Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Chai (cocido) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Taragui Chai (cocido)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Taragui Chai (cocido) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taragui Chai (cocido)

Gorąco polecam yerbowego grzańca. Aromantyczna mieszanka przypraw, intensywny imbir, cynamon, a pikanterii i dodaje czarny pieprz.
Jeżeli ktoś nie przepada za ostrymi smakami, można złagodzić napar dodatkiem mleka, lub śmietanki do kawy . PYCHA
.

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
06-07-2011 21:20 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Zestaw startowy nr 1 Tylko: 28.90 zł

06-07-2011 21:21
Mariusz4284 Mariusz4284 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Data Rejestracji: 07-10-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piłem takie coś ale cytrusowa lub pomarańczowa (dawno to było mogę się mylić) i opakowanie podobne tylko zamiast niebieskiego koloru takie pomarańczowe
27-12-2012 05:24 Mariusz4284 jest offlineWyślij email do: Mariusz4284Strona domowa Mariusz4284Szukaj postów użytkownika: Mariusz4284Dodaj Mariusz4284 do Listy kontaktów
marcik marcik jest mężczyzną
Triple Ace

Data Rejestracji: 06-11-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie wszystkie ekspresówki z yerbą smakuja sianem, choć zdarzyła się jedna pajarito z wanilią która, smakowała tak fatalnie, że siano było by rarytasem

z taragui piłem cytrusowe jakieś i też rewelacji nie było, ani to yerba, ani herbata,
27-12-2012 16:55 marcik jest offlineWyślij email do: marcikSzukaj postów użytkownika: marcikDodaj marcik do Listy kontaktów
Breaking Breaking jest kobietą
Newbie

/images/avatars/avatar-2796.gif

Data Rejestracji: 11-09-2013

Ja nie bardzo przepadam za tym gatunkiem, ale od czasu do czasu pijam Smile
11-09-2013 21:37 Breaking jest offlineWyślij email do: BreakingSzukaj postów użytkownika: BreakingDodaj Breaking do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Taragui » Taragui Chai (cocido)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: