kotłuje się ona w naczynku, co możemy ostatecznie stwierdzić wyczuwając fusy w ustach. Więc spokojnie zalewajmy... jak wam się ręcę trzęsą po kolejnym zalaniu, to proponuję poprosić kogoś obok o zalanie Big Grin

21-01-2008 03:32 gerard_o is offlineSend an Email to gerard_oSearch for Posts by gerard_oAdd gerard_o to your Buddy List
mcalus
Newbie

Thread Starter Thread Started by mcalus

Serdeczne dzięki za radę ! Bombilla nr 21 definitywnie rozwiązała problem z fusami !
22-01-2008 11:57 mcalus is offlineSend an Email to mcalusSearch for Posts by mcalusAdd mcalus to your Buddy List

Od tego jest Big Grin

22-01-2008 13:21 gerard_o is offlineSend an Email to gerard_oSearch for Posts by gerard_oAdd gerard_o to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » pluję fusami

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: