Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Hierbas Serranas (miętowa) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
CBSe Hierbas Serranas (miętowa)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mariusz4284 Mariusz4284 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Data Rejestracji: 06-10-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba druga którą piłem z życiu szybko się wypłukuje za bardzo czuć mięte i za dużo palitos czyli na gorąco taka sobie

ale na zimno doskonała chyba jedna z najlepszych
26-10-2012 22:45 Mariusz4284 jest offlineWyślij email do: Mariusz4284Strona domowa Mariusz4284Szukaj postów użytkownika: Mariusz4284Dodaj Mariusz4284 do Listy kontaktów
gwizd_ek gwizd_ek jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-1845.jpg

Data Rejestracji: 06-01-2009

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie na plus ale z małym zastrzeżeniem. W opisie z YMS czytamy:"Yerba mate CBSe z dodatkiem mięty polnej i pieprzowej." Mięta polna jak najbardziej. Pieprzowej (na którą miałem chrapkę) nie wyczuwam w ogóle. Jeżeli ktoś lubi mocno miętowy smak polecam.

Autentyczna sytuacja z rzeszowskiego Tesco, pawilon z herbatami i akcesoriami do mate Big Grin
17-12-2012 17:20 gwizd_ek jest offlineWyślij email do: gwizd_ekSzukaj postów użytkownika: gwizd_ekDodaj gwizd_ek do Listy kontaktów
Petee Petee jest mężczyzną
Newbie

/images/avatars/avatar-2781.jpg

Data Rejestracji: 02-09-2013

Moim zdaniem - całkiem dobra, ale Pajarito nie przebija. Mięta słabiej wyczuwalna, miesza się ze smakiem yerby. Kupiłem ją z sympatii do firmy Wink Jak ktoś szuka tak zbalansowanego smaku to polecam. Dla miłośników mega mocnej mięty polecam od razu zmienić wątek na Pajarito Hierbas Naturales.
02-09-2013 20:38 Petee jest offlineWyślij email do: PeteeSzukaj postów użytkownika: PeteeDodaj Petee do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Hierbas Serranas (miętowa)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: