Yerba Mate Forum » Gatunki » Selecta » Selecta silueta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Selecta silueta
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pajarito
Triple Ace

/images/avatars/avatar-391.jpg

Data Rejestracji: 28-02-2008

Selecta silueta Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próbował ktoś? Ponoć odchudza Smile czy ma to jakiś związek z prawdą?

18-06-2008 11:41 Pajarito jest offlineWyślij email do: PajaritoSzukaj postów użytkownika: PajaritoDodaj Pajarito do Listy kontaktów
Colargol Colargol jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 03-08-2007

RE: Selecta silueta Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy odchudza to nie wiem, ale za to ziół w niej i to mocno aromatycznych mnóstwo.
Jestem przyzwyczajony do smaku czystej yerba mate - dlatego aby pić siluetę mieszam ją pół na pół z La Rubia. Ta ostatnia jest słabsza i łagodniejsza w smaku. Jeżeli chodzi o odchudzanie - cudów nie ma - żadna herbata systematycznego ruchu nie zastąpi.
23-08-2008 22:42 Colargol jest offlineWyślij email do: ColargolSzukaj postów użytkownika: ColargolDodaj Colargol do Listy kontaktów
chudasuka chudasuka jest kobietą
Junior Member

Data Rejestracji: 20-11-2009

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

noo ja mam tą też własnie. bardzo mi smakuje, wydaje mi się że jest super gatunkowo (chociaż nie jestem znawcą- wcześniej miałam tylko amandę). co do odchudzania- niby każda yerba wpływa dobrze na przemianę materii, ale jak słusznie zauważył colargol, ruchu nic nie zastąpi;]

ile razy zalewacie siluete? ja mam jeszcze problemy początkującego ze sposobem zalewania i czwarte zalanie już jest słabiutkie... czy Wy też tak?
20-11-2009 19:02 chudasuka jest offlineWyślij email do: chudasukaStrona domowa chudasukaSzukaj postów użytkownika: chudasukaDodaj chudasuka do Listy kontaktów
aryst aryst jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 11-01-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam za soba dopiero pare gatunkow wyprobowanych, ale podpisuje sie pod wczesniejsza opinia, ze jest bardzo aromatyczna. Myslalem ze pobudzenie bedzie mniejsze, ale jest calkiem niezle. Bardzo oryginalny rozpoznawalny smak.
minus: po 3 zalaniach mnie mdli...

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez aryst: 01-02-2010 19:58.

31-01-2010 13:30 aryst jest offlineWyślij email do: arystSzukaj postów użytkownika: arystDodaj aryst do Listy kontaktów
kac_ha kac_ha jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 13-07-2010

Zaczelam yerbowanie od nie dawna zaczynajac od Rosamonte, pije dzis Selecte i masakra, moze jak sie przyzwyczaje to po primo zasmakuje, po secondo powiem o jej domniemanych wlasciwosciach "schuszczajacych". Ogolnie zauwazylam, ze te siluety maja wiecej witamin niz regularne. We'll see..

28-07-2010 12:08 kac_ha jest offlineWyślij email do: kac_haSzukaj postów użytkownika: kac_haDodaj kac_ha do Listy kontaktów
chemas86 chemas86 jest mężczyzną
Newbie

/images/avatars/avatar-1911.png

Data Rejestracji: 12-12-2010

Pewnie nie wniose tu nic nowego ale potwierdzam (pije ss od 3 miesięcy) smak jest cierpki ale da sie przyzwyczaic natomiast jeśli chodzi o właściwości odchudzające to powiem tak mijają 3 miesiace jak pije regularnie selecte i chodzę na siłownię/fitness/basen dwa razy w tyg po 1h i z 99kg zjechałem do 90kg przy wzroście 188cm.
Więc:
SELECTA + RUCH = DOBRY SPOSÓB NA ZRZUCENIE ZBĘDNYCH KG!
12-12-2010 13:34 chemas86 jest offlineWyślij email do: chemas86Szukaj postów użytkownika: chemas86Dodaj chemas86 do Listy kontaktów
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

yerbka z liśćmi boldo, listkami drzewa pomarańczowego oraz esencją cytrynową

1) susz - słllllllllllllabiuchno, praktycznie sam pył z patyczkami
2) smak - aromat ziółek długo się utrzymuje... gdybym nie przywiązywała uwagi do etykiet i składu... powiedziałabym, że dominuje limonka z lekką miętową nutą...
3) właściwości pobudzające jak na wersję ziołową jest całkiem, całkiem przyzwoicie

PODSUMOWUJĄC: świetna odskocznia od klasycznej yerbki, w dużych ilościach nie polecam, bo może zemdlić Big Grin ... ale aromat lżejszy, nie jest tak intensywny jak w Selecie Cedron_limon.... BOGU DZIĘKI Wink

na dzień dzisiejszy, DOOOOOBRA OBRAAAA, BARDZO OBRA Wink

Jedyna uwaga to, że czasami zdarza mi się kupić Selectę Siluetę o bardzo kiepskim smaku, stęchłą , zwietrzałą. Nie wiem od czego to zależy, może nie lubi wilgoci ....

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
26-03-2011 12:26 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
TonyMontana
Junior Member

/images/avatars/avatar-2097.jpg

Data Rejestracji: 28-03-2011

ja jak najbardziej polecam, jest świetna w smaku. Na pewno dobrze pobudza i nie czuje głodu.

PS. znalazłem bardzo tani sklep 1kg selecty od 19zł
http://www.wywar.pl/product-pol-2850-Yer...lueta-500g.html

28-03-2011 11:55 TonyMontana jest offlineWyślij email do: TonyMontanaSzukaj postów użytkownika: TonyMontanaDodaj TonyMontana do Listy kontaktów
Shusty
Member

Data Rejestracji: 24-01-2012

Mnie ta Yerba nie smakuje i nie zamierzam jej już pić więcej. Susz ma ładny zapach.

Co do smaku, to potwierdzam ,że nie jest to świństwo i warto kupić, bo zapach ładny, smak mocno ziołowy a Yerby nie czuć prawie wcale Roll Eyes .

Gdy napar rozlewa się po języku czuć mnóstwo smaków, mi tylko nie przypadł jeden i go nie mogę ścierpieć (to chyba ta esencja cytrynowa) i mam wrażenie, że mam trochę mydlin w buzi, za to po łyku właśnie ten smak się oddala ale zostaje po nim fajne uczucie świeżości w ustach.

Mnie nie podchodzi, ale rozumiem jak najbardziej że innym może to smakować, do paczki może się moja mama podłączy, a ja zajmę się innymi gatunkami Yerby.

Baila baila salsa
Ven aqui a mover esos pies
13-02-2012 18:45 Shusty jest offlineWyślij email do: ShustySzukaj postów użytkownika: ShustyDodaj Shusty do Listy kontaktów
krzxsiek krzxsiek jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 07-02-2013

cytat:
Shusty napisał(a)
Mnie ta Yerba nie smakuje i nie zamierzam jej już pić więcej. Susz ma ładny zapach.

Co do smaku, to potwierdzam ,że nie jest to świństwo i warto kupić, bo zapach ładny, smak mocno ziołowy a Yerby nie czuć prawie wcale Roll Eyes .

Gdy napar rozlewa się po języku czuć mnóstwo smaków, mi tylko nie przypadł jeden i go nie mogę ścierpieć (to chyba ta esencja cytrynowa) i mam wrażenie, że mam trochę mydlin w buzi, za to po łyku właśnie ten smak się oddala ale zostaje po nim fajne uczucie świeżości w ustach.

Mnie nie podchodzi, ale rozumiem jak najbardziej że innym może to smakować, do paczki może się moja mama podłączy, a ja zajmę się innymi gatunkami Yerby.

Dokładnie się zgadzam, nie jest zbyt smaczna a ten aromat cytrusów zbyt dominuje w całości i jakbym jakieś mydliny pił Big Grin Ale raczej jest to smak jakbyście starli skórkę pomarańczową i ją dosypali (taki gorzko cytrusowy smak).

Zdecydowanie wolę CBSe Silueta bo bez porównania o niebo lepsza od tej.

4. CBSe Energia
5. Pajarito ziołowa (ale raczej na lato)

Jak na razie to moja toplista Smile Jeszcze trochę zostało do próbowania.
07-02-2013 15:31 krzxsiek jest offlineWyślij email do: krzxsiekStrona domowa krzxsiekSzukaj postów użytkownika: krzxsiekDodaj krzxsiek do Listy kontaktów
Zalanie Zalanie jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 30-01-2013

właśnie otworzyłem paczuszke i kończe pierwsze zasypanie.
wygląd ma taki dość standardowy (troche mialu, troche patykow, troche miniejszych i wiekszych listkowWink - widocznie INES miała pecha
ale smak chyba nie przekonał mnie
jest to mydło momentami - dla mnie to samkuje jak aromat pasty do zębów coś ala obleśne pajarito menta limon. chociaz pierwszy kontakt, pierwsze zalanie jeszcze delikatne bylo obiecujace - pomarancz z bardzo trafiona domieszka boldo na pierwszym planie.
generalnie to jedyna jerbe cytrynowa jaka pilem i mi smakowala i to bardzo byla cytrynowa taragui (nie wiem ktora konkretnie bo bylem poczestowany), jesli chodzi o amande cytr. to jest kiepska a cbse to poprostu scierwo
hehe to tylko moja opinia oczywiscie. taragui bylo jakby z zupelnie innej bajki smakowalo jakos tak naturalnie i dobrze
23-03-2013 11:55 Zalanie jest offlineWyślij email do: ZalanieSzukaj postów użytkownika: ZalanieDodaj Zalanie do Listy kontaktów
Mariusz4284 Mariusz4284 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Data Rejestracji: 07-10-2012

co ty gadasz?? akurat susz taki jak mówi ines, trochę grubych patyków o jasnym kolorze i bardzo drobne listki dość ciemne i dużo pyłu.
co do smaku niestety ohyda, wogule nie czuć smaku yerby tylko jak jakby tania herbatka z pomarańczy z ciut mentolem, nawet po tym co jest napisane na opakowaniu to i witamin i minerałów mniej niż w innych jerbach.

jedyny nie pewny plus co mogę dać to chyba naprawdę działa odchudzająco, po napiciu się czujesz sytość i trawienie żołądka, na razie dwie najgorsze które piłem to ta i CBSe regulase
05-04-2013 06:18 Mariusz4284 jest offlineWyślij email do: Mariusz4284Strona domowa Mariusz4284Szukaj postów użytkownika: Mariusz4284Dodaj Mariusz4284 do Listy kontaktów
Zenek Zenek jest mężczyzną
Newbie

/images/avatars/avatar-2747.gif

Data Rejestracji: 18-08-2013

Bardzo dobra Yerba do zrzucania zbędnych kilo Wink
08-09-2013 13:38 Zenek jest offlineWyślij email do: ZenekSzukaj postów użytkownika: ZenekDodaj Zenek do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Selecta » Selecta silueta

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: