Yerba Mate Forum » Gatunki » Nobleza Gaucha » Nobleza Gaucha Cosecha Seleccionada » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Nobleza Gaucha Cosecha Seleccionada
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sao007 sao007 jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2152.jpg

Data Rejestracji: 14-01-2009

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalnie dla Molinos, Nobleza Gaucha i kilka innych marek yerba mate(Cruz de malta, Yi-Yi, La Vuelta...), sprawią, że S.A.N.E.S.A. z Obera

Również SANESA produkuje kilka swoje marki yerba mate:
Costa Norte
Urrutia
Natura
10-01-2012 20:19 sao007 jest offlineWyślij email do: sao007Strona domowa sao007Szukaj postów użytkownika: sao007Dodaj sao007 do Listy kontaktów
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sao007 jak zwykle - wszechwiedzący MISTRZU Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
10-01-2012 20:23 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
sao007 sao007 jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-2152.jpg

Data Rejestracji: 14-01-2009

cytat:
sao007 jak zwykle - wszechwiedzący MISTRZU

dla was - zawsze! Wink

Jest jeszcze jedna ważna rzecz!
Dobra wiadomość: Cruz De Malta, Nobleza G. La Vuelta... który jest produkowany w SANESA - 100% godne zaufania!!!
Bad news: nikt nie wie dokładnie, gdzie zrobił Cruz De Malta(NG, LV i in)
Tego lata, po prostu cieszyłam się smakiem CDM z SANESA.
A ostatnio, mam musiał znosić dość straszny smak nieznanego CDM
10-01-2012 20:43 sao007 jest offlineWyślij email do: sao007Strona domowa sao007Szukaj postów użytkownika: sao007Dodaj sao007 do Listy kontaktów
Rezik
Double Ace

/images/avatars/avatar-8692.png

Data Rejestracji: 11-10-2011

Witam, miałem dzisiaj okazję spróbować Noblezy, na początku duży plus za eleganckie opakowanie z dozownikiem, na prawdę bardzo fajna sprawa. Co do samego suszu to czuć smak goryczki, ale nie jest to jakoś strasznie wulgarne, jak dla mnie całkiem w porządku.

Ogólnie polecam, bardzo dobra yerba, jednak raczej nie dla początkujących, do wad zaliczył bym to że jest dość pylista i szybko traci smak.

Pozdrawiam.

27-03-2012 11:40 Rezik jest offlineWyślij email do: RezikSzukaj postów użytkownika: RezikDodaj Rezik do Listy kontaktów
Bartocha Bartocha jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Data Rejestracji: 25-06-2011

Właśnie pije ostatnie nabicie, z pierwszej paczki tej yerby. Zdecydowanie jedna z najlepszych jakie piłem Tongue . Moc niezła, do tego za każdym razem zayerbiście poprawia mi humor Big Grin .Smak..... to co tygryski lubią najbardziej Wink . Naprawdę warta spróbowania Cool u mnie będzie jedną z tych, które lubię mieć zawsze......jadę po następną paczkę Wink .

13-06-2012 11:53 Bartocha jest offlineWyślij email do: BartochaSzukaj postów użytkownika: BartochaDodaj Bartocha do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

Mi smakuje....dobra klasyczna yerba!

14-06-2012 17:57 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
Bartocha Bartocha jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Data Rejestracji: 25-06-2011

Dziękuję producentom tej Noblezki za to,.................że jest Big Grin

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bartocha: 30-06-2012 14:14.

29-06-2012 16:40 Bartocha jest offlineWyślij email do: BartochaSzukaj postów użytkownika: BartochaDodaj Bartocha do Listy kontaktów
marcik marcik jest mężczyzną
Triple Ace

Data Rejestracji: 06-11-2012

Wg mnie jedna z lepszych klasycznych yerb, praktycznie zawsze mam opakowanie w domu, smak wyraźny, intensywny. Dość długo sie utrzymuje. Dla mnie w sam raz. Dodatkowym plusem jest opakowanie z wysuwanym dziubkiem.
14-11-2012 15:45 marcik jest offlineWyślij email do: marcikSzukaj postów użytkownika: marcikDodaj marcik do Listy kontaktów
Asica Asica jest kobietą
Full Member

/images/avatars/avatar-9948.jpg

Data Rejestracji: 10-04-2011

cytat:
marcik napisał(a)
Wg mnie jedna z lepszych klasycznych yerb, praktycznie zawsze mam opakowanie w domu, smak wyraźny, intensywny. Dość długo sie utrzymuje. Dla mnie w sam raz. Dodatkowym plusem jest opakowanie z wysuwanym dziubkiem.

Potwierdzam jak nie zielona to niebieska Noblezka w moim domu MUSI być Big Grin
14-11-2012 20:40 Asica jest offlineWyślij email do: AsicaSzukaj postów użytkownika: AsicaDodaj Asica do Listy kontaktów
qwe
Newbie

Data Rejestracji: 06-09-2013

Czy pijecie Nobleza Gaucha na zimno, bo słyszałem, że jest niesmaczna. Możecie mi napisać jakie są Wasze doświadczenia.

Z góry dziękuję.
06-09-2013 12:43 qwe jest offlineWyślij email do: qweStrona domowa qweSzukaj postów użytkownika: qweDodaj qwe do Listy kontaktów
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

cytat:
qwe napisał(a)
Czy pijecie Nobleza Gaucha na zimno, bo słyszałem, że jest niesmaczna. Możecie mi napisać jakie są Wasze doświadczenia.

Z góry dziękuję.

Jezeli tylko slyszales, to sprobuj sam, poeksperymentuj!
Empiryczne wzgl. organoleptyczne poznawanie swiata - bezcenne! Big Grin

06-09-2013 17:11 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Nobleza Gaucha » Nobleza Gaucha Cosecha Seleccionada

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: