Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Jaką chciałbyś koszulkę? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (13): « first ... « previous 10 11 [12] 13 next » Post New ThreadPost Reply
Poll: Z jakim napisem chciałbyś koszulkę?
yerba mate :) 166 44.03%
yerboholik 94 24.93%
yerbochłon 35 9.28%
yerbopijca 32 8.49%
yerbak 25 6.63%
yerbochlej 18 4.77%
yerbnik 5 1.33%
yerbopij 2 0.53%
Total: 377 Votes 100%

Jaką chciałbyś koszulkę?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Rickey Rickey is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2100.jpg

Registration Date: 29-03-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

cytat:
INES777 napisał(a)
Jakieś obce łapy na moim biuście...no weź...i ta rurka w rękach wygląda trochę perwersyjnie Big Grin

no to zawsze na plecki tę grafikę a z przodu duuuży dekolt. Wink

Big Grin
28-12-2011 16:50 Rickey is offlineSend an Email to RickeyHomepage of RickeySearch for Posts by RickeyAdd Rickey to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

I co z tymi koszulkami? gdzie mozna je znalezc? W yerbamarkecie sa takie do niczego.

Dolaczylam do was przed chwila (tzn.3 tygodnie temu), wy gadacie o tych koszulkach od roku 2007 i co? jeszcze nikt niczego nie zrobil? Tez bym chciala koszulke, moze byc platna (lub bezplatna) ale niech BEDZIE gdzies do kupienia bo robota nadruku wlasnym przemyslem przypomina mi lata 80' (przasny komunizm, kiedy to niczego nie bylo oprocz sprzedawczyni w sklepie).

19-04-2012 21:53 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
de99ial de99ial is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2366.jpg

Registration Date: 13-04-2012

Ja bym chciał koszulkę "Lubię sobie yerbnąć"
20-04-2012 11:12 de99ial is offlineSend an Email to de99ialHomepage of de99ialSearch for Posts by de99ialAdd de99ial to your Buddy List
wsck wsck is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1753.jpg

Registration Date: 21-05-2010

a ja koszulkę z takim obrazkiem, tylko bez otoczki (kółka)

sklepy.wsck.pl - Aktualizowana lista sklepów z Yerbą
Mój zestaw
22-04-2012 13:49 wsck is offlineSend an Email to wsckHomepage of wsckSearch for Posts by wsckAdd wsck to your Buddy List
Mario33 Mario33 is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2044.jpg

Registration Date: 08-01-2011

Chyba nie wielki znaczek zapożyczony z pajarito, całkiem nie źle wyglądałby.

Oczywiście bez nazwy i tylko sam wróbel na gałązce

Mario33 has attached this image (reduced version):

pajarito.jpg
22-04-2012 15:09 Mario33 is offlineSend an Email to Mario33Search for Posts by Mario33Add Mario33 to your Buddy List
Anashar Anashar is a male
Member

/images/avatars/avatar-2352.png

Registration Date: 19-03-2012

Ale jak chcecie koszulki zamówić tańszym kosztem, wtedy trzeba byłoby zdecydować się na jeden wzór, bo inaczej koszta rosną bo trzeba przygotować pod każdy wzór matryce pod każdy wykorzystany kolor przy technice sitodruku, która jest najtrwalsza z dostępnych.

Przeważnie ceny matryc za jeden kolor chodzą w granicach 30-50zł netto i do tego dolicza się koszty każdej dodatkowej koszulki oczywiście + nadruku na niej Wink Tutaj przy większym zamówieniu często można osiągnąć już ceny w granicach 20-25zł za koszulkę z podwójnym nadrukiem (przód i tył) w 2-3 kolorach.

Minusem jest brak pełnej gamy kolorów, bo przykładowo kolorowe zdjęcia itd. są już robione znacznie mniej trwałą metodą termalną. No i tutaj zamawiając ceny jednostkowe są w granicach 50-60zł nawet - może przy większym zamówieniu by się coś utargowało, ale ogólnie te metody termalne są właśnie nastawione na pojedyncze zamówienia, bo tutaj nie ma zabawy z matrycami etc. ale tracimy na trwałości nadruku.

Nie raz zamawiałem już spore nakłady koszulek, więc wiem już jak to wygląda od podszewki Happy

Jakby było dużo chętnych, to można by przygotować jakiś wzór czy 2-3 rodzaje i porobić takie koszulki. W projekcie mogę pomóc, bo zajmuje się grafiką.

23-04-2012 11:26 Anashar is offlineSend an Email to AnasharHomepage of AnasharSearch for Posts by AnasharAdd Anashar to your Buddy List
de99ial de99ial is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2366.jpg

Registration Date: 13-04-2012

Ostatnio naszło mnie. Taki napis (i może jakaś graficzka)

Yerbnąć Ci?

I nosić w plecaku termos z zielskiem. A jak ktoś podbija "i dawaj" to sadzasz na ziemi wyciągasz osprzęt i sobie siorbolicie Big Grin
23-04-2012 12:45 de99ial is offlineSend an Email to de99ialHomepage of de99ialSearch for Posts by de99ialAdd de99ial to your Buddy List
Strepfinger Strepfinger is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2527.jpg

Registration Date: 05-01-2013

Raczej lepsza by była coś a'la 'mateism' 'mateista' czy właśnie jakiś motyw z paczek. Takie słowotwórstwo wprost od yerby to taka ciut wieś jak dla mnie :G Z drugiej strony najlepiej łazić boso, w koszuli w kwiaty z matero w łapie. I wszystko ca-cy Big Grin Cool

06-01-2013 15:21 Strepfinger is offlineSend an Email to StrepfingerSearch for Posts by StrepfingerAdd Strepfinger to your Buddy List
kmilo kmilo is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2173.jpg

Registration Date: 28-07-2011

Zdecydowanie najlepsze byłoby proste logo, w stylu "zielonego bez otoczki" zaproponowanego wyżej, ew. pod logiem mały aczkolwiek stylowy napis, przypadły mi do gustu propozycje w stylu "Mateista" czy proste "Yerba Mate" lub może jakieś zabawne zdanie? No przykładu nie podam gdyż brak mi weny, ale też by pasowało Smile

Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by kmilo: 06-01-2013 19:18.

06-01-2013 19:17 kmilo is offlineSend an Email to kmiloSearch for Posts by kmiloAdd kmilo to your Buddy List
FrancisBegbie FrancisBegbie is a male
Member

/images/avatars/avatar-1961.jpg

Registration Date: 04-06-2010

Pisałbym się na "proste logo bez otoczki" z napisem "Mateista".

Pozdrawiam Was Siostry Bracia

Ew. coś na wzór StarBucks z wymianą loga na to "proste logo" i ciekawym napisem
http://dzieciom.pl/wp-content/uploads/20...rbucks-logo.jpg np. "YERBNIĘTY"
"MATEISTA"

Podobne logo ma Yerba Mate Market

Tutaj przykład koszulki - link podaję do aukcji ale nie w celu reklamy usług (nie znam tej firmy, tych typów).
http://allegro.pl/starbucks-coffee-logo-...2896062002.html

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by FrancisBegbie: 18-01-2013 12:23.

18-01-2013 11:53 FrancisBegbie is offlineSend an Email to FrancisBegbieSearch for Posts by FrancisBegbieAdd FrancisBegbie to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

Jeśli o mnie chodzi to wolałbym bez znanego logo...
Ludzie nie czytają napisów na koszulkach, a jak widzą znane logo to już całkiem...

18-01-2013 15:01 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
kladacy_na_mate kladacy_na_mate is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1801.png

Registration Date: 26-05-2009

Ja generalnie nie lubię być chodzącym bannerem, ale na takie logo Rosamonte jak mam w awatarze bym się skusił :-)

19-01-2013 06:03 kladacy_na_mate is offlineSend an Email to kladacy_na_mateSearch for Posts by kladacy_na_mateAdd kladacy_na_mate to your Buddy List
Member

@kladący_na_mate - na forum wygląda jakbyś był wręcz bannerem, żywym..Smile może nawet połączony z przedstawicielem handlowym rosamonte:p
19-01-2013 09:58 FrancisBegbie is offlineSend an Email to FrancisBegbieSearch for Posts by FrancisBegbieAdd FrancisBegbie to your Buddy List
kladacy_na_mate kladacy_na_mate is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1801.png

Registration Date: 26-05-2009

cytat:
FrancisBegbie napisał(a)
@kladący_na_mate - na forum wygląda jakbyś był wręcz bannerem, żywym..:) może nawet połączony z przedstawicielem handlowym rosamonte:p

OK, masz mnie. Jestem przedstawicielem firmy Hrenuk S.A. Od 2 lat moim zadaniem jest sianie propagandy Rosamonte w Internecie i nie tylko. Ale czy jest w tym coś złego? Myślę, że nie, bo ta Yerba jest faktycznie bardzo dobra.

EDIT: oczywiście nie jest to prawdą :-)

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by kladacy_na_mate: 21-01-2013 07:36.

19-01-2013 10:23 kladacy_na_mate is offlineSend an Email to kladacy_na_mateSearch for Posts by kladacy_na_mateAdd kladacy_na_mate to your Buddy List
Member

Przecież nic mi do tegoSmile

PS: to co z koszulkami ktoś to w jakiś sposób ogarnia?
20-01-2013 09:57 FrancisBegbie is offlineSend an Email to FrancisBegbieSearch for Posts by FrancisBegbieAdd FrancisBegbie to your Buddy List
sagito
Newbie

/images/avatars/avatar-2401.jpg

Registration Date: 06-04-2012

Koszulka z logo Yerba Mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam wszystkich milosników YMWink

Przeglądając ostatnio aledrogo rzucily mi się w oczy wlaśnie koszulki z wlasnym napisem/logo. Pomyślalem żeby zamiast nudnych oklepanych tekstów i tych samych logo przewijających sie w kółko zamówić sobie jakąś koszulkę nawiązującą do "napoju bogów" Big Grin
I tu pytanko do was: macie jakiś fajny pomysl na napis lub gdzieś pod ręką jakies fajne logo/grafikę.
Bedę wdzięczny za sugestje,

Pozdrawiam nałogowych siorbaczy.
24-06-2013 21:14 sagito is offlineSend an Email to sagitoSearch for Posts by sagitoAdd sagito to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

24-06-2013 21:14
Rudy
Member

/images/avatars/avatar-2832.jpg

Registration Date: 28-09-2013

kilka przeróbek i z papy panoramiksa rodzi się nałogowy jerbacz z dużym okutym naczynkiem Big Grin

30-09-2013 08:40 Rudy is offlineSend an Email to RudyHomepage of RudySearch for Posts by RudyAdd Rudy to your Buddy List
Rudy
Member

/images/avatars/avatar-2832.jpg

Registration Date: 28-09-2013

Tak bez żartów, to ciężko znaleźć fotkę, obraz, grafikę podkreślającą zajebistoś* Yerby

coś dla (m)ateistów

Rudy has attached this image (reduced version):

yerba_mate_tshirt.jpg

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Rudy: 30-09-2013 09:00.

30-09-2013 08:58 Rudy is offlineSend an Email to RudyHomepage of RudySearch for Posts by RudyAdd Rudy to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

1 nadruk jest spoko Cool

30-09-2013 15:12 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
Pages (13): « first ... « previous 10 11 [12] 13 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Jaką chciałbyś koszulkę?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: