Yerba Mate Forum » Gatunki » yerba organiczna » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
yerba organiczna
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

yerba organiczna Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Obok, tak zwanych, yerb regularnych, istnieja tez yerby organiczne. Ich uprawa odbywa sie zupelnie 'naturalnie' czyli bez nawozow sztucznych, pestycydow, fungicydow itp. chemikaliow. Czyli ze uprawa jest duzo tansza, bo bez wydatkow na srodki chemiczne.
Ale ich cena przewyzsza ceny yerb 'normalnych'.

I tu nasuwa mi sie pytanie: pomijajac ich (wysoka) cene, czy na prawde sa one warte tejze ceny i w czym one sa lepsze od innych?

Nazwy: Anna Park, Alianza Agricola, Aura, Don Bosco, Hierbas del Oasis, La Oberena, Roapipo, Titrayju, De las Flores, Mbopicua, Indio, Jesper, Yemico, Picada vieja.

15-01-2013 17:25 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

15-01-2013 17:25
saku saku is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1508.jpeg

Registration Date: 22-02-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie wiem jak to się ma do ilości szkodliwych substancji, natomiast różnica zauważalna to smak. Na przykładzie Kraus'a mogę powiedzieć że nie czuć tak tej charakterystycznej wędzonki, dymnego posmaku. Wydaje mi się że smak jest również mniej "głęboki", przynajmniej w moim odczuciu. Czy to znaczy że smak jest gorszy? Niekoniecznie. Miła odmiana od "ciężkich" yerb które pija się na codzień.

Kontakt Skype STRAŻNIKA FORUM- saku_sk
15-01-2013 20:52 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

Thread Starter Thread Started by maga1327113
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mi akurat Kraus organica nie podchodzi, chyba z dodatkami (skorka cytrynowa itp.).
Sa tez yerby organiczne typu barbacua.

Koszty produkcji sa wyzsze, bo sa to przewaznie male rodzinne przedsiebiorstwa w przeciwienstwie do duzych koncernow, gdzie wszystko jest zmechanizowane. Tam w glownej mierze to praca ludzka. I mimo mniejszych wydatkow na srodki utrzymania, cena ich jest wyzsza od tych z duzych zakladow.

Ale czy takie yerby sa warte swojej ceny? Ja rozumiem: zywnosc zdrowa, ekologiczna.
Widac, ze yerba yerbie nie rowna. Kazda paczka / marka to inna zawartosc.

15-01-2013 21:01 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
kladacy_na_mate kladacy_na_mate is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1801.png

Registration Date: 26-05-2009

Zależy dla kogo. Dla mnie wszystko co ma mniej nawozów / chemii jest lepsze.

Także są warte swojej ceny.

15-01-2013 21:08 kladacy_na_mate is offlineSend an Email to kladacy_na_mateSearch for Posts by kladacy_na_mateAdd kladacy_na_mate to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » yerba organiczna

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: