Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba Z Ziołami Jaka? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba Z Ziołami Jaka?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
rastuch rastuch is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-309.jpg

Registration Date: 08-01-2008

Yerba Z Ziołami Jaka? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

BonżuAr

Ludu poradź proszę jaką kupić YERBĘ z ziołami? Jest tego trochę. i blądzę.

rasta

09-12-2011 17:53 rastuch is offlineSearch for Posts by rastuchAdd rastuch to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

09-12-2011 17:53
kubitron kubitron is a male
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Registration Date: 04-07-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja polecam Amandę ziołową.

09-12-2011 17:56 kubitron is offlineSend an Email to kubitronHomepage of kubitronSearch for Posts by kubitronAdd kubitron to your Buddy List
Riv3n Riv3n is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2286.png

Registration Date: 23-10-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie przepadam za ziołowymi ale najlepsza którą piłem jest Pajarito ziołowa
09-12-2011 18:07 Riv3n is offlineSend an Email to Riv3nSearch for Posts by Riv3nAdd Riv3n to your Buddy ListView the MSN Profile for Riv3n
priestvallon priestvallon is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2958.jpg

Registration Date: 12-12-2007

Amanda ziołowa

09-12-2011 18:47 priestvallon is offlineSend an Email to priestvallonSearch for Posts by priestvallonAdd priestvallon to your Buddy List
wojt221
Full Member

Registration Date: 23-06-2010

A ja polecam CBS Hierbas Serrans. Przepyszna zwłaszcza na ciepło Smile
09-12-2011 18:59 wojt221 is offlineSend an Email to wojt221Search for Posts by wojt221Add wojt221 to your Buddy List
Noamek Noamek is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2104.jpeg

Registration Date: 01-04-2011

Amanda ziołowa i Cachamate różowe Smile

09-12-2011 19:37 Noamek is offlineSend an Email to NoamekSearch for Posts by NoamekAdd Noamek to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Dla mnie pychotki : , CBSe Silueta Naranja (pomarańczowa), Selecta Silueta, Amanda ziołowa (zalana zimnym sokiem jabłkowym Big Grin )

Wszystkie mieszanki mięta+boldo smakują podobnie. Kurupi Especial to moja klasyka.

Ziołowe mieszanki z Colonem są dymne o mocnym aromacie.

Kraus Silvestre jest bardzo lekki (jak błękita guma orbit), Pajarito con Hierbas to czysty mega "mnetol" , robi przewiew w żołądku Happy Można mieszać z innymi , by uzyskać łagodny aromat.

Ziołowe CBSe bywają smaczne (np. wspomniana CBS Hierbas Serrans, czy Regulase), ale są bardzo pylaste ..
Zależy czego szukasz, czego oczekujesz Yerba Mate Playadito ziołowa ma piękny susz, ale do smaku szałwii trzeba przywyknąć...

Na pewno nie przepadam za żółtym Cachamate

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
10-12-2011 17:48 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
djmarcin
Junior Member

Registration Date: 06-12-2011

Witam

Pajarito z ziołami

Polecam i zawsze będę polecac ja juz rok pije i zawsze wracam z chęcią do niej.
Jej smak mnie rozwala za kazdym zalaniem i uszczęśliwia. Myślę ze jedna z najlepszych choć nie piłem wszystkich.Smile
10-12-2011 18:09 djmarcin is offlineSend an Email to djmarcinSearch for Posts by djmarcinAdd djmarcin to your Buddy List
rastuch rastuch is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-309.jpg

Registration Date: 08-01-2008

Thread Starter Thread Started by rastuch

ok,

kupiłem Kraus'a Silvestre , Pajarito, amande -....popijemy , zobaczymy Smile

rasta

ps: Amanda saszetki tez bardzo ok, dorzucie do niej plaster pomarańcza lub cytryny....
ZAJEBI**A !

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by rastuch: 10-12-2011 21:04.

10-12-2011 21:03 rastuch is offlineSearch for Posts by rastuchAdd rastuch to your Buddy List
marcik marcik is a male
Triple Ace

Registration Date: 06-11-2012

mi z ziołowych bardzo podchodzi selecta z mięta i boldo
06-11-2012 13:12 marcik is offlineSend an Email to marcikSearch for Posts by marcikAdd marcik to your Buddy List
mgrimar
Newbie

/images/avatars/avatar-25591.png

Registration Date: 21-02-2013

RE: Yerba Z Ziołami Jaka? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Po wypiciu kilku kilogramów yerby z ziołami stwierdzam:
Yerba Mate CBSe silueta
jest pyszna, po wypiciu kilograma mam ochotę na jeszcze...

25-02-2013 01:53 mgrimar is offlineSend an Email to mgrimarHomepage of mgrimarSearch for Posts by mgrimarAdd mgrimar to your Buddy List
Mati007
Full Member

/images/avatars/avatar-2117.jpg

Registration Date: 07-04-2011

Ja mogę polecić CBS Silueta. Jak dla mnie idealna.
25-02-2013 08:29 Mati007 is offlineSend an Email to Mati007Homepage of Mati007Search for Posts by Mati007Add Mati007 to your Buddy List
krzysztofik46 krzysztofik46 is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2549.jpg

Registration Date: 20-01-2013

Ja polecam Cachamate con Hierbas (żółta).

" Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić. "

Pomagajmy innym Smile
http://www.poomoc.pl/
25-02-2013 13:42 krzysztofik46 is offlineSend an Email to krzysztofik46Search for Posts by krzysztofik46Add krzysztofik46 to your Buddy List
gwizd_ek gwizd_ek is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1845.jpg

Registration Date: 06-01-2009

CBS Silueta i CBS Hierbas Serrans Smile Poza tym do każdej Yerby możesz dodać zioła np mięte i zalewać na gorąco Smile

Autentyczna sytuacja z rzeszowskiego Tesco, pawilon z herbatami i akcesoriami do mate Big Grin
27-02-2013 18:58 gwizd_ek is offlineSend an Email to gwizd_ekSearch for Posts by gwizd_ekAdd gwizd_ek to your Buddy List
Toster Toster is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2408.jpg

Registration Date: 03-05-2012

CBSe Hierbas Serranas naprawdę warta polecenia. Po prostu pyszna Smile

27-02-2013 20:58 Toster is offlineSend an Email to TosterSearch for Posts by TosterAdd Toster to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba Z Ziołami Jaka?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: