Yerba Mate Forum » Promocje, kupony, rabaty » Z darmowa tykwa na wakacje » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadThread is closed
Z darmowa tykwa na wakacje
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Michal
unregistered
Big Grin Z darmowa tykwa na wakacje Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witamy serdecznie,

Mamy dla Was wyjątkową ofertę wakacyjną !

Juz nie musisz pić ze zwyklego kubka. Zabierz swoją drugą tykwę na
wakacje lub do pracy.
Teraz kupując dowolne naczynko z tykwy w sklepie
www.yerbamatestore.pl, drugie takie samo otrzymasz gratis.

Do wyboru ponad 80 modeli w kategorach:
-matera z tykwy, oraz
-matera rzezbione

Promocja dotyczy wyłacznie zamówien detalicznych zlozonych w sklepie
www.yerbamatestore.pl w dniach od 9 do 22 czerwca 2009r
08-06-2009 22:43
MrKolos
Member

/images/avatars/avatar-1297.jpg

Registration Date: 27-05-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

postawiles przecinek po linku i nie lapie Wink

"Wierz mi ludzie są śmieszni, bo zamknięty umysł nie wiedzieć czemu stał się powodem do dumy"
łona

09-06-2009 04:05 MrKolos is offlineSend an Email to MrKolosSearch for Posts by MrKolosAdd MrKolos to your Buddy List
michalmiernik michalmiernik is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-17841.jpg

Registration Date: 05-09-2007

RE: Z darmowa tykwa na wakacje Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

podoba mi się taka promocja
zwłaszcza, że dzisiaj miałem zaplanowane zamówienie Smile

e-mail: michalmiernik(et)outlook.com | Facebook | michalmiernik.pl

09-06-2009 10:29 michalmiernik is offlineSend an Email to michalmiernikHomepage of michalmiernikSearch for Posts by michalmiernikAdd michalmiernik to your Buddy List
Michal
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

polecam zrobić zamówienie teraz, bo promocja trwa bardzo krótko, tylko dwa tygodnie.

http://yerbamatestore.pl
09-06-2009 17:00
Maniak Maniak is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-1272.gif

Registration Date: 15-05-2009

Boję się spojrzeć do lodówki...

"Jeśli problem da się rozwiązać, martwić się nie ma czym. Jeśli problemu nie da się rozwiązać, martwić się nie ma po co"
Dalajlama
12-06-2009 08:40 Maniak is offlineSend an Email to ManiakSearch for Posts by ManiakAdd Maniak to your Buddy List
Agroman Agroman is a female
Newbie

Registration Date: 26-06-2013

Na promocję się nie załapuję, ale przynajmniej znalazłam kilka ciekawych akcesoriów, tak że samo to jest super Wink

26-06-2013 11:26 Agroman is offlineSend an Email to AgromanHomepage of AgromanSearch for Posts by AgromanAdd Agroman to your Buddy List
Prodigs
unregistered

ja się załapałem

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Prodigs: 27-09-2013 12:49.

03-07-2013 08:08
Magiks
Newbie

/images/avatars/avatar-2728.gif

Registration Date: 07-08-2013

Ja też się nie załapuję Mad .

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Magiks: 08-10-2013 14:45.

07-08-2013 18:56 Magiks is offlineSend an Email to MagiksSearch for Posts by MagiksAdd Magiks to your Buddy List
marysiakedziorek
Newbie

Registration Date: 16-08-2013

no ja niestety się nie załapałam, ale może jakaś promocja będzie z okazji nowego roku akademickiego Smile pomyślcie o tym
29-08-2013 07:18 marysiakedziorek is offlineSend an Email to marysiakedziorekHomepage of marysiakedziorekSearch for Posts by marysiakedziorekAdd marysiakedziorek to your Buddy List
naukawlas
unregistered

Ja też mam nadzieję że się załapię w to.
31-10-2013 18:29
herbatnik herbatnik is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-2906.jpg

Registration Date: 19-11-2013

faktycznie można dostać ją za darmo?
Super sprawa, bo te przyrządy są stosunkowo drogieFrown

19-11-2013 22:27 herbatnik is offlineSend an Email to herbatnikHomepage of herbatnikSearch for Posts by herbatnikAdd herbatnik to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

To jest promocja z 2009 roku....
Jak myślicie działa jeszcze ?

19-11-2013 22:36 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
erykk
Newbie

Registration Date: 05-02-2015

Nie wydaje mi się Big Grin
05-02-2015 16:28 erykk is offlineSend an Email to erykkHomepage of erykkSearch for Posts by erykkAdd erykk to your Buddy List
Klopaz Klopaz is a male
Newbie

Registration Date: 18-08-2015

może będą kolejne ;p
18-08-2015 22:40 Klopaz is offlineSend an Email to KlopazHomepage of KlopazSearch for Posts by KlopazAdd Klopaz to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

quote:
Originally posted by Klopaz
może będą kolejne ;p

Wlasnie mamy koniec wakacji Big Grin .

Yerbamatestore nie robi juz takich okazji.

Proponuje zamknac temat Roll Eyes .

22-08-2015 10:20 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
jeunesse
Newbie

Registration Date: 31-03-2016

Mało w ogóle promocji na yerbe.
31-03-2016 14:33 jeunesse is offlineSend an Email to jeunesseHomepage of jeunesseSearch for Posts by jeunesseAdd jeunesse to your Buddy List
peer1 peer1 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Registration Date: 11-10-2015

Zbliża się lato może coś zaproponują np. guampa na lato do terere jak znalazł Smile

01-04-2016 12:37 peer1 is offlineSend an Email to peer1Search for Posts by peer1Add peer1 to your Buddy List
mario_79 mario_79 is a male
Double Ace

Registration Date: 27-10-2015

quote:
jeunesse napisał(a)
Mało w ogóle promocji na yerbe.

Trzeba dobrze szukać. Jak mi się kończy zapas przeglądam, porównuję i zawsze coś fajnego znajduję.
01-04-2016 22:44 mario_79 is offlineSend an Email to mario_79Search for Posts by mario_79Add mario_79 to your Buddy List
adammik90
Newbie

Registration Date: 11-05-2016

Mario_79,

Ale gdzie szukać? To chyba kluczowe pytanie. ;-)
Od czego zacząć by złapać dobre okazje? Wink
01-06-2016 20:25 adammik90 is offlineSend an Email to adammik90Homepage of adammik90Search for Posts by adammik90Add adammik90 to your Buddy List
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Registration Date: 20-10-2013

adammik90 jak to gdzie, w sklepach. Włączasz kilka ulubionych, patrzysz czy mają promocje (zazwyczaj się nimi chwalą), albo porównujesz ceny.

Czy jest tu ktoś, kto ma magiczną moc zamykania tematów? Big Grin
Sprawa z darmową tykwą jest z 2009, a tak jakby mamy już 2016 Big Grin
01-06-2016 21:12 kizia is offlineSend an Email to kiziaSearch for Posts by kiziaAdd kizia to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadThread is closed
Yerba Mate Forum » Promocje, kupony, rabaty » Z darmowa tykwa na wakacje

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: