Yerba Mate Forum » Gatunki » La Hoja » La Hoja seleccion » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
La Hoja seleccion
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

La Hoja seleccion Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Az dziw bierze, ze w ciagu tych 5 lat tego forum nikt sie nia nie zainteresowal.

opis ze sklepu:
Yerba mate La hoja (czyt. La Oha) to listki z dodatkiem patyczków, które są poddawane specjalnemu procesowi suszenia: 40% powoli schnie i leżakuje przez 12 miesięcy, a 60% poddane jest w osobnym pomieszczeniu przyspieszonemu schnięciu przez okres 40 dni. Delikatna i łagodna w smaku yerba mate z lekką goryczką to dobra propozycja dla osób nie lubiących mocnych w smaku odmian yerba mate.

Nie znam zwyklej elaborady.
Te seleccion postawilabym kolo La Merced barbacua i Selecta premium, ale jest troche od nich inna przez trawiasty posmak, ktorego tamte nie maja.
Susz jest roznej grubosci od drobnych kawalkow do galazek, ale malo pylasty. Kopczyk, pianka i te rzeczy: wszystko w porzadku.
Troche moze cierpka.
Przy kolejnych zalaniach ucieka smak barbacua a zostaje taki yerbowo-trawiasty.
A jak dzialanie? Otoz daje power, jakby sie mialo podlaczona baterie Duracel Wink .

maga1327113 załączył ten obraz : (reduced version):

laHoja selection.jpg

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez maga1327113: 15-11-2012 19:02.

05-11-2012 14:05 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Michal załączył ten obraz : (reduced version):

laHoja selection.jpg
05-11-2012 14:05
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez maga1327113
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
karski1 napisał(a)
Czy można tą herbatę zamówić gdzieś w ilościach hurtowych?

Po pierwsze: to nie jest herbata (camelia sinensis) ale yerba mate (ilex paraguariensis).
Po drugie: tam, gdzie mozesz kupic 1 paczke, powinni ci sprzedac 10 kg, i to moze nawet z rabatem.

16-01-2013 18:27 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
johnyy johnyy jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2581.jpg

Data Rejestracji: 03-01-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może jeszcze nieco mało obiektywnie ale najwyżej wyedytuje później Wink

kupiłem tą yerbe na promocji zw na krótką datę ważności i powaliła mnie smakiem. Mam już pewne doświadczenie w siorbaniu i wg mnie ta yerba smakuje tak jak dobre ziele powinno Smile Do wszystkiego co napisała Maga dodał bym może lekki posmak tykwy? (coś w stylu drewno+tykwa). nie mam tu na myśli wpływu naczynka bo piłem akurat z ps.

po przelaniu całego opakowania stwierdzam zdecydowanie, że smakowo to jedna z najlepszych yerb Smile Pobudzenie idealne na normalny dzień w którym nie trzeba być robotem przez 24h. Polecam!

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez johnyy: 21-03-2013 12:34.

15-02-2013 01:48 johnyy jest offlineSzukaj postów użytkownika: johnyyDodaj johnyy do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » La Hoja » La Hoja seleccion

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: