Yerba Mate Forum » Gatunki » La Hoja » La Hoja seleccion » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
La Hoja seleccion
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

La Hoja seleccion Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Az dziw bierze, ze w ciagu tych 5 lat tego forum nikt sie nia nie zainteresowal.

opis ze sklepu:
Yerba mate La hoja (czyt. La Oha) to listki z dodatkiem patyczków, które są poddawane specjalnemu procesowi suszenia: 40% powoli schnie i leżakuje przez 12 miesięcy, a 60% poddane jest w osobnym pomieszczeniu przyspieszonemu schnięciu przez okres 40 dni. Delikatna i łagodna w smaku yerba mate z lekką goryczką to dobra propozycja dla osób nie lubiących mocnych w smaku odmian yerba mate.

Nie znam zwyklej elaborady.
Te seleccion postawilabym kolo La Merced barbacua i Selecta premium, ale jest troche od nich inna przez trawiasty posmak, ktorego tamte nie maja.
Susz jest roznej grubosci od drobnych kawalkow do galazek, ale malo pylasty. Kopczyk, pianka i te rzeczy: wszystko w porzadku.
Troche moze cierpka.
Przy kolejnych zalaniach ucieka smak barbacua a zostaje taki yerbowo-trawiasty.
A jak dzialanie? Otoz daje power, jakby sie mialo podlaczona baterie Duracel Wink .

maga1327113 has attached this image (reduced version):

laHoja selection.jpg

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by maga1327113: 15-11-2012 19:02.

05-11-2012 14:05 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Michal has attached this image (reduced version):

laHoja selection.jpg
05-11-2012 14:05
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

Thread Starter Thread Started by maga1327113
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
karski1 napisał(a)
Czy można tą herbatę zamówić gdzieś w ilościach hurtowych?

Po pierwsze: to nie jest herbata (camelia sinensis) ale yerba mate (ilex paraguariensis).
Po drugie: tam, gdzie mozesz kupic 1 paczke, powinni ci sprzedac 10 kg, i to moze nawet z rabatem.

16-01-2013 18:27 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
johnyy johnyy is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2581.jpg

Registration Date: 03-01-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

może jeszcze nieco mało obiektywnie ale najwyżej wyedytuje później Wink

kupiłem tą yerbe na promocji zw na krótką datę ważności i powaliła mnie smakiem. Mam już pewne doświadczenie w siorbaniu i wg mnie ta yerba smakuje tak jak dobre ziele powinno Smile Do wszystkiego co napisała Maga dodał bym może lekki posmak tykwy? (coś w stylu drewno+tykwa). nie mam tu na myśli wpływu naczynka bo piłem akurat z ps.

po przelaniu całego opakowania stwierdzam zdecydowanie, że smakowo to jedna z najlepszych yerb Smile Pobudzenie idealne na normalny dzień w którym nie trzeba być robotem przez 24h. Polecam!

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by johnyy: 21-03-2013 12:34.

15-02-2013 01:48 johnyy is offlineSearch for Posts by johnyyAdd johnyy to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » La Hoja » La Hoja seleccion

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: